Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: práce z domova  (Přečteno 3394 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 01. Prosinec, 2010, 13:21:52 »

Ahoj,

nemáte někdo nějaké osvědčené  tipy na práci z domova ?  Wink
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec, 2010, 00:54:49 »

... něco jsme k tomuhle tématu rozebírali tadyhttp://www.makrobiotika.info/index.php/topic,1615.0.html
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec, 2010, 08:33:21 »

Mě jde spíš o nějakou "normální " práci, která se dá dělat z domova, ne nějaké ty abstraktní práce na internetu jako jsou weby, které vydělávají..  pořád mě napadá jen účetnictví ( na to se dá udělat kurz a nabídnout třeba menším podnikatelům.. ) , pak mě napadly překlady ( což se mě netýká  Wink ) ... ale jinak mě nic nenapadlo.... Huh? a vás ?
Zaznamenáno
Ajka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 04. Prosinec, 2010, 10:01:34 »

Co třeba vyrábění nějakých předmětů (v inzerci na práci z domu toho najdeš hodně.. kuličková pera, tvoření vloček, krabiček, obálek apod..), domlouvání schůzek pro firmy, pomáhat jim tvořit reklamu, pak ty překlady.. Určitě je toho ještě víc, zkus kouknout do inzercí na inzertních webech Smiley
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 04. Prosinec, 2010, 16:32:14 »

Práce z domova - typu kompletace čehokoli - nikomu nedoporučuji - je to pastička ...!

Já mám osobně vyzkoušený telemarketing - konkrétně pro firmu SMS finanční poradenství - to se mohlo provozovat i doma ...

Šlo o navolávání schůzek poradcům - nemusíš mít na to ani žádnou rekvalifikaci - stačí být komunikativní ....  Potlesk

( Nevím, jestli mají právě ve tvém městě pobočku - odkud jsi, El ? )
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member
Pohlaví: Ženské

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #5 kdy: 04. Prosinec, 2010, 17:32:01 »

Moj kamos robi tiez robotky z domu - venuje sa trhom, akciam, komoditam...Smiley zarobi viac ako slusne. Dalej mame na SR ale aj v CR bohatu pokrovu komunitu profesionalnych pokrovych hracov (nie hazarderov, deti ale ludi, ktori sa tym zivia fulltime uz mesiace, roky). Dalej si mozno zalozit nejaku zaujimavu web stranku a podobne Smiley
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:06:41 »

Narazila jsem na pár inzerátů, ale většinou tam je, pošli na tuhle adresu stovku, dej tam ofrankovanou obálku a pošlem ti víc.. a tomu nevěřím.. kdyby tam byl kontakt přímo na nějakou firmu, která se tím zabývá, tak jo, ale tohle je dost na slepo...

jsem z ústí nad labem, astronaute  Wink
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:23:25 »

El, to je právě ta pastička: ofrankované obálky a poplatky opravdu za nic - je to skvělý systém na tahání peněz z důvěřivých lidí - k žádné konkrétní spolupráci s žádnou firmou nikdy nedojde ...
  72 z131
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:25:24 »

A ta firma s tím sms poradenstvím ?
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:34:10 »

El, kdysi na svých stránkách měli uvedeny všechny pobočky v ČR - teď tam mají pouze kontakt na centrálu - vedení :  http://www.sms-as.eu/kontakty/   - zkus je každopádně kontaktovat - pokud by tě navolávání schůzek alespoň trochu bavilo - za pokus to stojí ....   ( Toho sídla ve Frýdku Místku se nelekej - společnost se stále rozrůstá, možná by se nějaký poradce z tvého okolí, pro kterého bys mohla navolávat schůzky, našel ....  z95 Blob )
Zaznamenáno
Astronaut
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:38:18 »

P.S. To není SMS poradenství - sms je jejich název firmy ...   Wink
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #11 kdy: 04. Prosinec, 2010, 18:40:57 »

podívám se na to, děkuji. Jinak s tím nijak nespěchám. V tuhle chvíly nemůžu mít pracovní poměr, protože jsem na PN, jde mi píš o to, abych měla představu do budoucna, proto mi nevadí případná rekvalifikace.. a byla bych ráda i za další tipy..   Wink

Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 04. Prosinec, 2010, 20:28:18 »

Na pracovních serverech např. www.jobs.cz, www.prace.cz jsou také odkazy na brigády a příležitostné práce, práce z domova. Tam se dá sledovat.

Zajímavé je dát si inzerát např. na pohlídání dětí nebo se zkontaktovat s mateřskými centry, tam se sejde spousta inspirace a nápadů.
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #13 kdy: 04. Prosinec, 2010, 20:43:59 »

mateřské centrum je výborný nápad ( bohužel do jednoho, který mám nejblíž jsem si zablokovala cestu-kvůli chování paní, která ho vede-kupovala si děti za bonbony a pomlouvala klientky před jinými i přede mnou.. ) ale jsou tu i jiné.. už jsem nad tím jednou přemýšlela - jsem laktační poradkyně  a lektorka masáží miminek, takže to jsou dvě věci, které se jim hodí.. tak zkusím zas rozhodit sítě..  děkuju myspulko Wink

Samozřejmě mě napadlo taky vlastní mateřské centrum ( tady u nás žádné není a to je tu asi 3000obyvatel) , ale s tím vůbec nemám zkušenost, ale bavilo by mě to hodně..  tak kdyby tu někdo byl, ldo něco takového založil, tak mi dejte vědět Smiley
« Poslední změna: 04. Prosinec, 2010, 20:45:45 od El » Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #14 kdy: 05. Prosinec, 2010, 13:30:55 »

Hm..., tak z hlediska "vytváření příjmů ve vší počestnosti" bych to viděla na kurzy masáží miminek. V Ústí o to určitě bude zájem  Wink
Zaznamenáno
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení