Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Nefunkčnost fóra  (Přečteno 2076 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 23. Únor, 2011, 11:20:23 »

Fórum neběželo zhruba týden a já jsem si užil horečnatou komunikaci s US firmou, která má na starosti hosting tohoto webu.
Jejich naprosto neprofesionální přístup (byť je to větší hostingová firma) doteď nemůžu pochopit.
Jak mě i po týdnu nefunkčnosti webu neustále přehlíželi, i když jejich tvrzení bylo, že na tom dělají.
Kdo se vyzná, tak ví, že aby hostingová firma nebyla schopna rozjet web do pár hodin, dnů, tak je to na pováženou.
Mě v tom nechali týden - což je dobrá noční můra pro majitele webu, pokud jsou jeho weby ještě navíc výdělečné.
Tak snad to zas chvíli pojede - do budoucna budu řešit nový hosting, už jen jako pomstu za to, jak se mnou zacházeli.
Ale dotlačili mě k tomu, abych u nich 3 měsíce ještě zůstal. Chtěl jsem po nich aspoň nějakou směšnou kompenzaci v podobě měsíce zdarma a to mi fikaně, obchodnicky nabídli, jako třetí měsíc zdarma, po dvou co zaplatím.
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Únor, 2011, 17:21:48 »

To jsou tedy pěkní sssyčáci, ta hostingová firma!

Ne že bych si rval žíly a tloukl hlavou do polštáře po dobu té odmlky, ale připravoval jsem se psychicky na to, že se to už nerozjede a bylo mi to líto. Takže teď jsem rád, že to opět funguje.

Neone zkus nám nabídnout nějaký jednoduchý systém podpory tohoto fóra, myslím finance samozřejmě. Kolik Tě ten hosting vůbec stojí?
Chodí sem spousta lidí, kterým toto fórum hodně dalo a dává (počítám se mezi ně), proč bychom to nemohli podpořit. Nešlo by třeba posílat peníze formou sms?

Myslím, že by se nás našlo víc, co bychom rádi pomohli.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 24. Únor, 2011, 18:06:28 »

Situace je takova, ze vzhledem k tomu, ze me zatim stale zivi webove projekty, tak ten hosting potrebuju tak jak tak a to forum se tam bez problemu sveze.
Tim padem mi prispivani na chod fora prijdou zbytecne komplikovane.
Spise se nebranim reklame, ale tematicke.. bylo by to dobre pro reklamniho partnera, pro me, ale i pro navstevniky webu (musel bych dat ale nejakou viditelnou nabidku a nejenom takto).

Kdybych mel to forum hostovat jako oddeleny projekt, tak jsou hostingy i za 35,- na mesic, ktere by na tohle forum mely stacit. Tim padem je to cca 400Kc rocne a na to bych taky v pohode mel.

Ale dekuju za podporu Pozorovateli Wink
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 25. Únor, 2011, 13:00:04 »

Paráda, že už jsi zase se svým fórem zpátky, Neone! Dík za tvoje úsilí. Tohle fórum je opravdu skvělý zdroj inspirace, bylo by ho škoda.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení