Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: 3 RADY: Psyllium - Bezlepková dieta - Zázračné byliny  (Přečteno 3130 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
ak001
Newbie
*

Zobrazit profil
0 2
« kdy: 21. Listopad, 2010, 20:21:53 »

3 rady - Psyllium - Bezlepková dieta - Zázračné byliny

Prosím přečtěte si tento příspěvek celý, dole je uvedena velmi účinná kombinace bylin, která by měla pomoci i u tak těžké nemoci.
Nevyznám se v oblasti makrobiotiky, po léta jsem vegetarián a jím sýr a občas i sladké, ale dlouholeté deprese mě donutily (a zároveň mi umožnily vyzkoušet si na vlastní kůži, co pomáhá a co ne).

O makrobiotice jsem se něco málo dočetla až v pár posledních týdnech, poté co mi bratr řekl, že mám příliš mnoho jinu.

Proč tady mluvím o depresích, když potřebujete vyřešit metastázy na játrech?

Myslím, že jsem našla způsob, jak někoho vyléčit, přestože občas sní, na co přijde.

Níže uvedená rada se nemusí dodržovat striktně a pořád - řiďte se u tatínka prostě jen tím, že co uvaříte, to sní - takže čím častěji uvaříte bezlepkové jídlo (a myslím si, že je teď úplně fuk, jestli se bude jednat o jin nebo o jang jídlo), tím častěji ho tatínek sní a tím více mu to pomůže:

Většinu nemocí způsobují plísně, viry a bakterie.
U lidí s rakovinou v nejtěžších stádiích se objevuje přemnožení kandidy albicans ve střevech z nějakých do 25% na až 90+% (25 % je jakž takž normální stav, přesné číslo normy nevím).
- kandida albicans je symbiont, na kterého tělo neútočí, protože má za úkol štěpení cukrů a škrobů
- a na tohoto symbionta tělo neútočí právě proto, že ho pro potřebuje na to štěpení cukrů a škrobů.
- Když se kandida přemnoží, chytré viry a bakterie toho využívají a schovávají se za kandidy jako za štít a jsou tak také uchráněny.

RAKOVINU ZPŮSOBUJÍ TAKÉ VIRY !!

- Což znamená, že s největší pravděpodobností (stejně jako jiní původci infekce) se také schovávají za přemnoženou kandidu albicans.
(Většinu depresí způsobují také infekce v chronickém stádiu, jak v tomto roce - cca po 8 letech, co tu nemoc mám - zjišťuji.)

- Člověk s přemnoženou kandidou musí mít vůli jako lev, aby dokázal nejíst cukr a jídla z bílé mouky, kterými se kandida přímo živí, protože kandida, když má hlad, vylučuje látky, které nutí centra v mozku obstarávat přísun právě té potravy, kterou potřebuje.

Na co jsem přišla:
1. stránky doktora Popova - Psyllium - začít brát, povinně, pravidělně - pokud způsobí zhuštění stolice až zácpu, tak zapít větším množstvím vody, pokud člověk trpí na průjmy, tak naopak rozmíchat v trošce vody a zapíjet menším množstvím vody.
odkazy na stránky:
http://www.drpopov.cz/infekce-kandidoza/
http://www.drpopov.cz/psyllium-aneb-zacpa-je-prilis-velky-luxus/
http://www.drpopov.cz/rakovina-nezhoubne-nadory/

2. Bezlepková dieta pomáhá nejenom při celiakii - osobně mám vyzkoušené, že se po ní lépe hubne, tělo se lépe odvodní, lépe se čelí různým běžným infekcím - a není důvod si myslet, že u těžších infekcí to funguje jinak.

Lepek - kromě toho, že slouží jako potrava pro kandidu - způsobuje tělu zanesení mezibuněčných prostor hlenem, který je tělo schopné vyčistit pouze v případě, že ho na nějakou dobu přestaneme jíst. Když se tělo vyčistí od lepku, je schopno se lépe zbavovat i dalších toxinů, kterých se při běžné dietě téměř není schopno zbavit.

Jako nejchutnější jídla z bezlepkových (přílohy) se mi osvědčilo namíchat pohanku, rýži a jáhly (cca stejné množství od každého), přidat tam cibulku - jen nakrájenou, ne usmaženou, + nějakou - jakoukoliv zeleninovou směs, domácí nebo z pytlíku ze samoobsluhy, zalít to vodou, osolit, přidat trošku oleje a dát upéct úplně stejně jako rýži, potom také omáčky k rýži, z bezlepkové mouky, nezasmažované, zeleninu a cibulku jenom uvařím, spíš zeleninové, ty které se musí ochucovat octem raději vynechat, ocet podporuje růst plísní, které jsou rakovinotvorné.

Čím byla zelenina ze sámošky stříkána neřešte, protože POTRAVINY Z ČISTÉHO PROSTŘEDÍ ZASE OBSAHUJÍ ENORMNÍ MNOŽSTVÍ PLÍSNÍ, KTERÉ JSOU TAKÉ RAKOVINOTVORNÉ, TAKŽE EKO-VÝROBKŮM OSOBNĚ MOC NEVĚŘÍM. - Myslím, že nejlepší je ZLATÁ STŘEDNÍ CESTA: kupovat zeleninu od českých zemědělců, případně polských a z okolních států východního bloku, protože tito zemědělci nemají dost peněz na postřiky, takže místo deseti postřiků zvládnou třeba jen dva, tři.)

3. Nejúčinnější byliny:
No 1 - jihoamerické byliny
Mám to vyzkoušeno na depresi způsobené infekční nemocí, která přešla do chronického stadia, a 2 roky se to projevovalo až psychózou (tento stav bych popsala jako setrvávání myšlení v několika myšlenkových okruzích, které se znovu a znovu "až do zblbnutí" stále dokola opakují, i po několik let) a tak výraznou poruchou koncentrace, že jsem se nebyla schopna soustředit na mluvené slovo déle než půl minuty nebo jednu minutu, když jsem něco četla - to mi šlo výrazně lépe-, musela jsem přečíst každou větu několikrát. - Po několika týdnech užívání vilcacory (1000 mg/den, od firmy Naturvita a.s., Slušovice, dávka cca na 1 měsíc stojí u nás v lékárně 120,- Kč a je to zatím asi nejúčinnější vilcacora, kterou jsem kdy zkusila) jsem zaznamenala výrazné změny, co se zlepšení schopnosti vnímat mluvené slovo týče. Výrazně se mi zlepšila také vůle a psychózy a fóbie se drží jakž takž na uzdě.
(Kromě vilcacory beru ještě Echinaceu - prášek v kapslích, 100 mg v jedné kapsli, 2-3x denně, a Mandžuský ženšen od Natures Bounty, 250 mg, 1 kapsli denně. - Tyto 3 věci jsem začala brát skoro ve stejnou dobu, v průběhu jednoho týdne, kdy už to vypadalo, že se mi ještě víc psychicky přitíží a nebyl čas to zkoušet jedno po druhém.)

Proč to píšu? - Kvůli shodné příčině vzniku infekcí a shodným důvodům, proč se jich tělo nedokáže zbavit.

U všech těchto bylin záleží především na dávkách - těžší nemoc vyžaduje větší dávky než jen pár miligramů !!

Do rukou se mi dostala knížka "Vilcacora léčí rakovinu" - autor odcestoval v první polovině minulého století do Peru, tam se seznámil se dvěma kmeny jihoamerických Indiánů, a ti ho naučili svoje metody léčení pomocí směsi jihoamerických bylin - nemoci mají rozdělené do příbuzných skupin (podle příčiny, která nemoc vyvolává), a pro každou z těchto skupin nemocí jsou sestavené speciální bylinné kúry.

Tuto knížku dávají na stránkách viz link dole zadarmo - když si tam napíšete, pošlou vám 1 nebo 2 knížky na adresu zdarma. Na těchto stránkách je i možnost nechat si sestavit bylinnou kúru přímo na míru té které osobě, takže si můžete rovnou zavolat lékaři nebo poslat email s podrobným popisem nemocí konkrétního člověka a co za léky bere - a lékař v tomto směru vyškolený sestaví bylinnou kúru přímo na míru.

Tady je odkaz:
http://amc-jablonec.hyperlink.cz/knihazdarma.html
Jejich učitele najdete ve Velké Británii, na internetových stránkách: www.vilcacora.com

Sestavení bylinné kúry zkuste po telefonu, ale bude to asi několik dní trvat, než byliny přijdou, takže já osobně bych nečekala a než byliny přijdou, objednala bych alespoň vilcacoru od Naturvity, a.s. Slušovice v lékárně, 333 mg v jedné kapsli, dávkování 3x 1 kapsli/den (je opravdu dobrá a působí fakt velmi rychle, vyzkoušeno v těchto dnech, na mojí psychice, s tím ani nemusím chodit na rentgen nebo ultrazvuk, abych poznala, jestli to je nebo není účinné), do 1 - max. do 2 dnů to máte připraveno ke koupení, tu echinaceu (100 mg echinacea, 500 mg vit. C, výrobce Aromatica CZ, s.r.o., www.aromatica.cz) a mandžuský ženšen (Manchurian Ginseng, 250 mg, výrobce Natures Bounty) také.

4. Další látky, které jsou potřeba k vyléčení se z rakoviny: koenzym Q 10, vitamín B3, rutin a vitamín C
Více o této problematice a další věci, jako je několik akupresur aj., pod linkem:
http://www.brazda-s.cz/

5. Pokud tatínek může a podaří se Vám ho přesvědčit, tak s ním choďte na procházky - u rakoviny se doporučuje až 5 km denně, pokud zvládne méně, nevadí.

6. Když jsem dnes (pro ověření) psala do vyhledávače www.vilcacora.com, tak jsem automaticky místo toho napsala www.aloevera - tak nevím, možná je pro Vašeho tatínka možné vyléčení za pomoci 100% šťávy z aloe vera.
Ve zdravé výživě jsem nedávno objevila cenově dostupnou, a přitom s certifikátem, bez aloninu (ten odstraňují, protože prý škodí), dovozce je www.bharat.cz

Přeji hodně štěstí a ať se tatínek uzdraví.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení