Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Víkendový kurz pro maminky nebo budoucí maminky  (Přečteno 1534 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
El
Host
0 0
« kdy: 28. Prosinec, 2010, 09:52:52 »

Ahojky, tenhle kurz nabízí makrobioklub a já bych na něj ráda jela, jenže není dost zájmeců.. najde se tu ještě někdo???

Víkendový kurz pro matky
a budoucí maminky
Termín: připravujeme   Místo: Krkonoše
 Kurz povede: Milan Dvořák
Účast přislíbily: dlouholetá MB dětská lékařka a porodní asistentky z Vrchlabí
Odborný kurz zaměřený na výživu a životní styl budoucích matek, těhotných žen a kojících matek, dále na výživu jejich dětí (příkrmy kojenců, jídla pro batolata a dětí do 8 let věku). Zveme všechny ženy, které chtějí být v budoucnu matkami.  Speciální cviky. Nemoci dětí. Předběžně je dohodnuta i návštěva Vrchlabské alternativní porodnice.

Zájemci o kurz prosím ozvěte se nám na mail.

Podpoříte tím ostatní, kteří svůj zájem již projevili.
Děkujeme.
V případě, že se nám podaří dát dohromady potřebný počet zájemců,  začneme opět pracovat na realizaci kurzu
Zaznamenáno
Jaru
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 28. Prosinec, 2010, 19:07:54 »

Ahoj,
v posledním vydání Zrnění se uvádí, že je již vypsán termín na tento kurz 5.-8.5.2011. Nicméně na stránkách Makrobioklubu to ještě není zveřejněné. Tak snad se brzy dozvíme více?
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 28. Prosinec, 2010, 19:51:14 »

To by mi zrovna vyhovovalo.. tak třeba nám napíše někdo z makrobioklubu  Wink
Zaznamenáno
Jitřenka
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 29. Prosinec, 2010, 11:59:51 »

Já bych možná jela, ještě to promyslím. Ať už se mi do té doby poštěstí být matkou (beru to tak, že tou se žena stane ještě dávno před samotným porodem, proto jsem nenapsala těhulí), anebo nepoštěstí. Takový kurz se tak jako tak zajisté bude hodit...  Wink
Zaznamenáno
Marky
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 08. Březen, 2011, 11:23:53 »

Na kurz už je možné se přihlašovat přes stránky Makrobioklubu (www.makrobioklub.cz). Já už jsem tak učinila :-)
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení