Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: 15.- 19. června Prodloužený mb víkend pod vedením Ing. Průchové v Krkonoších  (Přečteno 1654 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
makroušek
Host
0 0
« kdy: 27. Duben, 2011, 14:27:33 »

15. - 19. června
PRODLOUŽENÝ MAKROBIOTICKÝ VÍKEND PRO POKROČILÉ ZÁJEMCE

Včetně těch, na které se (nikoliv naší vinou) nedostalo v roce 2010 v Deštné v Orlických horách. A včetně nemakrobiotiků, konzumujících obiloviny i zeleninu

Registrace, ubytování: 15.6.od 12,00 až do večera. V 15.30,svačina, v 18.30 večeře.

Místo: Jestřabí v Krkonoších, penzion KAMARÁD, kde jsme již měli v minulých letech 5 kurzů

Program:
Diagnostika přítomných: průběžně během středečních příjezdů.
Vaření-témata: Jak jinak pro pokročilé, jak jinak podle lnových poznatků vědy, jaké nutné úpravy obilné stravy pro typy a choroby jin, jiné nutné úpravy pro typy a choroby opačného typu. (Zástěry vhodné, nože není třeba.)
Cvičení: kdy dynamika, kdy relaxace, kdy DO-IN, kdy automasáž shiatsu, kdy a proč necvičit a raději systematicky dýchat - a jak.
V jednom hezkém dnu pěší výlet po místních horách.
Diskuse: tak, aby se každý o sobě dověděl co nejvíce. S prvky individuální konzultace - i když v kolektivu.
Forma výuky a předávání informací:: slovem i pomocí obrazových projekcí. Hlavně otázky a odpovědi.

Doprava a vše další
Autobusem (event. vlakem) do Jilemnice, na autobusovém nádraží nasednout na místní autobus směr Jestřabí-Roudnice. Ve středu odjíždí v 10.50, ve 13.50, v 17.20. Výstup: Jestřabí u prodejny. Pokračovat tímtéž směrem cca 50 metrů, penzion je vpravo dole.
Maximálně 30 účastníků, konec v neděli odpoledne. Přezutí a oblečení pro případ deště s sebou.
Pozor: místní autobus v neděli nejezdí, na místě je nutná domluva s řidiči odjíždějících aut o odvozu do Poniklé nebo do Jilemnice. V minulosti to tak vždy klaplo..

Přihláška:
Od 1. dubna do konce května složenkou C zálohu 500,--Kč na adr. J. Průchová, Jestřabí 77, 514 01 Jilemnice (uveďte i svou eventuální mailovou adresu)

Doplatek: 2.800,-- Kč při registraci. Nevrátí-li se vám záloha (t.j.přihlásili jste se včas a jste přijati), tak prostě přijeďte.

Zdraví: Průchovi a spol

Zdroj:
http://www.svetenergii.cz/index.php?page=nase-akce-pro-vas
Zaznamenáno
Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #1 kdy: 27. Duben, 2011, 20:31:48 »

No, v posledních dnech právě nad touto akcí uvažuji, ale vždy mne u akcí konající se buď v Orlických horách nebo podobně spolehlivě odradí ta předlouhá cesta hromadnými dopr. prosředky z Moravy na místo akce. V tomto případě mi Idos našel asi 4 přestupy během 4 hodin Sad

Pokud byste někdo jel autem a svezl mne, určitě se budu ráda finančně podílet na společné cestě. Jsem z Prostějova.

Iva
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení