Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Recepty z planých bylin  (Přečteno 2568 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Květa
Host
0 0
« kdy: 19. Prosinec, 2006, 18:57:59 »

Zdravím všechny zájemce o přirozenou stravu, stránku o pokrmech ekozahrady na www.ekozahrady.com tvořím já. Makrobiotiku praktikuji sedmým rokem. Vize mé a mého manžela je v tom, posunout makrobiotiku ještě dál. Jednoduše řečeno: jíst pestrou potravu z vlastní permakulturní farmy. Proto jsem na náš web zatím dala pár receptů z planých bylin. Dá se toho jíst prostě spousta, dají se velkoryse nahradit dovážené produkty a vypěstovat si vlastní potravu nemusí být dřina.
Je skvělé, že se o to co jíme zajímáme a diskutujeme o tom :-)
Květa
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec, 2006, 18:58:24 »

Mate opravdu krasne webove stranky, velice zajimave. Tu kosmatici si pamatuji z detstvi :-) Me tohle tema hodne zajima, ale to vite, ziju ve velkomeste a je to trochu slozitejsi. Napr. ty plane rostliny se kvuli znecisteni snad nedaji sbirat a jist. Bohuzel. Takze nam nezbyva nic jineho nez nakupovat v bio obchodech, ale ani to clovek nemuze pokazde. A v normalnich obchodech se soustredim na vypestky z CR, ale nabidka je velice mizerna, tedy obcas. Nicmene dekuji alespon za inspiraci.
Zaznamenáno
Květa
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 19. Prosinec, 2006, 18:59:19 »

Díky za pochvalu stránek. Snažíme se. Velkoměsto je náročné a ne vždy přátelské místo pro život. Žila jsem mnoho let v Praze. Každopádně je dobré si v sobě nezavírat možnost, že se to může změnit a že z města můžeš odejít... Stejně nás neživí město, ale země. Aneb i pro mě je to trochu překvapení, že je ze mě "farmářka" :-) Takže přeji hodně štěstí a síly a krásnou vizi do budoucna.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 23. Srpen, 2013, 16:14:35 »

Ano, pěkné stránky.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: