Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: pista82  (Přečteno 4983 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
pista82
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 10. Září, 2011, 19:15:16 »

Nazdar Pisto, to je skvele, zes opet tady!
O odkazy na dokumenty se urcite podel, jiste se nas najde vic, koho to bude zajimat.  Ja jsem treba o klistyru kavou zatim neslysela, to mas odkud? A mas to uz odzkousene (+efekty)? 
Co pilulky, omezil jsi?

Peky den i tobe a uspesne vyplachy (nejsou vhodnejsi spis v jarnim obdobi nez na podzim? Smiley)!

Ahoj Paulinka

Priame odkazy na filmy som nedaval ale nazvy dokumentov som uverejnil v kolonke Gersonova terapia... ak by bol problem ich zohnat tak sa pokusim zohnat aj priame linky... ak si pozries tie dokumenty tak sa tam spomynaju dost aj tie kavove klistiry... priznam sa ze ja som to este neskusil aj ked uz mam vsetko pozhanane ... Malo by sa tym klistirom vycostot crevo od nanosov a aktivovat imunitny system.. Mozno to s tym klistirom vyskusam v pondelok... potom sa o pocity podelim hehe... co sa tyka liekov zatial som na rovnakej kure... uplne to vysadim az ked si nastudujem knihu The Gerson therapy... zatial ju pomalicky preladam... aj ked e pravda ze maly pokrok som spravil a odmietol som interferonovu liecbu kopaxonom... poznam ludi ktorym to v prvom stadiu pocas prvych dni pomoholo ale potom sa to zhorsilo a uz to neslo vratit ani ked kopaxon vysadili...takze to bolo vlastne lahke rozhodnutie hehe...

tie vyplachy na jar?... ak mas na mysli kavove tak je jedno kedy s tym zacnes...a ak myslis chobot tak ja to skusam aj teraz lebo ma zacalo chytat prechladnutie .... tak zatial pa
Zaznamenáno
pista82
Newbie
*

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #16 kdy: 11. Září, 2011, 11:13:52 »

Najvacsia tragedia dnesnej doby? Ludia sa vzdali dobrovolne zodpovednosti za svoje zdravie a presunuli ju na lekarov Spoliehame sa na to, ze si mozme uzivat zivot a nedbat o seba a svoju stravu lebo ak sa vyskytne nejaky problem tak vzdy je tu lekar ktory nam da nejaku zazracnu pirulku a problem je prec. No to je velky omyl. Nechcem urazit lekarov. Porodnost stupa a ked sa niekto rozflaka na aute daju ho dokopy, ale co sa tyka liecenia prirodnymi cestami je to ubohe. Same umele lieky z ktorych maju tazky biznis len farmaceuticke spolocnosti, a ked sa clovek opyta na nejaku alternativnu liecbu kukaju na neho jak na slialenca hehe... to je tragedia dnesnej doby... Cry
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #17 kdy: 03. Listopad, 2011, 20:11:27 »

Ahoj,
hezky vedený deníček. Moc p
Jarka
ěkně.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]