Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: menstruační kalíšek  (Přečteno 5129 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #15 kdy: 26. Leden, 2013, 00:52:35 »

Ja mam s kaliskem zkusenost, ze zpusobuje kvasinky, na ktere jinak netrpim. Vidim to taky tak, ze krev ma volne odtekat a ten kalisek mi pripada neprirozeny.
Zaznamenáno

Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden, 2013, 10:53:37 »

Zvláštní, mně kalíšek velmi vyhovuje a nepřijde mi, že by se krev nějak blokovala, akorát odtéká do nádobky místo na vložku... Co se týče pohodlí, je to teda velkej rozdíl, kalíšek vůbec necítím, je to skoro jak nemít menstruaci. Akorát to vyndavání/nandavání je pruda, ale dá se to naučit.
Zaznamenáno
Kartika
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #17 kdy: 27. Leden, 2013, 19:00:30 »

naprosto souhlasím s torquiose.......... mě přijde i nepřirozený si tam cokoli strkat, ať je záměr sebeekologičtější. Ale nic proti kalíšku. Já jen mám opravdu problém s čímkoli, co tam mám mít déle zavedené. Mám látkovky a je to opravdu pohoda, myslela jsem si, jaká to bude otrava a čuňárna a je to super. Ale teď budu mít děťátko, tak mám na čas vystaráno úplně :-)
Jinak jsem opravdu ráda, že spoustě žen kalíšek vyhovuje a nezadělávaj matičku zemi tunami vložek..... Wink
Zaznamenáno
El
Host
4 0
« Odpověď #18 kdy: 10. Leden, 2014, 09:42:28 »

to musite videt Wink reklama na kalisek..
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #19 kdy: 19. Leden, 2014, 10:19:13 »

El:  Grin Takovéhle reklamy by měly být v TV, ale to by asi "vložková lobby" stejně přetloukla těmi svými.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 18. Březen, 2014, 13:29:34 »

Tak to nema chybu Smiley
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 22. Duben, 2014, 21:37:48 »

Ahoj,
Za kolik Kč se dá kalíšek pořídit a dá se naučit zavádět si ho i poslepu? Musí to zavést lékař, nebo si ho, holky, zavádíte samy? Kdo jste byl na přednášce paní Anny Vomáčkové v Praze, tak tam ho ukazovala, dala mi ho mamka i osahat.  Používám zatím vložky, ale když už tady toto téma je, tak jsem se rozhodla do něj také napsat. Ráda si přečtu vaše názory.
Některá psala, že látkuje, že lepro ni kalíšek nepřirozený – no časy se mění, naše babičky určitě neměly ty možnosti, jaké máme dnes my, ale vše záleží jen na nás, jak si to uděláme. 
Přednáška se konala v ten den, kdy měla povídání paní Dagmar Lužná – najdete na foru v Akcích, myslím, že to byla sobota, to stoprocentně vím, protože to bylo v Omské. Před D. Lužnou měl přednášku O. Reiss, to pro orientaci, kdo by to přece jen hledal.
Jarka

Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #22 kdy: 08. Květen, 2014, 23:49:06 »

Jarko, zadny lekar neni treba, to by moc dobre nefungovalo, jelikoz kalisek se musi nekolikrat denne vyprazdnit. Samozrejme ze se to da delat poslepu, co se tyce zavadeni, to by clovek musel byt hodne ohebny, aby si tam videl Very Happy Problem by mohl byt spis s tim, ze nekdy treba pri vyprazdnovani ukapne krev na zem, coz bys nevidela. Ale zas ja si jako vidici clovek neumim predstavit spoustu veci, ktere nevidomi zvladaji, tak treba to zas az takova prekazka neni.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení