Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: hubnutí  (Přečteno 5672 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ajka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #30 kdy: 17. Srpen, 2010, 19:26:26 »

Děkuji všem za odpovědi. Raději nic zkoušet nebudu Wink

Ohledně toho čaje: DETOX ČISTÍCÍ ČAJ s Vilcacorou. Složení: kořen smetanky s natí, kopřivová nať, rooibos, vřesová nať, kůra vilcacory, nať máty peprné, skořicová kůra, plod klanoprašky, lopuchový kořen, kurkumový kořen. Co si o tom tedy myslíte? Můžu ho pít?

Jinak nyní dodržuji systém - ráno kaše (nesladká) s brokolicí, odpoledne makrobiotický oběd, večer makrobiotická večeře. Na pití Pí voda. Nic jiného. Už jsem trochu zhubla Smiley Ale je to celkem těžké hlavně odpoledne kdy mám na vše chuť a vím, že je to ve skříni. Ale jde to! Very Happy Ve čtvrtek mám "sezení" se Strnadelovou (Zerzánovou). Jinak je mi skvěle Smiley Myslím, že to byly ty eliminace, jelikož se mi objevil i ekzém a nyní ho už nemám. Takže se tělo takto čistilo. Nyní je vše v pořádku a já se cítím skvěle  Wink
Zaznamenáno
Wl
Host
1 0
« Odpověď #31 kdy: 18. Srpen, 2010, 08:19:51 »

Paráda! : )
To se nevztahuje na ten čaj: ). Ten je směs, t.j. hodně energií, méně by asi bylo více.  Já ale  bylinky moc nepoužívám (občas jen ostropestřec nebo šalvěj). MB obecně má k bylinkám "rezervovanější" vztah. (Někde na fóru bys na tohle téma našla debatu.) Když bylo třeba něco podpořit, tak mi vlastně vždycky stačily MB prostředky, např. umebošky, kuzu, zázvor,lotos,bancha,shoyu,... Na začátku jsem dělal asi půl roku souběžně léčbu bylinkama a makrobiotiku, pak jsem ale přestal. Tak asi tak.
« Poslední změna: 18. Srpen, 2010, 08:54:19 od Wl » Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení