Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: kyselost v puse ?!  (Přečteno 13386 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
janax
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 21. Srpen, 2014, 12:08:55 »

Pokud tě to Lucko bude zajímat, tak u já jsem se s kyselostí, únavou, aj. vypořádala...trápilo mě to celkem dva až tři měsíce...no a zkusila jsem s postupným zoufalstvím všechno, nechci to tu moc rozmazávat, ale vyzkoušela jsem nakonec i urinoterapii (zjistila jsem, že to není takový problém, když nejíš maso a léky). Připadalo mi to šílené, ale musím uznat, že to má něco do sebe a pomohlo mi to dost i v jiných věcech (přestaly mi padat vlasy). Energii mi poslední dobou dodalo i syrové ovoce (zkusila jsem to jednou v létě, když bylo horko a já neměla chuť na teplou snídani a nestačila jsem se divit jak mě to nabilo) - dopoledne teť tedy jím jen to, dál pak jím klasicky MB. Začíná být ale chladno a tak budu nejspíš zase snídat kaše či polévky. Musím říct, že jsem zase přibrala 3 kg, což je taky úspěch. Celkově je mi fajn a mám zase sílu a chuť do života.
Netroufám si určovat co a jak je pro tebe špatné a co dobré, na každého zafunguje něco jiného - strašně důležitá je víra či přesvědčení. Pokud ti doktoři nic vážného nenajdou, tak začni na sobě pracovat sama. Každopádně dobré je organismu ulevit a moc ho nezatěžovat, ať už nevhodnou stravou, nějakými chemickými doplňky stravy či léky. Vydrž, neztrácej naději, zkus myslet pozitivně Wink
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 25. Srpen, 2014, 13:13:45 »

Ahoj Slunick,
Makrobiotiku určitě zkus, pomohla mi od vyrážky. Ano, jak už tady někteří psali, důležitá je víra a přesvědčení, že to, co děláme, je správné.
Jarka

Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení