Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Kde koupit miso a dalši speciality  (Přečteno 10838 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
zuzu
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« kdy: 01. Listopad, 2010, 20:21:07 »

Dobrý večer.
Som tu prvýkrát, lebo ma veľmi zaujíma toto stravovanie, ale čím viac sa snažím o tom dozvedieť, tým väčší mam z toho galimatiáš. Chcela by som sa opýtať, kde sa dajú kúpiť tie veci, ako misu a pod. Ďakujem.
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member
Pohlaví: Ženské

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 02. Listopad, 2010, 13:17:48 »

zuzu odkial si? Smiley ak si z BA, tak ti poradim obchody kde co pozhanat a podobne.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 02. Listopad, 2010, 16:21:49 »

Ahoj Zuzu

Zdravé výživy

Internetové obchody

O misu se vedla krátká diskuze zde
« Poslední změna: 02. Listopad, 2010, 16:26:23 od neon » Zaznamenáno
Ydar11
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 09. Prosinec, 2010, 17:15:03 »

Ahoj všem, něco se dá nyní nakoupit i u mě, dovezl jsem z holandska čerstvé lotosové kořeny vakuované, lotos sušený i nakládaný, tempeh, dva druhy tofu, pražené nori, nerafinovaný palmový olej, kokosový 100% olej a černé fazolky. Cena mírná přirážka na zaplacení dopravy. Omezená zásoba. Kdo by měl zájem pište na tvrz@centrum.cz

Krásné dny. Martin

Zaznamenáno
paulina
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 10. Prosinec, 2010, 13:43:07 »

Jé, Martine, a ty tam jezdíš nějak častěji?
Zaznamenáno
Ydar11
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #5 kdy: 10. Prosinec, 2010, 19:32:16 »

No přesně řečeno, mohl bych mít ty potraviny co jsem jmenoval pravidelně, ale aby se to vyplatilo je potřeba si objednat a koupit větší množství a 10 kg lotosového kořene to opravdu sám nedám. S kamarádem dovážíme zboží z Asie a v nabídce se objevilo asi 15-20 věcí z makrobiotiky (zaleží jak to kdo bere je rozdíl mezi ortodoxním a liberálním makrobiotikem) a z toho něco vychází levněji a něco dráž než u nás. To co bylo levnější jsem na zkoušku objednal i protože část naší rodiny jsou makrobiotici a pro jejich přátelé a pro sebe samozřejmě. Chtěl jsem to vyzkoušet. A uvidím jak dál. Já jedl poprvé v životě tempeh holandský s takovým žlutým proužkem uprostřed na obalu, možná to někdo zná a jsem z něho naprosto odvázanej...Martin
Zaznamenáno
Regeneračné centrum
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 21. Prosinec, 2010, 23:39:38 »

Niečo si môžeš kúpiť aj u nás na predajni, ale na webe toho veľa zatiaľ pridané nemáme: http://obchod.regeneracnecentrum.sk/index.php?cPath=67
Literatúra o makrobiotike je však kompletná: http://obchod.regeneracnecentrum.sk/index.php?cPath=24_25_52_60
Zaznamenáno
slnečnica
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #7 kdy: 06. Červen, 2013, 01:09:17 »

Ahoj. Nepodarilo sa mi zistit, ako si vytvorit vlastnu temu, tak polozim svoju otazku tu. Kde v Holandsku zozeniem MB suroviny? V beznych obchodoch som ledva zohnala celozrnnu ryzu a par druhov strukovin v susenom stave, inak vsade len sama konzerva Sad A o specialitach ako tufu, tempeh, riasy, ci sojove omacky ani nehovorim... Uz som bola vo vela krajinach, ale taketo zle to este nikde nebolo. A to som si myslela, ze MB je tu celkom rozsirena.
Tusim, ze sem chodia nejaki ludia, co maju skusenosti so zivotom v Holandsku, tak verim, ze mi poradite...
Zaznamenáno
MIREK
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #8 kdy: 07. Červenec, 2013, 19:13:31 »

DANFOOD.CZ V BRNE PRODEJNA U SLOVANU... JE PRVOTRIDNI...   Grin
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #9 kdy: 08. Červenec, 2013, 15:47:46 »

Mirek: Ptá se na Holandsko.... Grin

Slnečnica: A prosím tě, v kterém městě jsi?? Já žila v Holandsku docela dlouho a všude byly mraky biopotravin a obchůdky ze zdravou výživou a zdravé/bio sekce v běžných supermarketech...nemluvě o biotrzích...ale je pravda, že mluvím hlavně o Amsterdamu...
Už se ti podařilo sehnat co potřebuješ...?
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 08. Červenec, 2013, 19:57:15 »

Tomu bych se ani nedivil, že se v Amsterdamu nedá najít prodejna se zdravou výživou. Alespoň to znám z filmu. Vyjdeš na ulici, zvábí tě nějaká prostitutka, pak toho máš plnou hlavu, skončíš někde na druhým konci města, aniž by sis všímal obchodů. A ani tam nemusíš mít štěstí, když náhodou narazíš na zdravou výživu, jenže když vedle ní stojí sex muzeum, to ji potom ani nezaregistruješ a v tom muzeu zkejsneš zbytek dne.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení