Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Dovolená s jógou na Rusavě 6.-13.8.2011  (Přečteno 1030 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
makrobioklub.cz
Jr. Member
**
Příspěvků: 86


Zobrazit profil WWW
1 0
« kdy: 27. Květen, 2011, 12:08:08 »

47 47 47
Dovolená s jógou na Rusavě

47 47 47

Termín: 6.-13. 8. 2011
Místo: Oneness Centrum, Rusava (www.onenesscentrum.cz)

Zveme Vás na relaxační dovolenou, kterou pořádáme s našimi přáteli z Londýna Jamie a Kasia Trevena. Této dovolené se zúčastní nejen zájemci z České republiky, ale také lidé z Anglie a Polska. Jamie je velice šikovný kuchař, který je především známý jako osobní kuchař slavných celebrit jako je Madonna, Sting aj. Můžeme se tedy těšit na výtečná jídla! Kasia je zkušená lektorka jógy, kdo bude chtít, může si společně každé ráno zacvičit jógu případně i další cvičení.

Večer si můžeme povídat s Jamiem, který se velice rád podělí o recepty nebo i s ostatními zahraničními přáteli o jejich zkušenostech s holistickým přístupem k životu v různých zemích. Kdo bude chtít, může mu i pomáhat v kuchyni a mít tedy soukromou hodinu vaření!

Ubytování je převážně ve dvoulůžkových pokojích ve Oneness Centru (www.onenesscentrum.cz). Chata je na kopci nad vesnicí Rusavou, z terasy a z některých pokojů je nádherný výhled na okolní kopce a údolí pokryté lesy. Přímo v chatě teče pramenitá voda vhodná i pro kojence! Přijeďte tedy s celou rodinou! Okolní příroda je panenská, na procházkách můžete vidět např. studánky (Hurbanova, Mléčná, Hladná, Veverkova, pramen Rusavy) a zříceniny starých hradů. Koupání je možné ve vesnici v moderním bazéně, dlouhém 43 m s největší kolektorovou plochou pro ohřev vody v bazénu v ČR, s tobogánem, skluzavkou aj.

Můžete celý týden pouze odpočívat, jezdit na kole či chodit na procházky po krásných Hostýnských vrších. Okolí Rusavy je protkáno hustou sítí značených turistických a cykloturistických tras. Obcí prochází naučná stezka z Velehradu na sv. Hostýn, místní naučná stezka Rusavské chodníčky, portášská trasa Portášské chodníčky a naučná stezka Hostýnské vrchy.

Pokud byste se chtěli podívat na krásné fotografie Jamieho kuchařského umění, můžete na: http://www.facebook.com/#!/JamiesMacroKitchen

Speciální cena při včasném objednání!!!

Rezervace na www.makrobioklub.cz
« Poslední změna: 15. Červen, 2011, 07:46:33 od makrobioklub.cz » Zaznamenáno

nezisková organizace zabývající se makrobiotickým životním stylem - www.makrobioklub.cz
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení