Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Magda  (Přečteno 2396 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Magda
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
3 0
« kdy: 09. Červenec, 2010, 12:20:50 »

Ahoj...

Představila jsem se už asi předevčírem  Wink

Tak ještě jednou...
S makrobiotikou jsem se seznámila před  20 lety, kdy se mi do rukou dostala kniha Jarmily Průchové Makrobiotika aneb zdraví na talíři ( přesný název si nevzpomínám)...

Od té doby během těch 20 let jsem si pořídila slušnou knihovnu MB literatury, s makrobiotikou začínala a zase se od ní odklonila a to několikrát...prošla jsem fázemi, kdy jsem zkoušela striktní MB, ale i uvolněnou, to vše proloženo tzv. zdravou i méně zdravou výživou...

...abych se opět vrátila ke staré dobré makrobiotice...

Netroufám si odhadnout, zda vytrvám, každopádně vím, že tudy vede cesta...ke zdraví, k přírodě, k pokoře, k naději i víře...

Můj deníček mám i zde...Makrobiotika a já
« Poslední změna: 09. Červenec, 2010, 14:54:52 od neon » Zaznamenáno
Magda
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Červenec, 2010, 16:14:16 »

53

Víkend byl u mne vskutku plný zážitků...tak po pořadě...

V pátek jsme si s manželem vyrazili na kolech, protože kluci odjeli na chalupu...a na cestě jsme měli kolizi...spadli jsme oba dva, ale manžel je bez škrábanečku a já celá odřená, plná modřin a v sobotu ráno jsem musela na pohotovost s totálně nateklým kolenem...koleno je zhmožděné, vyfasovala jsem ortézu a nastala ta lepší část víkendu...

Vyrazili jsme za klukama na chalupu...ti to okomentovali:"to je tak, když necháme rodiče doma samotné" Smiley

Na chalupě bylo krásně...jídlo sice nebylo úplně makrobio, ale byla jsem v lese, vodu jsem pila z lesní studánky ( chalupu máme u lesa a zdrojem pitné vody je tato studánka), objímala jsem stromy, čerpala vzduch i energii z přírody...
...no a samozřejmě vařila...dnešní seitanový guláš neměl chybu...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení