Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Cpt_Morgan  (Přečteno 4252 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Cpt_Morgan
Full Member
Pohlaví: Mužské

419315231
Zobrazit profil
0 0
« kdy: 21. Květen, 2009, 12:50:24 »

Eek

Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 06. Prosinec, 2009, 16:23:24 »

Máte opravdu osobitý styl zpovědi, kapitáne..
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 07. Leden, 2010, 13:18:03 »

Muj mily denicku, tak jsem posledni pul roku sesel z cesty,pil jsem hodne piva a jedl spoustu ,no ani nemohu rict ceho  Embarrassed a ted jsem se vratil k me osvedcene makrobiotice  dancing . Zacnu z toho co uz znam a mam vyzkousene a uz se moc tesim,az si tady vsechno proctu za tu dobu ,co jsem tady nebyl.Urcite je tady spustu novych informaci a podnetu.   Smiley
Zaznamenáno
divoženka
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 07. Leden, 2010, 14:46:50 »

Vitej "ztraceny a znovu nalezeny synu"  Wink  Tongue
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 15. Březen, 2010, 15:51:31 »

Můj milý deníčku,papám témeř vzorově,ale strašně chlastám pivo,napájím se dvanáctkou,prokládám to hanáckou . Chjo  Embarrassed  Co já s tím budu dělat ? Že by léčebna ?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 15. Březen, 2010, 16:31:45 »

Zdravím kapitáne!  Wink

ráda tě tu zase čtu Smiley no tak to nechlastej, ne? řekni si : dneska jenom 10piv, zejtra 9 ... atd  Wink Držím pěsti !
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 13. Duben, 2010, 15:06:42 »

Jsem na dobré cestě ..........................   Smiley
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 13. Duben, 2010, 15:32:57 »

ahoj  Grin Zrovna jsem na tebe nedavno myslela, rikala jsem si, ze sem uz nechodi stari znami.... Tak to je super, ze jsi zase mezi nami  Wink
Zaznamenáno
agarek
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 13. Duben, 2010, 18:01:36 »

Citace
Můj milý deníčku,papám témeř vzorově,ale strašně chlastám pivo,napájím se dvanáctkou,prokládám to hanáckou . Chjo  Embarrassed  Co já s tím budu dělat ? Že by léčebna ?
   Pozor na sůl, maso a pečivo. Co jsem četl, tak při zbavování chuti na alkohol je dobré konzumovat kvašené, fermentované potraviny.
   Počítám, že tam patří miso, tempeh, natto, sojovla, jídla z kvásku (chléb ideál dělaný v páře, lívance, krkonošské kyselo), pickles, amasaké, tzv. sladká kaše (pšeničná, celozrnná mouka zamíchaná na pár hodin do teplého obilí, pak povařit nebo třeba udělat lívance).
   Možná by pomohl občas mirin, pokud by spíš chuť na alkohol neprobudil, eventuelně sladký rýžový ocet. Dostatek jinu, zeleniny, zeleninových salátů, blanšírované zeleniny, zeleniny na sladko, napařené, dušené, ovoce i slad.
Ať se daří.
« Poslední změna: 13. Duben, 2010, 23:35:12 od agarek » Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 13. Duben, 2010, 19:00:22 »

ty seš teda dobrej řízek, kapitáne. tu a tam se tu objevíš, jako by ses stavil pro soudek piva  Grin
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #10 kdy: 14. Duben, 2010, 13:31:27 »

Agarek- dobra rada, ale kapitanovi patrne neni pomoci. Nikdy se z toho uz nedostane...
Kapitan Morgan- myslis-li to vazne, budes to asi muset vzit vic od podlahy. mozna dokonce i zmenit nick? Wink
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #11 kdy: 14. Duben, 2010, 13:36:17 »

Kapitán žádnou pomoc nepotřebuje ! Je to jeho boj, jeho vývoj...  Ví přesně , jak z toho ven.. je to jen otázka času a vůle Smiley
On se jinuje pivkem.. ale tady na foru je spousta lidí, kteří se zas jinují třeba psychicky nebo malou fyzickou aktivitou...
Zaznamenáno
giorgino
Host
0 0
« Odpověď #12 kdy: 15. Duben, 2010, 00:19:28 »

Citace
Kapitán žádnou pomoc nepotřebuje ! Je to jeho boj, jeho vývoj...  Ví přesně , jak z toho ven.. je to jen otázka času a vůle

to je pravda! u mě taky tak bývalo a zase je. poslední dny a rázem hůř vidím. furt glykémie na HI. je to ale můj problém. jsem na dobré cestě.............? před pár dny bych řekl jo, teď nevím.
Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 15. Duben, 2010, 07:41:57 »

fuj, nemám ráda pivo..
vyměním nechuť k pivu za chuť sportovat!
Zaznamenáno
Cpt_Morgan
Full Member

419315231
Zobrazit profil
4 0
« Odpověď #14 kdy: 09. Únor, 2012, 19:50:15 »

njn,tak jsem zase tady,nejsem makrobiotik,ale díky makrobiotice,jsem se zbavil spoustu zdravotních problémů a mohu zodpovědně prohlásit,že ač jsem zkoušel různé směry,nebo stravovací návyky,tak makrobiotická strava je pro moje tělo ta pravá. Nedržím ji striktně,ale je to můj základ, s tím,že tu a tam ji poruším a upečem  si husu,nebo kachnu,nebo si dam tlačenku,ale to tak  1x za rok. I díky Vám všem,co tady přispíváte se cítím skvěle,udržuji si svou optimální váhu a příprava pokrmů mě baví,i když je to časově náročné.No co,alespoň nesedim v hospodě :-)
Kouřit budu asi furt,i když to mě hodně trápí,protože docela i sportuji ,ale kouření mě nebaví. Pivo budu pít furt,protože mi chutná a baví mě. Ledičku i kumbál budu mít naplněný zrním,misem,zeleninou apod.,protože z toho rád vařím dobroty a baví mě to.Umím vařit i prasárny,ale těch je všude dost,takže je nevařím. Ovšem když uvařím přátelům makro papání,tak se oblizujou až za ušima. Pro mě je Makrobiotika radost.Nikdy nebudu vzorný makrobiotik a ani být nechci,přesto ji budu hlásat jako jednu z možných cest,která stojí za to.
« Poslední změna: 09. Únor, 2012, 20:07:17 od Cpt_Morgan » Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení