Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Problémy při načítání stránek  (Přečteno 2259 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Packa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« kdy: 21. Leden, 2011, 02:09:28 »

Ahoj Neone,
už asi deset dní mám problém při načítání těchto stránek. Předem upozorňuji, že nejsem zrovna počítačový expert, takže moje vysvětlení tohoto problému může být poněkud "neohrabané". Když kliknu na jakýkoliv link v rámci stránek, tak se mi většinou objeví nápis "This page appears broken", a až po několika dalších proklikáváních se dostanu tam, kam chci. Zkoušela jsem různé prohlížeče a počítač doma i v práci, ale žádná změna nenastala. I když stránka naběhne správně, trvá to poměrně dlouho, když to srovnám s obdobím před tím, než začaly tyto problémy. Nikdo další zde zatím podobné těžkosti neoznámil, tak jsem asi sama. V čem může být zakopaný pes?
Děkuji za každou reakci a radu.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #1 kdy: 21. Leden, 2011, 07:42:33 »

Ahoj Packo,

neni to jen tvuj problem.
Omlouvam se za nej.

V podstate se jedna o to, ze server na kterem toto forum bezi je na (pro me) velice levnem hostingu v americe a ten nevyhovuje rychlostne nasim potrebam (drive slapal lip, ted se to posledni dobou zhorsuje).
Vim o tom... akorat premyslim jake vybrat reseni.
Celou dobu z tohoto fora nijak nevydelavam (i kdyz bych rad, ale neznam zadny vhodny zpusob, ktery by me prisel v poradku a nebo se mi nechce zacinat neco jako eshop apod.) - ale zda se, ze to budu muset presunout na cesky hosting.
Zaznamenáno
Packa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 21. Leden, 2011, 13:05:18 »

Neone, díky moc za odpověď a za vysvětlení. Jsem ráda, že problém není u mě a nemusím ho řešit. Chápu naprosto, že jako administrátor máš se spravováním stránek dost práce a jistě by bylo dobré, kdyby z nich byl nějaký přínos. Vím, že reklama "neprošla", ale třeba ten e-shop by možná nebyl špatný nápad. Určitě by hodně uživatelů uvítalo možnost si přímo tady nakoupit MB potraviny a příslušenství. Ale samozřejmě by to přineslo spoustu starání a další práce.
Přeju Ti, aby se Ti podařilo vše vyřešit ke spokojenosti Tvé i všech uživatelů!
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 21. Leden, 2011, 14:08:32 »

Děkuju Packo,

driv me tyhle marketingove internetove byznysy vic "braly".
Mit v "rukou" nejakou komunitu, jako napr. tohle forum, tak je super potencial pro nejake to podnikani.
Idealni je, pokud se clovek zivi necim primo z toho oboru.
Kdybych poradal kurzy, produkoval nejake vyrobky apod. tak bych si tak delal reklamu sam na sebe a mel bych o reklamu postarano, diky foru.

Kdyz ja nic takoveho ale nedelam a nezbyva nez nabidnout misto na reklamu pro nekoho jineho, kdo dela neco tematickeho - cimz tak opet nabizim, pokud ma nekdo zajem o reklamu.

Me presla chut do toho, abych nastartoval napr. eshop nebo i kamenny obchod se zdravou vyzivou a mel pocit, ze delam neco super prospesneho a pak tam "dealoval" ruzne radoby modni bio vystrelky, cely den  jen balil krabice a nosil na postu... jsem na to asi uz moc liny Smiley
Ale mozna me spis vic brzdi moje predstava budnoucnosti - kdy si myslim, ze nezazivame ekonomickou recesi, ale dlouhodoby propad, zmenu celeho systemu, kolaps kapitalismu a nastane navrat k lokalni ekonomice.. ale zas clovek se nejak zivit musi.. je to dilema Smiley
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #4 kdy: 24. Leden, 2011, 10:50:34 »

Předpokládám, že to teď běží tak otravně pomalu každému... vím o tom a řeším to.
Zaznamenáno
Aquaria
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 24. Leden, 2011, 11:06:01 »

... jsou chvíle, kdy to běží o.k. - třeba právě teď - zřejmě chvíle, kdy je ten zámořský server méně vytížen ...  Wink
Zaznamenáno
Aquaria
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 24. Leden, 2011, 11:16:13 »

P.S.  ... a nebo se vybavit železem, softem a provozovat fórum na vlastním serveru + nabízet placený hosting ....  Ale celý provoz bys asi v jedné osobě neobsáhl ...  Wink
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
3 0
« Odpověď #7 kdy: 25. Leden, 2011, 12:00:34 »

Tak z hostingu mi oznamili, ze presunuli databazi na novy rychly server a ze by to melo byt ok.. tak snad bude.
Zaznamenáno
Packa
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 01. Únor, 2011, 21:27:17 »

Ahoj Neone,
pár dní jsem tu nebyla, ale včera i dneska už všechno běhá skvěle. Díky moc!!!
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení