Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Cim/ jak si cistite zuby?  (Přečteno 2455 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 31. Březen, 2011, 19:17:29 »

Jsou zde pomerne stara temata odpovidajici na otazku jak si cistit zuby, kdyz ne pastama? V pastach je asi hodne "sajrajtu" sam z vlastni zkusenosti vim co dovede fluor se suchymi rty, resil jsem to pred rokem pastou sensodyne bez fluoru:

Ale z vlastni zkusenosti muzu rici ze cisteni zubu nemam moc rad, ty pasty mi zkratka vadi, jenze cim si tedy cistit zuby?

Nekolik lidi radi jen morskou sul, ale je to spravna nahrada? Muze vubec obyc sul cistit zuby? Prechazet kazum? Belit zuby? jako bezne pasty? Je to vubec zdravy?
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
El
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 31. Březen, 2011, 19:23:26 »

Já osobně střídám mořskou sůl a dentii.  Wink
Zaznamenáno
stefi
Newbie
*
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 22. Květen, 2011, 10:41:34 »

Poznám pár ľudí čo si čistili  zuby soľou pripadne ešte kombináciou so škoricou  ktoru p. Kubíková neodporúča ale je jasné že sa im nepodarilo ich vyčistiť. Ja teraz tiež experimentujem so soľou ale myslím že je to hodne individuálne na  kvalite   chrupu každého jedinaca. Všimol osm si že mi však zuby výrazne smavly takže sa asi vráti spat ku paste aspon na chvilu ale moj oblubeny Parexil White stihol vyskocit cenou na 2 nasobok. FIrma zrejme reaguje na záujem na  trhu a nezlavňuje svoje výrobky. alebo je to obchodnícka marža ktorá  vzárstla?
Zaznamenáno

Najhoršou neodpustitelnou  povahovou vlastnosťou je ignorácia. Ak dnes sa necháme ukolenbať tak zajtra sa už nemusíme prebudiť.  Myslime na seba v buducnosti:http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp
Kto by mohol lepšie pripraviť budúcnosť potrevín ako tý čo milujú ich čistotu?
El
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 22. Květen, 2011, 11:18:40 »

ahoj Stefi,
a tu dentii jsi zkoušel?
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #4 kdy: 22. Květen, 2011, 12:39:06 »

Já čistím víceméně jakoukoliv pastou v biokvalitě bez fluoru a myslím, že je to ok...dobré jsou taky ajurvédské pasty dovážené z Indie.
Zaznamenáno
Ashlilien
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 07. Listopad, 2016, 11:47:34 »

Podla mna je to hlavne o tom, co clovek je. Ja si 5 rokov cistim len vodou a kaz ziadny. Pred MB som musela kazdy polrok s kazom k zubarovi.
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení