Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: výstava v Praze  (Přečteno 1120 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kamika
Host
0 0
« kdy: 11. Červenec, 2011, 08:57:09 »

Ahoj,
byla jsem na krásné výstavě, která je ve 3.NP obchodního domu Kotva, Revoluční1 v Praze.

Malá ukázka obrázků v příloze, ale naživo je to úplně o něčem jiném. Nejde o fotografické umění, jde o hloubku a energii fotek za tím, jsou upravované a prosvětlené zvláštním světlem. Autor - Ivan Málek doporučuje posedět před obrazy/fotky v rámech a napojit se na ně, vnímat co nám přinesou a dokonce kreslit či psát si co nás před nimi zrovna napadne - od toho tam jsou pastelky a papír, pokud si nedonesete svoje Wink
Také doporučuji zeptat se na vše co Vás bude zajímat toho, kdo tam bude mít výstavu zrovna na starosti, já měla štěstí přímo na autora (který tam také často bude) a bylo pro mě super slyšet ten příběh za fotkami a jeho inspirace Smiley Sám žije převážně v Alpách (tuším německých) a fotí jen v čisté přírodě...

Vřele doporučuji!
Fotky jsou prodejné. Vstupné žádné.
Otevřeno pondělí až pátek 9 -20 h, sobota 9 -19 h, neděle 9 - 18h, výstava potrvá určitě přes prázdniny, možná déle.
A všimla jsem si, ač to není na pozvánce, že každou středu od 17 - 19 h tam mají nějaký program (zřejmě převážně hudební) k doplnění výstavy.

POZVÁNKA:
http://www.imgalerie.com

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení