Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: metastáze na játrech  (Přečteno 6634 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 12. Říjen, 2010, 21:21:18 »

Oslovuje všechny,
kteří máte nějakou zkušenost s metastázami na játerech. Je to problém mého otce  (73 let). Během 7 mi let  se to u něj posunulo od rakoviny prostaty, přes různé léčby, které postupně pomáhaly a naopak zase zhoršovaly jeho stav, k této fázi. K mb jsem ho nedokázala dostatečně přivést, i když občas rád sní, co si uvařím. Mimoto ale spořádá, na co má chuť a co je k dispozici.
Momentálně bych ale na něho chtěla přísně zaútočit, protože prognózy veškerých posledmích lékařských zpráv, které jsem si ověřovala všude na internetu, jsou v okolí jednoho roku života.
Pokud se najde někdo, kdo byste mi uměli v tomto směru nějak poradit, napište zde, prosím. Podotýkým k tomu ovšem, že se ty metastáze prvotně objevily na všech uzlinách a posléze na levé ledvině. Mimoto bere táta hodně léků na ředění krve, dále od bolestí v souvislosti s kýčelními a kolenními klouby ( v důsledku pobíraní všech těch léků, nemohl podstoupit operaci kýčelních kloubů, takže nezvládá samostatně bez berlí chůzi).
Jednodušně řečeno - jde to s ním všechno rychle a špatně z kopce.

Děkuji všem předem za podněcující odpověd a za minimální radu.

Lin
« Poslední změna: 12. Říjen, 2010, 21:25:46 od lin » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 13. Říjen, 2010, 07:17:51 »

V této knize jsou hodně detailně probírané rakoviny jednotlivých orgánů a individuálního přístupu ke každé z nich, ale obecný základ je jasný - striktní makrobiotický talíř - pokud ani ten obecný středový talíř není, tak ty detaily už asi moc nezmění.
Zaznamenáno
lin
Newbie
*

Zobrazit profil
3 0
« Odpověď #2 kdy: 13. Říjen, 2010, 19:55:05 »

Děkuji Neone za příspěvek,

to, co jsi dodatčne napsal jsem si jasně vědoma, a také se s tím vyrovnávám posledních pár let. Bezmocně přihlížim a nemohu s tím dále pohnout, protože to není o mé volbě. I když agitece z mé strany bylo nespočet.

Já jenom kvůli vlastnímu svědomí se pokouším o poslední kroky, které bych mohla nabídnout jako dcera. Bohužel moje vědomosti jsou na kroky vzdálené od běžného životního stylu mých rodičů. A v tom je nejvěší potíž, i když se mi podařilo matku přesvědčit k tomu, aby vařila trochu bez konzervatů a předem zakoupených a předpřipravených potravin.

Pomalu a těžce přijímám fakt, že danou situaci nemohu ovlivnit. Vážně se ale obávám, že bych si to brzy vyčítala. Ale podle všeho to vidím reálně tak, že mi nezbývá než se zaměřit hlavně na sebe a na své vlastní zdravotní obtíže.

Táta je pro mne člověk, který v životě dokázal veliké věci a dosáhl velikého uznání. Ovšem to bylo často na úkor rodiny. Vážím si ho velice, ale jistá příkoří se se mnou povezou dál.

Jednu z posleních radostí ze života mu nejspíše ponechám radost z jídla, které mu chutná. Těch dnů pravděpodobně nebude již mnoho. A tak nebudu jako jediná ze čtyř potomků prudit. Protože právě tak jsem se v poslední době zapsala v rodinném kruhu.

Pa, pa, pa, lin

« Poslední změna: 13. Říjen, 2010, 20:00:04 od lin » Zaznamenáno
ak001
Newbie
*

Zobrazit profil
1 3
« Odpověď #3 kdy: 21. Listopad, 2010, 20:23:39 »

3 rady - Psyllium - Bezlepková dieta - Zázračné byliny

Prosím přečtěte si tento příspěvek celý, dole je uvedena velmi účinná kombinace bylin, která by měla pomoci i u tak těžké nemoci.
Nevyznám se v oblasti makrobiotiky, po léta jsem vegetarián a jím sýr a občas i sladké, ale dlouholeté deprese mě donutily (a zároveň mi umožnily vyzkoušet si na vlastní kůži, co pomáhá a co ne).

O makrobiotice jsem se něco málo dočetla až v pár posledních týdnech, poté co mi bratr řekl, že mám příliš mnoho jinu.

Proč tady mluvím o depresích, když potřebujete vyřešit metastázy na játrech?

Myslím, že jsem našla způsob, jak někoho vyléčit, přestože občas sní, na co přijde.

Níže uvedená rada se nemusí dodržovat striktně a pořád - řiďte se u tatínka prostě jen tím, že co uvaříte, to sní - takže čím častěji uvaříte bezlepkové jídlo (a myslím si, že je teď úplně fuk, jestli se bude jednat o jin nebo o jang jídlo), tím častěji ho tatínek sní a tím více mu to pomůže:

Většinu nemocí způsobují plísně, viry a bakterie.
U lidí s rakovinou v nejtěžších stádiích se objevuje přemnožení kandidy albicans ve střevech z nějakých do 25% na až 90+% (25 % je jakž takž normální stav, přesné číslo normy nevím).
- kandida albicans je symbiont, na kterého tělo neútočí, protože má za úkol štěpení cukrů a škrobů
- a na tohoto symbionta tělo neútočí právě proto, že ho pro potřebuje na to štěpení cukrů a škrobů.
- Když se kandida přemnoží, chytré viry a bakterie toho využívají a schovávají se za kandidy jako za štít a jsou tak také uchráněny.

RAKOVINU ZPŮSOBUJÍ TAKÉ VIRY !!

- Což znamená, že s největší pravděpodobností (stejně jako jiní původci infekce) se také schovávají za přemnoženou kandidu albicans.
(Většinu depresí způsobují také infekce v chronickém stádiu, jak v tomto roce - cca po 8 letech, co tu nemoc mám - zjišťuji.)

- Člověk s přemnoženou kandidou musí mít vůli jako lev, aby dokázal nejíst cukr a jídla z bílé mouky, kterými se kandida přímo živí, protože kandida, když má hlad, vylučuje látky, které nutí centra v mozku obstarávat přísun právě té potravy, kterou potřebuje.

Na co jsem přišla:
1. stránky doktora Popova - Psyllium - začít brát, povinně, pravidělně - pokud způsobí zhuštění stolice až zácpu, tak zapít větším množstvím vody, pokud člověk trpí na průjmy, tak naopak rozmíchat v trošce vody a zapíjet menším množstvím vody.
odkazy na stránky:
http://www.drpopov.cz/infekce-kandidoza/
http://www.drpopov.cz/psyllium-aneb-zacpa-je-prilis-velky-luxus/
http://www.drpopov.cz/rakovina-nezhoubne-nadory/

2. Bezlepková dieta pomáhá nejenom při celiakii - osobně mám vyzkoušené, že se po ní lépe hubne, tělo se lépe odvodní, lépe se čelí různým běžným infekcím - a není důvod si myslet, že u těžších infekcí to funguje jinak.

Lepek - kromě toho, že slouží jako potrava pro kandidu - způsobuje tělu zanesení mezibuněčných prostor hlenem, který je tělo schopné vyčistit pouze v případě, že ho na nějakou dobu přestaneme jíst. Když se tělo vyčistí od lepku, je schopno se lépe zbavovat i dalších toxinů, kterých se při běžné dietě téměř není schopno zbavit.

Jako nejchutnější jídla z bezlepkových (přílohy) se mi osvědčilo namíchat pohanku, rýži a jáhly (cca stejné množství od každého), přidat tam cibulku - jen nakrájenou, ne usmaženou, + nějakou - jakoukoliv zeleninovou směs, domácí nebo z pytlíku ze samoobsluhy, zalít to vodou, osolit, přidat trošku oleje a dát upéct úplně stejně jako rýži, potom také omáčky k rýži, z bezlepkové mouky, nezasmažované, zeleninu a cibulku jenom uvařím, spíš zeleninové, ty které se musí ochucovat octem raději vynechat, ocet podporuje růst plísní, které jsou rakovinotvorné.

Čím byla zelenina ze sámošky stříkána neřešte, protože POTRAVINY Z ČISTÉHO PROSTŘEDÍ ZASE OBSAHUJÍ ENORMNÍ MNOŽSTVÍ PLÍSNÍ, KTERÉ JSOU TAKÉ RAKOVINOTVORNÉ, TAKŽE EKO-VÝROBKŮM OSOBNĚ MOC NEVĚŘÍM. - Myslím, že nejlepší je ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA: kupovat zeleninu od českých zemědělců, případně polských a z okolních států východního bloku, protože tito zemědělci nemají dost peněz na postřiky, takže místo deseti postřiků zvládnou třeba jen dva, tři.)

3. Nejúčinnější byliny:
No 1 - jihoamerické byliny
Mám to vyzkoušeno na depresi způsobené infekční nemocí, která přešla do chronického stadia, a 2 roky se to projevovalo až psychózou (tento stav bych popsala jako setrvávání myšlení v několika myšlenkových okruzích, které se znovu a znovu "až do zblbnutí" stále dokola opakují, i po několik let) a tak výraznou poruchou koncentrace, že jsem se nebyla schopna soustředit na mluvené slovo déle než půl minuty nebo jednu minutu, když jsem něco četla - to mi šlo výrazně lépe-, musela jsem přečíst každou větu několikrát. - Po několika týdnech užívání vilcacory (1000 mg/den, od firmy Naturvita a.s., Slušovice, dávka cca na 1 měsíc stojí u nás v lékárně 120,- Kč a je to zatím asi nejúčinnější vilcacora, kterou jsem kdy zkusila) jsem zaznamenala výrazné změny, co se zlepšení schopnosti vnímat mluvené slovo týče. Výrazně se mi zlepšila také vůle a psychózy a fóbie se drží jakž takž na uzdě.
(Kromě vilcacory beru ještě Echinaceu - prášek v kapslích, 100 mg v jedné kapsli, 2-3x denně, a Mandžuský ženšen od Natures Bounty, 250 mg, 1 kapsli denně. - Tyto 3 věci jsem začala brát skoro ve stejnou dobu, v průběhu jednoho týdne, kdy už to vypadalo, že se mi ještě víc psychicky přitíží a nebyl čas to zkoušet jedno po druhém.)

Proč to píšu? - Kvůli shodné příčině vzniku infekcí a shodným důvodům, proč se jich tělo nedokáže zbavit.

U všech těchto bylin záleží především na dávkách - těžší nemoc vyžaduje větší dávky než jen pár miligramů !!

Do rukou se mi dostala knížka "Vilcacora léčí rakovinu" - autor odcestoval v první polovině minulého století do Peru, tam se seznámil se dvěma kmeny jihoamerických Indiánů, a ti ho naučili svoje metody léčení pomocí směsi jihoamerických bylin - nemoci mají rozdělené do příbuzných skupin (podle příčiny, která nemoc vyvolává), a pro každou z těchto skupin nemocí jsou sestavené speciální bylinné kúry.

Tuto knížku dávají na stránkách viz link dole zadarmo - když si tam napíšete, pošlou vám 1 nebo 2 knížky na adresu zdarma. Na těchto stránkách je i možnost nechat si sestavit bylinnou kúru přímo na míru té které osobě, takže si můžete rovnou zavolat lékaři nebo poslat email s podrobným popisem nemocí konkrétního člověka a co za léky bere - a lékař v tomto směru vyškolený sestaví bylinnou kúru přímo na míru.

Tady je odkaz:
http://amc-jablonec.hyperlink.cz/knihazdarma.html
Jejich učitele najdete ve Velké Británii, na internetových stránkách: www.vilcacora.com

Sestavení bylinné kúry zkuste po telefonu, ale bude to asi několik dní trvat, než byliny přijdou, takže já osobně bych nečekala a než byliny přijdou, objednala bych alespoň vilcacoru od Naturvity, a.s. Slušovice v lékárně, 333 mg v jedné kapsli, dávkování 3x 1 kapsli/den (je opravdu dobrá a působí fakt velmi rychle, vyzkoušeno v těchto dnech, na mojí psychice, s tím ani nemusím chodit na rentgen nebo ultrazvuk, abych poznala, jestli to je nebo není účinné), do 1 - max. do 2 dnů to máte připraveno ke koupení, tu echinaceu (100 mg echinacea, 500 mg vit. C, výrobce Aromatica CZ, s.r.o., www.aromatica.cz) a mandžuský ženšen (Manchurian Ginseng, 250 mg, výrobce Natures Bounty) také.

4. Další látky, které jsou potřeba k vyléčení se z rakoviny: koenzym Q 10, vitamín B3, rutin a vitamín C
Více o této problematice a další věci, jako je několik akupresur aj., pod linkem:
http://www.brazda-s.cz/

5. Pokud tatínek může a podaří se Vám ho přesvědčit, tak s ním choďte na procházky - u rakoviny se doporučuje až 5 km denně, pokud zvládne méně, nevadí.

6. Když jsem dnes (pro ověření) psala do vyhledávače www.vilcacora.com, tak jsem automaticky místo toho napsala www.aloevera - tak nevím, možná je pro Vašeho tatínka možné vyléčení za pomoci 100% šťávy z aloe vera.
Ve zdravé výživě jsem nedávno objevila cenově dostupnou, a přitom s certifikátem, bez aloninu (ten odstraňují, protože prý škodí), dovozce je www.bharat.cz

Přeji hodně štěstí a ať se tatínek uzdraví.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení