Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nabídky noclehu a stravy pro lehčí cestování  (Přečteno 6114 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
ivanaradkova
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 11. Srpen, 2010, 13:22:05 »

zdravim vsechny prazske mb a obracim se na vas s prosbou o moznost noclehu a pripadneho uvareni v tydnu od 22. do 29.8., nejradeji v blizkosti prahy libus, meteorologicke ulice, coz ovsem neni podminkou, cenu respektuji, dekuji i za nabidky vhodnych penzionu v blizkosti, zahajuji totiz kurz montessori pedagogiky, dalsi mesice bych totez pozadovala vzdy jeden vikend v mesici, dekuji za pochopeni a vase nabidky, mozna by stalo za to, vytvorit dalsi forum s nabidkou noclehu a stravy v cr, at je cestovani snazsi, jsem z opavy, tel. 728149580, dekuji, mejte pekne dny, zdravi ivana (ivanaradkova@seznam.cz)
« Poslední změna: 19. Srpen, 2010, 16:34:34 od neon » Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Srpen, 2010, 16:19:36 »

Omlouvam se Ivane, ze ji zadne ubytko nenabidnu (nejsouc z Prahy), ale musim reagovat na jeji napad "nabidky noclehu a stravy v cr, at je cestovani snazsi" .. takovy maly cesky couchsurfing anebo spis vzajemna vypomoc podobne smyslejicich (MB) lidi... Neco jako rozsirene srazy.. Treba ma doma nekdo gauc a nechal by makrobiotika prespat (treba za uvareni vecere, myti nadobi...) a u te prilezitosti navazal nove kontakty, pokecal..

To se mi zda jako naprosto vyborny napad!

Mozna, ze uz to funguje na osobni bazi, mezi znamymi, ale spousta z nas, co tu na makrobiotiku.info chodime treba ani nevime (nebo mozna vzdalene tusime), kde ty ostatni vlastne bydli..
Treba by to mohl byt i fajn napad na vikendove navstevy, nemaje treba nic urgentniho na praci poznat nove ci navstivit jiz zname MB lidicky... nebo se nechat navstivit.
Vzdyt takova spolecna vecere, to je parada!

Myslím, že kluci u Telče tuhle nějaký takový sraz zorganizovali, ne?

No technicky nevim, jak by to slo provest, treba mit v profilu "muzu ubytovat... pobliz /oblast / kraj" (samozrejme se nepredpoklada, ze se tam tomu cloveku nasackujete na mesic, ze).. A dal by se to asi dalo domluvit pres zpravy.
Ale to uz je na neonovi.  WinkGrin
Zaznamenáno
lenka
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Srpen, 2010, 16:31:42 »

Presne tak! Naprosto souhlasim... Mohlo by to fungovat neco jako cesky Hospitality club :-) Presne jak pise Paulina - kazdy z nas ma doma volny gauc nebo misto k noclehu a se spol.varenim jiste neni problem. Navrhuji udelat nejaky register dobrovolniku, kde se nahlasi kazdy dle svych moznosti (napr. jakou max kapacitu osob je schopen zajistit) z jakeho je mesta apod. To by bylo super! Ono to sice mezi prateli na osobni bazi funguje - ale ne vzdy kazdy muze a sama za sebe muzu rict, ze je to leckdy problem sehnat ubytovani prave treba v Praze... Ackoli znamych je dost. Takze jsem urcite pro nejakou oficialnejsi verzi  Grin
Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Srpen, 2010, 17:03:38 »

Můžu aktualizovat nějaký seznam, tak se zkuste nabízet zde ve vláknu..

Já jsem i na Couchsurfing.org - můžu pro (1 - spousta) nabídnout ubytko v Luhačovicích.
Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 11. Srpen, 2010, 23:08:23 »

Já jsem momentálně mimo ČR (Itálie, ale to je asi zbytečné zmiňovat, že:)), ale to se možná časem změní, takže kdyby se to info dalo dát do profilu, tak bych ho aktualizovala podle situace (ať tu zbytečně nespamuju).

Leni, mozna ne kazdy ma volny gauc (o garsonkach, kam se vleze jedina skladaci postel a jeden stul vim sve  Grin), ale kdo ma, tak by to, myslim, bylo oboustranne fajn.
Samozrejme vse na dobrovolne bazi, nutit se nikdo nebude a konecne slovo je stejne na hostitelovi... tak, jak funguje (a efektivne) i Couchsurfing i HospitalityClub.

Tak já se neone stavím, až pojedu do Luhačovic, jóóó? Wink
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #5 kdy: 12. Srpen, 2010, 10:49:22 »

Jasnýýýýý  Tongue
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 19. Srpen, 2010, 16:32:29 »

V Mikulově někoho nemáme? Wink
Zaznamenáno
majkl
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 19. Srpen, 2010, 17:19:39 »

Podle mě by bylo nejlepší vytvořit na mapu na googlemaps - to by bylo přehlednější.
Neni tam už něco takového?
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member
Pohlaví: Ženské

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 20. Srpen, 2010, 09:18:07 »

Super napad Smiley Aj ja som na couchsurfing.org a skoda, ze tam nie je sekcia VEGAN.MAKROBIOTIC alebo aspon vegetarian Smiley
Zaznamenáno
Zahradnice
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 13. Listopad, 2011, 10:14:58 »

Kamarád z Brna mluvil o tom,že by udělal makro "cestovku"
Já za sebe nabízím Teplice Smiley Místa dost, makro-vegan vítán Smiley Tedy pokud nemá alergii na kočky (ale to jsem tedy u makroušů vlastně ještě nikdy neslyšela Smiley
V Praze mám byt v Holešovicích,který bude brzy volný.
Je to 2+1 a tam by se mohlo také udělat nějaké nocování s příspěvkovou platbou do kasičky Smiley
Zaznamenáno
Radek
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 02. Květen, 2015, 11:08:38 »

Ahoj Zahradnice, dívám se na datum 2011,- nabídka už sotva platí že jo?Že by tak MB člověk ze vzdálenějšího konce země poznal třeba Komáří Víšku.   Smiley         
Zaznamenáno
Makr.
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 09. Červenec, 2015, 12:37:20 »

Kamarád z Brna mluvil o tom,že by udělal makro "cestovku"
Já za sebe nabízím Teplice Smiley Místa dost, makro-vegan vítán Smiley Tedy pokud nemá alergii na kočky (ale to jsem tedy u makroušů vlastně ještě nikdy neslyšela Smiley
V Praze mám byt v Holešovicích,který bude brzy volný.
Je to 2+1 a tam by se mohlo také udělat nějaké nocování s příspěvkovou platbou do kasičky Smiley

Nevíte prosím někdo o MB ubytování, příp. jen restauraci pod Českým Krumlovem - např. ve Vyšším brodě, Světlíku, Frymburku, a okolí?
Zaznamenáno
Makr.
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 09. Červenec, 2015, 12:42:21 »

Pro 5 lidí hledám ubytování na jednu noc s makrobiotickou stravou. Jižní Čechy.
Zaznamenáno
kubiKar
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 19. Srpen, 2015, 23:35:03 »

nabízím i ubytování poloHotelového typu v dosahu PID, s podílením se na úhradě -lze i naturálně ;-). K dispozici je prostor s takřka všemi předpoklady pro MB způsob užívání života... (více mailem a osobně)

Výborná dostupnost z Hl.nádr.

Těším se, K
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení