Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: Makrobiotici z okolí Liberce  (Přečteno 12738 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Elvíra
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 23. Červenec, 2013, 10:34:23 »

Ahoj, až z Boleslavi.. Taky bych ráda našla nějaké bližší známé - asi se pokusím založit diskuzní vlákno Smiley
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #31 kdy: 27. Červenec, 2013, 12:08:12 »

Ahoj, no právě že až...
Zaznamenáno
miilllaaa
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #32 kdy: 02. Září, 2013, 11:57:52 »

Ahoj,
já jsem teprve na začátku je to pár dní co jsem si řekla,že bych to zkusila teda zdravě se snažím,žít už delší dobu v tom nějaké ty základy mám,ale jíst bez masa,vajec,cukru a mléka jsem se rozhodla asi týden na zpět,po té co jsem si přečetla jak je mléko škodlivé asi na tom něco je protože mi po něm,ale i po jogurtech bývalo těžko,když jsem měla dny bez mléčných výrobků tak jsem se cítila jinak.Ráda bych tu našla někoho kdo by mi s tím aspoň´trochu poradil,recepty na netu není problém sehnat,ale nevím jak na denní jídelníček třeba co a jaké množství bych měla čeho za den sníst.
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #33 kdy: 14. Září, 2013, 11:57:43 »

Ahoj v Liberecko boleslavském kraji , jsem taky až..  Very Happy  A ten začátek, s takovým nasazením, to půjde  Cool
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #34 kdy: 07. Leden, 2014, 23:35:45 »

Ahoj, miilllaaa, Radku, případně další.

Nějakou dobu jsem zde nebyl, takže pokud to je ještě platí, klidně dejte vědět, ale mohu až po 22.1. ... V posledních měsících jsem na mb a vše co s tím souvisí doslova sral (promiňte to slovo), proto dávám o sobě vědět po delší době...

Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #35 kdy: 11. Leden, 2014, 01:59:40 »

Ahoj Tykvi a krajani. - Jak k tomu došlo ?  Smiley  Hlavně žes ... to přežil a jseš tady. Vše platí.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení