Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: nákup jídla ve větších baleních  (Přečteno 1378 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
jente
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 11. Červen, 2013, 01:31:36 »

Nemáte někdo prosím typ, kde nakupovat ve větším množství kvalitní obiloviny a luštěniny za dobrý ceny?
Klidně velký balení (stále ale maloobchodní prodej). Nemusí být všechno ani bio kvalita. Nakupuju v kamenných
prodejnách, plus vsebio, ro.le, probio.. no, ale kupovat malý pytlíčky v country life a DM se ňáko prodražuje a
už mě to nebaví Roll Eyes..

Já akorát můžu dát typ na odběr sladu ze sladoven Bruntál. Doufám, že to stále funguje. Brala jsem 14 kg za 700,-
(vč. poštovného) a rozdělilo se to mezi kamarády..

Případně dík za info.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Červen, 2013, 08:45:55 »

Ja treba nakupoval na zivnostak (jakykoli) probio (5kg, 25kg pytle), dovoz az domu (kdyz to bylo myslim za vice nez 3000).
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Červen, 2013, 10:53:45 »

A k tomu tohle  Grin

http://www.novinky.cz/bydleni/tipy-a-trendy/303918-moderni-akvarium-slouzi-jako-designovy-nabytkovy-kus-i-zahradka.html

a máte vystaráno  Tongue
Zaznamenáno
jente
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Červen, 2013, 11:42:29 »

myspule .. Very Happy akvárka se zahrádkou skvělý  Very Happy

neon .. k nákupu na živnosták .. fakt jakykoli živnosták?? ó.. to by bylo skvělý!

Dík moc!!! 53
Zaznamenáno
jente
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 11. Červen, 2013, 11:50:18 »

..a ještě prosim radu z praxe..., co nakupujete v tom množství 25 kg ( abyste věděli, že spotřebujete dřív než se zkazí, žlukne apod)
..asi se ptam jako jelito, ale nemam odhad jak co dlouho vydrží.. páč sem prostě všechno nakupovala každej tejden znova Roll Eyes

.. tak jsem koukala na to Probio a hledala velkoobchodní sortiment, ...pod GASTRO jsem našla jen poznámku, že nabídku pošlou na
vyžádání, ..psala jsem tedy a mám specifikovat jestli to je do restaurace nebo obchodu, a že mi podle toho nabídku připraví (?).
To je mi trochu blbý si takhle vymejšlet a navíc bych chtěla vidět celou nabídku.. Grin Komunikujete skrz objednávku na Probiu s p. Leitgeb
nebo paní Vinklerovou. Případně díky za radu.
« Poslední změna: 11. Červen, 2013, 17:50:01 od jente » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #5 kdy: 11. Červen, 2013, 18:34:58 »

Divam se na moji prvni komunikaci s probio (3.5.2010), prvni odpoved mi poslali toto:

Dobrý den,

děkujeme Vám za Váš zájem o naše produkty. Postupujeme tak, že Vaše údaje předáme obchodnímu zástupci pro Váš okruh.
 Nyní budeme od Vás potřebovat:
 - kopii ŽL - v elektr. podobě,
 - fakturační adresu - přesnou adresu,
 - dodací adresu - pokud je odlišná od fakturační,
 - pro dopravu potřebujeme znát, zda není k Vaší prodejně omezený vjezd      pro nákl.atomobily,
 - kontakt na konkrétní osobu, se kterou budeme komunikovat.

A ja jim na vse odpovedel a napsal:
Dodací adresa je stejná jako fakturacni.
 Jedná se o rodinný dům, příjezd a parkování je možno rovnou před domem.

Zivnostak mam na 'reklamu a marketing'.

Proste to zkus narovinu bez reseni detailu sdelit, ze dodaci adresa je do rodinneho domu. Nic vic bych nevysvetloval a pak je na nich co ri reknou.

Ja si objednaval 25kg ryzi kulatozrnnou a 25kg dvouzrnku (kterou melu na mouku). Zbytek ty 5kg baleni vseho mozneho.
Zaznamenáno
jente
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 11. Červen, 2013, 22:33:19 »

neon: dík za všecko info ola

ps: ty si meleš mouku? Teeda supr chef, já si v rodinnym šrumci na tyhle věci ňáko nedokážu najít čas Huh?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #7 kdy: 11. Červen, 2013, 22:37:40 »

To se mele samo, na elektrice Smiley Je s tim min prace, nez kdybych mel pro ni chodit treba do obchodu.
Zaznamenáno
jente
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 12. Červen, 2013, 23:45:37 »

neon: ..no jasně.. ale když jí kupuješ, prostě jí vezmeš s ostatnim nákupem
..dežto takhle bych vždycky když bych ji potřebovala zjistila, že ji nemam namletou..

Meleš jí proto, že je drahá, nebo že jí hodně používáš?
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #9 kdy: 14. Červen, 2013, 07:18:39 »

Ja ji melu hlavne kvuli kvalite. Kdyz mas mouku cerstve namletou, tak je mnohem vyssi kvality, nez ta, ktera jiz nejakou dobu namleta lezi.
Je to trochu podobne, jako varit si cerstve jidlo, namisto jezeni jidel z lednice.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení