Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Anglie "best place"?  (Přečteno 1835 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 25. Březen, 2011, 05:26:39 »

Mozna to bude znit hodne dobrodruzne, ale verte mi, ma to o dost hlubsi myslenku, nez to muze vypadat. Zkratka se chystam po nekolikate do anglie (predtim mi to nevychazelo- zdravotni duvody), ale premyslim vpodstate kam. Asi velkou roli bude zde hrat dostupnost a kvalita zdrave vyzivy a jeji bezproblemove sehnani v okoli a samozrejme ovzdusi, do londyna nechci a ani do severu bych se moc nepoustel- tzn. vys jak birmingham ne-e. Jen by me zajimalo jestli nekdo z fora ma zkusenosti z anglii? bohate mi budou stacit tipy, kde je opravdu cistsi vzduch a dostupnost potravin. Mam zkusenosti s oblasti kolem londyna a birminghama. Kolem birminghamu v okolnich malych mestech pobliz coventry se me tedy hodne libilo, zelena priroda, cisty vzduch, parada! Ale uz nevim, resp. jsem to drive nezkoumal kde by se tam dalo dobrea nakoupit a pro me je tohle nyni zaklad...

zasveceni poradte Roll Eyes Wink

predem diky...
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #1 kdy: 25. Březen, 2011, 12:46:28 »

Hmm, to opravdu zalezi. Ja ziju v Milton Keynes, a vzduch je tady cisty a hodne zelene (to je v Anglii vseobecne, pokud nemluvime prave o velkych mestech jako Londyn, Birmingham atd.). S potravinami taky nevidim problem.
Tak trochu to zalezi jak chces zit, cim se chces zivit, chces byt blizko more atd. Ja jsem v MK kvuli praci, ale vyhovuje mi celkove, az na to ze je nejdal od more jak je v UK mozne byt. Zalezi jakou chces mit pobliz infrastrukturu atd.
Zaznamenáno

Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 25. Březen, 2011, 23:40:38 »

Jasne ovzdusi a vubec prostredi je jedna vec, ale kdyz zkratka vezmu situaci jako je u nas, kde proste a zkratka je kkvalitni zdravka podminkou,diky bohu ji mam kousek, ale nekteri lide museji nakupovat pres internet a nedejboze kdyz jim pak dohdou zasoby, proto se ptam jak je to s dostupnosti v uk a v kombinaci s prostredim jakou lokaci bys mi doporucila:) neexistuje nejaka stranka kde se daji zdravky vyhledat, abych se mel aspon neceho chytit jinak MK jsem byl jednou, je to pekne mesto;)
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #3 kdy: 30. Březen, 2011, 20:18:28 »

Opravdu nevim jak je to jinde. Pres internet se da koupit vsechno vsude (a dojde to rychle) a zakladni veci se normalne koupi v mistnich obchodech. Dost zdravych veci se da koupit v normalnich supermarketech (obili, miso, zelenina). Co je zdravka?
Ty parametry co mas jsou hodne obsirne. Bez kam te srdce tahne Smiley
Zaznamenáno

Plinka
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 16. Duben, 2011, 19:10:37 »

Co je zdravka?

Mám pocit, že tím Buck myslí prodejnu zdravé výživy:-)
Zaznamenáno

Přejídání a lenošení je jistý typ sebeohlupování, otupování svého těla, mysli i intelektu, pohřbívání svého ducha. Konfucius
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení