Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Voda základ života  (Přečteno 2080 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
milan
Host
0 0
« kdy: 20. Květen, 2009, 22:34:49 »

Japonec Masaru Emoto se zabýval rozsáhlým výzkumem vody po celé naší planetě, ne jako klasický vědecký výzkumník, ale spíše z pohledu originálního myslitele. V současné době je jedním z nejznámějších specialistů v dané oblasti na světě.

V současné době stojí v čele Všeobecného výzkumného ústavu I.H.M. (I.H.M. General Research Institute) a je emeritním prezidentem neziskové organizace mezinárodní nadace Voda pro život (International Water for Life Foundation).

http://www.prazskebrany.cz/cz/osobnosti/masaru-emoto

Povidani o vode: Dr. Masaru Emoto bude přednášet na veletrhu Esoterika 22. - 24. 5. 2009, Výstaviště Praha Holešovice.
http://www.veletrhesoterika.cz/main.php?pageid=3067

Seminar o vode: http://www.prazskebrany.cz/cz/brany/brana-poznani/emoto-seminar
« Poslední změna: 20. Květen, 2009, 22:44:05 od milan » Zaznamenáno
Vítr
Newbie
*
Příspěvků: 11Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 24. Srpen, 2011, 23:22:10 »

Nedávno ke mě přišla zajímavá informace o tzv. spinování vody, neboli o možnosti, jak jí navrátit její původní strukturu a rotaci. Voda, kterou máme normálně k dispozici, koluje v uzavřeném potrubním systému stále dokola a díky tomu se neustále znehodnocuje a přeměňuje její struktura, což má za následek ztrátu energie, jestliže takovou vodu pijeme. Tato voda je totiž zbavená své původní informace a proto energii absorbuje, namísto toho aby energii dávala. Spinování vody je úžasná věc, už to mám vyzkoušené Wink
http://objevto.blog.cz/1106/spinovani-vody

Žehnání vody nebo také vysílání lásky a pozitivních emocí je vlastně totéž, je to vibrace, která bezprostředně působí na přeměnu základních struktur látky, což perfektně vysvětluje již výše uvedený M. Emoto a stejně i spousta jiných vědců. Více než zajímavým kompilátem postřehů o vodě a souvislostech s životem člověka je film o vodě který naleznete v odkazu níže. Zaujala mě především fakta o paměti vody. Pro ty, co nemají čas na sledování je zde krátký úryvek: -o situaci, která se stala roku 1956, v Jihozápadní Asii. Utajované středisko vojenského výzkumu pro zbraně hromadného ničení: zde se již mnoho let vyvýjí bakteriologické zbraně nové generace, na uzavřených setkáních hodnotí výsledky své práce. Nastává neočekávaná situace - všichni účastníci setkání jsou odvezeni do nemocnice se symptomy otravy z jídla - Probíhá důsledné vyšetřování. Dostává se však velmi rychle do slepé uličky. Kromě vody ve sklenicích na stole vědci nic jiného nekonzumovali. Prověřili tedy chemické vlastnosti vody. -nebyla nalezena žádná příměs - složení: pouze H2O. Ve zprávě stálo toto: Příčinou otravy se stala obyčejná voda. Po uplynulých dvaceti letech vznikla zajímavá hypotéza: Hypotéza, která by mohla toto nepředvídatelné chování vysvětlit - voda má paměť. Výsledky mnoha experimentů prováděných po celém světě ukazují, že voda přijímá a zaznamenává obrazy a děje odehrávající se v jejím okolí. Vodu jednoduše stačí vystavit určitému prostředí nebo působení a ona si tuto informaci uchová ve své paměti."  Ale úplně nejvíc se mi tam líbí záběr na slona koupajícího se v moři, natočený zespodu - wow :-)
http://myslenkyasny.blogspot.com/2011/05/navrat-ke-svobode-cloveka.html
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení