Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: hľadám maminy,ktoré sa počas tehotenstva stravovali čisto makrobioticky..  (Přečteno 1178 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
margie
Jr. Member
**
Pohlaví: Ženské

"Kto chce, hľadá spôsob, kto nechce, hľadá dôvod."

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 25. Prosinec, 2010, 13:53:05 »

ahojte, keďže som začala s MB a zapáčila sa mi(prestala som bývať chorá, predtým som každé dva mesiace brala ATB Huh?), chcela by som sa poradiť s nejakou čerstvou maminou, ktorá sa celé tehotenstvo stravovala makrobioticky.
o nejaký čas plánujeme bábätko a ja chcem vedieť, aké je PRE a aké PROTI makrobiotike počas tehotenstva.
VŠETCI ma strašia, čo všetko "vegetarianstvo" spôsobuje.. strašia ma aj potratmi a "zeleným" dieťaťom.. Grin Undecided
preto by som chcela "počuť" názor ženy, ktorá sa počas tehotenstva stravovala čisto makrobioticky.
či to malo nejaký negatívny vplyv na dieťa?

hnevajú ma názory okolia,
svokor ma včera presviedčal o tom, že jeho kolegyna ma teraz problemy so zaludkom a zaludocne vredy z toho, ze 20rokov nejedla maso a teraz jej lekari zistili nedostatok zivocisnej bielkoviny..
preto by som nechcela ohrozit novy zivot, ktory vo mne -snad- za nejaky cas vznikne.
najskor sa ale potrebujem zbavit cysty na vajecniku(skusim to zazvorovymi obkladmi, MB stravou a sedacimi kupelmi v daikone..) a 3rocnych bolesti v prsniku.. Huh?
viem, je predomnou dlha cesta, ale ja verim, ze ju zvladnem  Wink Smiley
len chcem vediet, ci sa takto budem moct stravovat aj pocas tehotenstva, ci tym malinkemu v brusku neodoprem nejake dolezite prvky z "normalnej" stravy.

DAKUJEM za kazdu reakciu, pomozete mi tym..  Wink Smiley Smiley Smiley
Zaznamenáno

krásny deň všetkým :-)
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení