Stran: 1 [2] 3
  Tisk  
Autor Téma: Contessa vari, az sa jej z hlavy pari!  (Přečteno 7578 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 18. Září, 2010, 18:33:26 »

Tak ze Ruzenu zdravim, to se tak nekdo ma, ze se mu kvasek zadari. Me moje cetne kvaskove nezdary odradily a rozhodla jsem se radeji chleba nejist, no co, stejne bych ho nemela..  Very Happy
Jo a o zapominani pri praci na pocitaci mi nemluv, u me to vetsinou odskace kukicha.  Grin

Co mlynek, uz ho mas zpet?

« Poslední změna: 18. Září, 2010, 18:35:19 od paulina » Zaznamenáno
Vilsa
Full Member
Pohlaví: Ženské

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #16 kdy: 18. Září, 2010, 23:42:59 »

Mlyncek mi este nevratili, dala som ho do opravy  Undecided uz by si mohli svihnut
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
3 0
« Odpověď #17 kdy: 28. Září, 2010, 23:35:38 »

Ach, dnes vecer som vyrobila vznikajuci SEITAN!!!!  cheer zajtra budu rezniiiiky

Rozmyslam co ako prilohu, zeby krupy s ryzou?  Jahly som mala uz tento tyzden vo vsetkom. A ozaj, napiekla som stavnatu jahlovu babovku, len sa po nej zaprasilo, ked som kazdy kusok natrela s amasake   Very Happy

Este sa chcem naucit TOFU a TEMPEH a budem ako master Shifu z Kung-fu Pandy  Grin (je zo mna citit kopec radosti mozno, ani sama neviem preco, ale je mi viac fajn ako...nefajn, je to tak)
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #18 kdy: 13. Listopad, 2010, 13:52:06 »

Hello friends! Contessa bola v Londone na nakupe kniziek - nakupila som si knihy napr od KUSHIHO - The Do In Way, The macrobiotic breakfast a podobne, vyzeraju slubne Smiley A jednu o zaklade cinskej mediciny.
Uvidime, co to da.
Inak v Londyne bol zalostny vyber jedla, este ze som si so sebou priniesla plny ruksak nejakych drobnosti ako tempeh, robi maso a bulgur a ryzu, no museli sme si tam aj nieco kupit (biele pecivo napr, ine nebolo). Nevadi, stavaju sa aj horsie veci Smiley Aj tak by som sa tam chcela este vratit, je tam sice zima treskuca, ale ludia mili, a vsetci vedia po anglicky! Very Happy Robila som si srandu, ze keby len vedeli napr aj tie anglicke babicky, ze u nas by sa s tak perfektnou anglictinou urcite uplatnili  Grin

Inak mlyncek mi vratili, vraj nebol pokazeny, ale tak funguje ok, minimalne vlocky robi perfektne Smiley

V poslednej dobe poskulujem aj po zasobach potravin, zislo by sa mat doma jedlo aspon na mesiac dopredu, clovek nikdy nevie.

Je krasny sobotny slnecny i ked trochu chladny den, akurat pocuvam The Night garden , asi som sa zalubila do atmosfery tej pesnicky, tu je: http://ru.musicplayon.com/play?v=120413  47 enjoy
« Poslední změna: 13. Listopad, 2010, 13:53:44 od Vilsa » Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #19 kdy: 22. Listopad, 2010, 12:37:12 »

V decembri sa chystam na kurz pecenia vianocnych cukroviniek do Brna na Hlinky...Smiley... ak tam bude niekto z fora, rada vas uvidim Smiley
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #20 kdy: 23. Prosinec, 2010, 12:48:15 »

Taaaak, peciem peciem a musim povedat, ze maximalna spokojnost! Smiley zatial som z kurzu vyskusala len 4 recepty a vsetky na vybornu!
Linecke cesto, pernicky, "rumove" gulky ci slivky v cokolade, mnamka, priatel si pochvaluje! A sestra tiez - je to skvela alternativa k tazkym vianocnym kolacom, ktore su v mnohych rodinach tradiciou... A priatel melie na kolace cerstvu mucku z nasho mlynceka - nejak ho to zacalo bavit  Potlesk

Som naozaj spokojna, ze toto mlsanie neuskodi ani mojej linii  Cool

Tento tyzden som totizto bola v posilke a dnes sa chystam tiez - z MB som sice schudla, no spevniet potrebujem sportom a mam z toho aj endorfiny v krvi a to je dolezite Smiley

P.S. zbieram MB vianocne recepty na jednoduche kolace a pamlsky, ak nejaky overeny mate, sem snim!  vanocni snehulak

Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 24. Prosinec, 2010, 15:36:30 »

ako sa sem pridavaju obrazky? Sad neviem sem pridat ziaden pekny vytvor
Zaznamenáno
dannyyxx
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 25. Prosinec, 2010, 12:25:43 »

contessa: dole v odpovedi rozklikni "rozsirene moznosti" a muzes prilozit foto z pocitace. snad je to to cos chtela.

tesim na Tve pekne vytvory !
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #23 kdy: 25. Prosinec, 2010, 15:09:45 »

tak je to tu...

1. linecke
2. psenove gulicky (mali velky uspech)
3. hrozienkove 'rumove' gule (pouzila som mirin)
4. slivky v cokolade plnene mandlou
« Poslední změna: 25. Prosinec, 2010, 15:12:13 od Vilsa » Zaznamenáno
margie
Jr. Member
**

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod."

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #24 kdy: 25. Prosinec, 2010, 18:16:12 »

wow, tie kolaciky vyzeraju super!!! kedze si tiez z SK, vedela by si mi poradit? potrebovala by som zohnat susene listy daikonu, na sedacie kupele, ale nikde to neviem zohnat.. :-\alebo zle hladam? Grin
Zaznamenáno

krásny deň všetkým :-)
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #25 kdy: 26. Prosinec, 2010, 01:30:06 »

...dakujem..Smiley... jasne, ja kupim daikon cerstvy aj s listkami napr aj v bille alebo kauflande a ak potrebujes, tak si ich zosusis a mas Smiley
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #26 kdy: 17. Červen, 2011, 09:20:56 »

Ohohooo, ako vidim, naposledy som sem pisala velmi davno, takze nastava mensia rekapitulacia poslednych par mesiacov...

Uz je to vyse roka co sa venujem MB ale teraz som zanedbala vzdelavanie, musim povedat, lebo som necitala uz nove knihy (v podstate uz nemam co moc, co sa z dostupnych knih tyka), ale aspon som varievala denne, lebo mi sestra po skole chodi na obedy Smiley

Posledny mesiac som to ale zalostne flakala a nevarila, lebo som makala a ucila sa na prijmacky na medicinu, takze som jedlo nechavala na nahodu a restiky a to bol celkom zly napad. Teraz sa citim dost zle, asi prekyslena, alebo mi chybaju ziviny, jednoducho potrebujem naozaj opat harmonicku stravu. Zacala som varit od vcera a normalne ma moje jedlo potesilo.

Toto leto je pre mna tym padom posledna moznost na najblizsi rok ist na nejaky kurz, kedze od septembra budem na dennom studiu, takze si budem musiet starostlivo povyberat.

V kazdom pripade sa tesim na spoznanie novych ludi Smiley A snad si na nejakom tom kurze aj oddychnem (pravidelny spanok mi chyba!!).

Dakujem za pozornost.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #27 kdy: 17. Červen, 2011, 22:31:03 »

Ahoj, vim ze je to ted mimo sezonu, ale mohla by ses prosim podelit o recepty na to vanocni cukrovi?
Zaznamenáno

Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #28 kdy: 22. Červen, 2011, 21:27:28 »

Mohla mohla, ked sa mi bude chciet dokopat ich sem prepisat...alebo chces nejaky jeden konkretny?? Smiley
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #29 kdy: 22. Červen, 2011, 22:24:49 »

Ty prvni prosim (kolacky). Diky.
Zaznamenáno

Stran: 1 [2] 3
  Tisk  

Skočit na: