Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Dodává makrobiotika tělu potřebné minerály, vitamíny a prvky  (Přečteno 5652 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
iva
Host
0 0
« kdy: 12. Prosinec, 2006, 18:18:24 »

Ahoj lidi,hledam na netu vsechno co se da o makrobiotice.Muj pritel je makrobiotik a ja vsezravka.Urcite se ptate:"Jde to dohromady?". No...ja nevim.S pritelem se tolerujeme.On by sice chtel abych byla makrobioticka,ale ja se tomu uz dlouhe roky branim,protoze nemam tak silnou vuli abych to vydrzela.
Jeste se chci zeptat.Myslite si,ze je makrobiotika zdrava?Ze casem v tele nezacnou zchazet urcite latky? Napr.Vapnik /mleko/ bilkoviny /maso/?Huh?
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 12. Prosinec, 2006, 18:19:26 »

Je 100% zdravá, makrobiotika je o tom, že člověk konzumuje vyváženou stravu, bohatou na všechny prvky, které tělo potřebuje, strava dostupná obyčejně v obchodech, je o takové prvky většinou ochuzena a spíše organismus zatěžuje, ale to tvůj přítel určitě ví taky, doporučuji ti přečíst si i nějakou knížku Smiley makrobiotika za to stojí!
Zaznamenáno
iva
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:24:20 »

Je makrobiotika porad tak zdrava,i v pripade,ze se ji mesice porad a to stejne??Napr.tyden jen ryze s rasou,dalsi tyden jenom testovina s cibuli,dalsi tyden treba jenom hrnec pohanky...atd?Podle me je tohle zarny priklad toho,jak se zbavit zivin v tele a dopracovat se k tomu,abychom vypadali jako zombie.
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:25:27 »

Jaký si to uděláš takový to máš,já sem i alergik na lepek a i jiné potraviny,takže to mám ještě složitější,ale není to jen o rýži a těstovinách,fantazii se meze nekladou :)A od doby co jím makrobiotiku nevypadám jako zombie ani nic podobného,ale konečně si připadám jako krásná žena a konečně si dokážu sama sebe vážit.Pokud to nezkusíš - nepochopíš.
neon:moc mě mrzí,že lidé takhle nepřemýšlí,hned by se na světě žilo lépe,také se snažím lidi přesvědčit,aby to zkusili,ale většinou se setkávám s posměchem,ale v těch posměšcích vidím spíše jejich slabou vůli a neochotu se změnit,ale jak se říká suď sám sebe Smiley
Zaznamenáno
iva
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:26:29 »

Nemyslela jsem to zle s tou zombii.mas ICQ??
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:27:38 »

Já se ani nezlobím Smiley vím že si to nemyslela na mě, ale všeobecně. Zatím mám jen skype, ale pokud mi vyjde čas tak si dnes stáhnu i ICQ Smiley pak si můžem popovídat, zatím se měj hezky.
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:29:09 »

Tak už to mám zmáklé,moje číslo je 300-208-450,tak mi někdy písni Very Happy
Zaznamenáno
iva
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:29:26 »

Mam nick pancirek,tak se nelekni,poslala jsem ti pozadavek na pridani do contact listu:) Tesim se:)
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:29:45 »

Mate kecat tady at ztoho taky neco mame Smiley
Zaznamenáno
Jahodie
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:30:19 »

Promiň neone,ale to sou už i důvěrné věci, to by mohlo i někoho pohoršovat Very Happy
Zaznamenáno
Martin
Host
1 0
« Odpověď #10 kdy: 13. Prosinec, 2006, 04:37:42 »

Ivo, nejsem extremista, v žádným případě..jen, stravovat se jak popisujes není makrobiotika ale chaos. Náhodou je pestrá a naopak těch živin je tam tolik kolik potřebuješ. Těším se jak dlouho vydrží lidstvo na stravě rohlík, salám, byftecek s vejcem,hranolky, mlíko který vidělo krávu z rychlíku, atd..všimni si kolik nemocí je mezi lidma a doktoři neví,kterej umělej prášek,vitamín a minerály předepsat dřív, aby se doplnilo co v dnešní stravě chybí...i-když je mňam a pěkně se tloustne..zbytečně. Měj se,ahoj.
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #11 kdy: 13. Září, 2012, 19:57:29 »

Ahoj,
věřím, že správně dělaná MB dá člověku vše, co potřebuje. Stačí jí porozumět. Já vím, všichni se učíme, někdo dřív někdo rychleji. Někdo potřebuje  pomoc více, jiný to zvládne sám, atd. Každý jsme jiný.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení