Stran: [1] 2 3
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotici z okolí Liberce  (Přečteno 12739 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Jirka
Host
0 0
« kdy: 19. Prosinec, 2006, 18:46:05 »

Ahoj,nejakou dobu praktikuju makrobiotiku, a taky bych rad se spratelil s nekym z Liberce ci okoli.tak jen jestli nahodou nekdo z Vas neni ze severnich Cech.Jirka,21 let.
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec, 2006, 20:35:46 »

jestli jste někdo z Liberce nebo okolí, tak kdyžtak dejte vědět na giorgino@email.cz
Zaznamenáno
Jirka
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 10. Září, 2007, 14:46:48 »

tady v Liberci makro moc nefrčí jako třeba v Praze, Brně a na Moravě vůbec, ale i přesto už o pár lidech vím, a kdyby se i našli jiní, mohli bysme něco podniknout, co říkáte? mám tady v Liberci moc pěknou chatku, sice uvnitř chybí ještě nějaké úpravy, ale je to 100% obyvatelné (lednička, kamna na dřevo + plynový vařič..) společně bychom si uvařili, popovídali, mohli něco podniknout..samozřejmě je zde možnost přespání..viděl bych to tak na říjen. když by měl někdo zájem, tak mi dejte vedět sem nebo na giorgino@email.cz

Jirka Švestka z Libe
Zaznamenáno
fuckmakrobiotika
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 06. Červenec, 2008, 13:46:08 »

Nevím proč jste makrobiotici to nevíte,že vám to akorád škodí?Žrát jenom obilí a nic jiného!!!To neznáte pořádně tučný maso nebo knedlo vepřo zelo???To žerete jeno m ty svoje blafy a co takovej špekáček opečenej na másle...to vám nic neříká??Jak to můžete žrát to nechápu...to nevíte,že maso musíte jíst,že bez něho nemáte elán do života??Fůj jenom pomyslím na makrobiotika tak se mi dělá špatně!!!Jasně je to váš styl,ale zamyslete se nad tím!!!!
Zaznamenáno
seishi
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 06. Červenec, 2008, 16:45:03 »

Lidičkové, co se nám to tu nachomýtlo za exota? Banan Banan Banan
Zaznamenáno
800914
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 07. Červenec, 2008, 01:09:01 »

to je chickeneater, nie je zly chlapak, len ma starost ak niekto neje maso.

ukradnem ti ten boogie banan, s tym budem na vita.cz star.
Zaznamenáno
Petr Toman
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #6 kdy: 08. Červenec, 2008, 01:04:34 »

Grin Grin Grin Tak nejvíce mě pobavilo od výše tolerantně projevujícího se odborníka to s tím špekáčkem a elánem do života....stačí vzpomenout na závodní jídelny plné maso-knedlíko žroutů, co po obědě zívají a nejradši by si dali dvacet....Grin     
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 09. Červenec, 2008, 13:30:22 »

no aspon vime, ze je od Liberce...
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 09. Červenec, 2008, 20:16:40 »

i to je názor..

teď alespoň vím, že od Liberce sem nechodím sám  Smiley
Zaznamenáno
Sára
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 03. Leden, 2009, 21:39:55 »

ahoj, jsem z Jindřichovic pod Smrkem, původně z Liberce, dva roky jsem tu měla dobré přátele, kteří mě učili vařit a tak.
Odstěhovali se do Prahy a zůstala jsem tu na to celkem sama a nemakrobiotici mě docela začínají válcovat. Ráda se s někým setkám.
Našla jsem v Liberci o.s. Grácie, které se zabývá mb 24.1. pořádají kurz, vyzkouším to Wink
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 11. Srpen, 2009, 01:16:37 »

Ahoj krajani,krajoví Liberečáci,taky jsem z okolí.V Semilech teda skoro úplně sám. :-)  Co podnikneM-MB? R.
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 11. Srpen, 2009, 08:09:26 »

Wink S jedním takovým exotem, co nevydrží bez špekáčka, cigarety a alkoholu - že prý mu to dodává energii  Roll Eyes - jsem měla shodou okolností tu "čest" strávit několik dnů dovolené. Něco tak zoufalého jsem nikdy v životě nepotkala: ten člověk snad nemá energii ani existovat, o jakékoliv jiné aktivitě nemůže ani uvažovat. Spát potřebuje nejen v noci, ale i během dne - ovšem to co on dělá, to se snad ani spánkem nazvat nedá. Nedivím se při tom jak má zanešené tělo: ten organizmus jen bojuje o život z posledních sil.  Eek

P.S.: nejsem od Liberce   Smiley
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 11. Srpen, 2009, 14:21:17 »

Midsummer,to je úplně jedno,že nejsi od Liberce,ale proč nejedeš teda na dovolenou s makrobiotikem  ;-):-)  ??
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 11. Srpen, 2009, 14:24:03 »

O ty dovolený se špekáčkem,........ to je teda skutečně vtipný,díky ;-)
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #14 kdy: 11. Srpen, 2009, 16:37:52 »

Embarrassed  no jo, no jo, moje babička vždycky říkala "komu není rady, tomu není pomoci". A to teď myslím čistě na sebe, nikoliv na "špekáčka"  Wink  Very Happy
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
Stran: [1] 2 3
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení