Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Hledá se... :-D  (Přečteno 4402 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
2 0
« kdy: 23. Červenec, 2010, 23:59:42 »

Zdravím všechny  homo makrobiotikus. Najde se normální pěkná ženská :-) makrobiotická, třeba s děckem, která budde chtít rodinu ??
Zaznamenáno
Paní Dýně
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Červenec, 2010, 10:31:15 »

Najde! Takovou pěknou ženskou ve svém okolí mám :-) Jen by bylo dobré, abys něco málo o sobě napsal...
« Poslední změna: 24. Červenec, 2010, 10:32:51 od role » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 26. Červenec, 2010, 14:41:09 »

juchů, že by lovestory s happyendem?
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 15. Srpen, 2010, 12:43:48 »

Ještě ne,rakwi, žádné juchů,ale děkuju Ti za juchů :-) ... jasně že ...lásku a rodinu, ne jen rodinu.  Ale zdá se,že volné makrobiotičky se zájmem vymřely.
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #4 kdy: 15. Srpen, 2010, 13:13:14 »

Ahoj, sháním k makrobiotice laděnou partnerku na akce a PŘÍŠTÍ, DRUHÝ MAKROBIOTICKÝ PLES.  Roll Eyes   Wink
« Poslední změna: 15. Srpen, 2010, 13:36:58 od evropan » Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 15. Srpen, 2010, 18:43:34 »

Takže hledáš nějakou makropařmenku.  Very Happy

Určitě nějakou najdeš, když se zde setkávají mb lidé nejen z ČR, ale i ti co bydlí za hranicemi. Tak hodně štěstí, evropane.  Wink
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #6 kdy: 20. Srpen, 2010, 21:21:47 »

Tak nějak, Dýničko. Děkuju ti za reakci a povzbuzení. No, ještě že tu máme i to zahraničí.. :-)))  Jenže přes týden nemám net.. :-)  A kde a jak ty rosteš,Tykvičko? Asi nejseš na fóru dlouho..
No ale dostal jsem VÝBORNOU zprávu od Honzi ze Zrnění,že MB zájezd Španělsko se v září koná!! Tak bych mohl to pozvání rozšířit,co říkáš? Rozhodně jedu, potrénovat řeč! Tak,  hasta la próxima,hasta pronto...magnífico ! 
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #7 kdy: 28. Srpen, 2010, 11:47:06 »

Jéjda ,jé .. , to je trapas, promiň, Tykvi, ty chlape! Netušil jsem... že jseš tak blízko, to bysme se měli sejít a popovídat.Tak tos byl Ty,Jorgito-Kubánci říkají "Chorchito" (Jiřík), Giorgino.To bylo dobrý náhodou a Tykev obecná je taky SUPER. Jsem od Českého Ráje, to není tak daleko od hor a LBC,tak se můžem někdy MB shromažďovat, to neni zakázaný,co ty na to,krajane  Huh? ?  Akorát mam PCčko jen o víkendu doma.(Jo,jinak 723 634 583)Díky a měj se fajn, evropan.   
« Poslední změna: 28. Srpen, 2010, 11:51:41 od evropan » Zaznamenáno
rakwička
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 29. Srpen, 2010, 08:47:56 »

hihi
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 29. Srpen, 2010, 11:25:14 »

Jo tak smích,jó  Tongue ? Cha cha
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 29. Srpen, 2010, 15:23:09 »

evropan,

ty jsi Radek, vidˇ? že by také změna nicku? Smiley no, já jsem totiž kouzelník, tak proto to vím, ale i kouzelník se může mýlit.  Wink

K tomu setkávání - pamatuji, že jednou jsem se snažil s někým kamarádit z okolí a nějak to nefungovalo. jeden kluk byl také z Českého ráje, vyrábí kvašáky. Jednou jsem i k němu jel, ale prostě jsme nebyli na stejné frekvenci... No, uřčitě se najde někdo v tvém okolí nebo potkáš nějaké něžné stvoření v tom Španělsku. Snažíš se najít nějakou mb holku a nevzdáváš to, tak jsem tě chtěl jen povzbudit a držím ti palce... Já mám pár dobrých přátel a stačí mi to, a nejsou mb. Zrovna nedávno jsem několika jiným lidem musel napsal, že se s nimi nebudu přátelit, pač chci mít jen několik dobrých kamarádů, ono to ani nejde časově. Moc toho už nechci poslední dobou. Ani nepotřebuju tisíc holek do budoucna, protože by mi stačila jedna, kterou bych mohl mít rád na tisíc způsobů. takže toho nechci moc: pár dobrých blízkých přátel, jednu dívku (s prckem/prckama do budoucna), jednu zahradu, jednu práci a tak... a v přátelství vůbec nehraje roli, jestli ten je mb či nemb. jsou i dobří nemb lidé, co dokážou druhého pochopit, a o jídle tohle není... Ale třeba se někde potkáme na nějaké akci, co já vím.  Smiley Měj se, chlape, a atˇ ti to vyjde s tou ženskou!  Wink

« Poslední změna: 29. Srpen, 2010, 15:25:57 od Tykev obecná » Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #11 kdy: 29. Srpen, 2010, 21:34:57 »

Díky,Jirko. Ale jo,jsem to já, jen ne ten,co dělá kvašáky. Asi byl kyselej Undecided  Jinak s tebou souhlasím, hlavně v tom, že přátelé nemusí být MB! Taky mám dost přátel a celkem málo času. Já jen myslel,že jdeš dost do MB,že to případně někdy můžem vzít nějak regionálně  Eek Napsal si to hezky...na 1000 způsobů.Je to tak. Určitě se uvidíme,třeba na Zrnobraní,nabo na Royovi Littlesunovi teď v sobotu. Měj se prima a drž ten sever.  Smiley
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 29. Srpen, 2010, 23:06:58 »

No, jak jistě víš, na akce moc nejsem... Minulej rok jsem slíbil ježourovi, že když nebudu mít holku, tak přijedu na Silvesra, ale akce se nekonala. No, tu nemám ani tedˇ a zřejmě nebudu mít ani koncem roku, takže bych měl přijet. tak aspoň něco.
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 29. Srpen, 2010, 23:26:51 »

Koukám,že taky dobře "rosteš" i v noci. Źe nejseš moc na akce,Jirko,to moc nevím. A přijet s holkou na Silvestr,to by nešlo?  Tongue Určitě.Tu mít nebudem,tak pojedem. Na dovolený se nikdo nenajde a nehledá. Vloni Silvestr nakonec byl,na Moravě,Petr řekl,že všem pošle zvadlo.Ale nebyl jsem,udělal js.chybu. Zatím se měj fajn,dobrou.E. 
Zaznamenáno
evropan
Newbie
*

žijte

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #14 kdy: 06. Září, 2010, 21:59:34 »

Díky, rakwičko,zkusím to,až budu doma a vypadat líp :-)
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení