Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: menstruační kalíšek  (Přečteno 4904 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 01. Červen, 2010, 20:45:59 »

http://www.kalisek.cz/index.php?page=8

Koupila jsem si kalíšek z těchto stránek a je opravdu úžasný Smiley Má to jen samé výhody- žádný odpad, žádný zápach, žádná starost, jestli mám sebou vložky/tampony.. no prostě paráda Smiley
Zaznamenáno
Bystromila
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Červen, 2010, 20:50:04 »

Vítej mezi kališnicemi Wink
Používám kalíšek už přes dva roky a s tím, co píšeš, můžu jen souhlasit.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 01. Červen, 2010, 20:55:22 »

Používám ho teprve první MS a zezačátku jsem byla dost překvapená z toho jak je velký Smiley ale nakonec všechno ok Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 07. Červenec, 2010, 00:17:49 »

Tak hlasim,ze kalisek prezil i vystup na sopku(3715m.n.m) a to bez problemu 1.den MS , pri plavani byl taky bez problemu.. proste super:)
Zaznamenáno
mackin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 24. Květen, 2011, 15:00:18 »

ahoj, zakoupila jsem menstruační kalíšek a je fakt super - prubla jsem ho teďka prvně na pochod Praha-Prčice a kam se hrabou jiné higienické potřeby Tongue
máte ale někdo zkušenosti s protečením? mám odjakživa silnou a dlouhou menstruaci a první až třetí den jsem musela kalíšek používat s vložkou, protože se občas stalo, že protekl - i když nebyl při výměně zaplněn..koupila jsem větší velikost od Lunette, protože mi táhne na 40 a jsem po dvou porodech..nemáte někdo zkušenost, jestli jiné značky kalíšků nejsou při tomto problému vhodnější??
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 24. Květen, 2011, 16:19:29 »

Mám kalíšek od Ladycupu a taky protéká ve dnech silnější menstruace, zkoušela jsem už xkrát to nějak řešit, ale prostě ten jeden dva dny to chce něco "pro jistotu", mně teda naštěstí stačí tenounká slipová vložka. Ono záleží taky na přesném umístění kalíšku, neměl by být moc vysoko, aby nebyl až za čípkem, například.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 24. Květen, 2011, 18:30:03 »

Ahojte holky,

pokud protéká máte ho špatně zavedený.. protéct může, ale jedině když už plný.  Wink
Zaznamenáno
mackin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 25. Květen, 2011, 11:34:11 »

zkusila jsem ustřihnout velkou část stopky a zavést níž, zdá se že je to lepší - ale taky mám už slabou menstruaci, uvidíme za měsíc..
Zaznamenáno
EllaQueBrilla
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 25. Květen, 2011, 12:58:48 »

Ahoj, taky mi kalíšek mírně protíkal a zlepšilo se to, když jsem se ho naučila lépe (a méně hluboko) zavádět. Chce to praxi  Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 25. Květen, 2011, 22:41:43 »

Já teda šťopkui ustřihla hned na podruhé, protož mě to strašně překáželo...
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 20. Červen, 2011, 21:44:52 »

Tak já jsem do toho taky šla (po dlouhém zvažování) a nedávno jsem si kalíšek pořídila.
Akorátže ouha, má to na mě jakýsi "antimenstruační efekt" - po půl dni mi to menstruaci pozastavilo, tak jsem ji zase "rozběhla" vložkou, ale druhá aplikace kalíšku dopadla úplně stejně - od té doby (přestože dnes mám třetí den a ten bývá -za normálních okolností- poměrně vydatný" [pardon ten termín  Wink ]) prostě NIC! Ani kapka! To se mi  v životě nestalo!!
Jsem z toho trochu na větvi a dost zklamaná... přemýšlím, jestli to je tím podtlakem nebo "cizím tělískem" vevnitř... 
Každopádně tenhle měsíc má u mne kalich útrum.  Sad
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 20. Červen, 2011, 22:12:10 »

Tak to jsem ještě nikdy neslyšela Shocked že by kalíšek dokázal takové věci...
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 20. Červen, 2011, 22:16:59 »

no jo, že já musím mít vždycky něco extra..  Grin
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 20. Červen, 2011, 23:25:27 »

me tohle samy delaly tampony, skoro se mi zastavilo krvaceni, taky me z nich ale bolelo bricho, tak jsem je prestala pouzivat.

premyslim taky, ze si poridim menstruacni kalisek, cetla jsem, ze je to dobry pri problemech s kvasinkovyma infekcema... tech se mi dari pomalu zbavovat se, ale kalisek by tomu mohl jeste napomoct  Smiley
Zaznamenáno
Kartika
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #14 kdy: 25. Leden, 2013, 20:48:28 »

tak jsem "ráda" , že to slyším..... mě to dělají tampony taky nebo tedy dělaly, už je dlouho nepoužívám. Zastavovaly mi menstruaci a bolelo mě břicho. Nějak ve mě představa kelímku vyvolávala tytéž pocity, tak jsem ho ani nezkoušela pořídit. Nějak mám pocit, že to má vycházet ven, volně, jak to potřebuje. Papírové vložky ale používat nechci, tak látkuju a jsem moooc spokojená!
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení