Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Holistické čtvrtky-Seymour Koblin,příspěvek dobrovolný;Praha 6.10., 3.11., 8.12.  (Přečteno 947 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Seymour Koblin
Full Member
***
Příspěvků: 135


Zen-Touch Shiatsu with Macrobiotic Consultation


Zobrazit profil WWW Email
0 0
« kdy: 09. Září, 2011, 12:46:18 »

Holistické čtvrtky se Seymourem Koblinem

Přednáškové večery spojené s praktickou částí, začátky v 19 h (cca do 21 h), příspěvek dobrovolný, anglicky s českým překladem

Kde: Fričova 3, Praha 2

6. 10.: ZDRAVOTNÍ DIAGNOSTIKA A DOPORUČENÍ - Naučte se diagnostikovat své zdraví dle 7 stupňů nemoci a transformovat ho pomocí praktických nástrojů životního stylu.
3. 11.: VYUŽITÍ ENERGIE EMOCÍ A INTUICE PRO LÉČENÍ - Naučte se využít sílu vašich emocí a intuice pro léčení těla, mysli a ducha.
8. 12.: ČÍNSKÁ ASTROLOGIE PRO NOVÝ ROK – Naplánujte si své cíle v novém roce podle osobních čísel, které se naučíte spočítat dle systémů čínské astrologie.

Informace a přihlášky: S. Papoušková, 722 904 804, stapap@zentouch.cz nebo stapap@seznam.cz, WWW.ZENTOUCH.CZ

Seymour Koblin - zakladatel Zen-TouchTM shiatsu a školy International School of Healing Arts, žák Mistra C. K. Chu (Tai Chi Chuan, Chi Kung a Nei Kung), Michio Kushi (makrobiotika), Shizuko Yamamoto a Wataru Ohashi (shiatsu). Nabízí holistické kurzy a služby, soukromé studium/certifikáty v oborech  Instruktor Chi Kung a/nebo Tai Chi, Instruktor Zen-TouchTM shiatsu, Poradce v oblasti výživy, Konzultant Feng Shui; a individuální masáže shiatsu se zdravotními konzultacemi. Seymour je autorem několika knih v oblasti celostního zdraví a tvůrce metod Ten-TouchTM shiatsu, Zen-ToneTM (léčení zvuky) a Nutri-JourneyTM (emoční léčení); www.seymourkoblin.com.

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  
 
Skočit na:  Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení