Stran: [1] 2
  Tisk  
Autor Téma: Prodloužený víkend pro mladé 27.-30.10.2011  (Přečteno 2473 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 20. Září, 2011, 20:20:22 »

OJEDINĚLÁ AKCE
brokolice brokolice brokolice
Prodloužený víkend pro mladé
brokolice brokolice brokolice

Termín: 27.10. - 30.10.2011

Místo: Ubytovna pro školy Vítkovice v Krkonoších (vícelůžkové pokoje)

Začátek: 27.10.(Čt) od 18 hod. registrace.
Konec: 30.10.2011(Ne) po obědě.

Chcete se seznámit s jinými mladými lidmi zajímající se o zdravý životní styl, užít si prodloužený víkend v přírodě, večer si zatančit, zasmát se, navázat nová přátelství, kontakty, možná i společné vaření... Program bude takový, jaký si ho uděláme. Pokud máte nějaké nápady na výlety, hry či jiné aktivity, dejte nám vědět. Kdo má hudební nástroj, může vzít s sebou.

Začínáme ve čtvrtek večeří v 19hod., pokud někdo nestíhá večeři, přijeďte později (přibližně do 21 hod) - dejte nám to ale prosím vědět, vše je na dohodě.

Ubytovací zařízení je hned u zastávky autobusu (Vítkovice, okr. Semily). Pokud někdo nabízí volné místo v autě, dejte vědět, nabídneme jej dalším přihlášeným.

Super výhodná cena: studenti denního studia do 26 let 1180 Kč, ostatní 1350 Kč.

Cena včetně ubytování, 3x denně makrobiotická strava a dezert.

Počet míst omezen.

Přihlášky na www.makrobioklub.cz
« Poslední změna: 20. Září, 2011, 20:23:02 od makrobioklub.cz » Zaznamenáno

nezisková organizace zabývající se makrobiotickým životním stylem - www.makrobioklub.cz
Grin-O
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 26. Září, 2011, 12:17:42 »

nějakému Brňanovi/Brněnce by se chtělo?
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 04. Říjen, 2011, 23:06:20 »

Myslím si, že toto může být super akce a bude lepší tím víc, čím více lidí pojede. Je to ojedinělá možnost pro mladé lidi jet na tři dny na hory za super nákladové ceny a hlavně - možnost seznámit se s jinými mladými lidmi  ola
Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 04. Říjen, 2011, 23:57:46 »

chtělo by se někomu ze severní moravy či slezska??a nebo z olomouce?já bych docela jela,ale chce to parťáka na cestu..
Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #4 kdy: 05. Říjen, 2011, 08:15:18 »

Citace
Je to ojedinělá možnost pro mladé

Čistě teoreticky, kdo je ještě mladý? Třeba můj děda o sobě říkával, co já pamatuju, že je stále mladý a dožil se celkem vysokého věku. Smiley On se asi ten pojem posouvá s rostoucím věkem, pro šestnáctileté jsou třicátníci starý a pro padesátníky jsou třicátníci ještě mlíčňáci, zatímco pro osmdesátníky jsou padesátníci v nejlepším věku. Smiley

http://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/163940-stari-podle-vedcu-zacina-uz-ve-27-letech.html
Makrobiotici samozřejmě stárnou podstatně pomaleji. Takže pro nás tyhle výzkumy pochopitelně neplatí. z95 Banan
Dokonce jsem slyšel od jedné instruktorky, že makrobiotikům se dělí věk dvěma, ale to je poměrně odvážné tvrzení, ovšem nic proti němu nemám. Grin
« Poslední změna: 05. Říjen, 2011, 08:37:01 od makroušek » Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 05. Říjen, 2011, 09:09:35 »

Tak ja se tedy opet nabidnu ve forme mini-taxi service:) Nebot jedu sam a mam prazdny auto, takze kdo by mel trable s dopravou- neni problem:

http://mapy.cz/#x=15.871693&y=50.546655&z=8&c=23-14-30-28-29-27&t=r&rc=15.351625_50.437227_15.524323_50.684966&rl=obec%20Jič%C3%ADn%2C%20okres%20Jič%C3%ADn%2C%20Česká%20republika_V%C3%ADtkovice%2C%20okres%20Semily&rp=%7B%22criterion%22%3A%22fast%22%7D
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 05. Říjen, 2011, 11:56:00 »

Ahoj Komáre, máme přihlášeného někoho z Opavy, tak se můžete dohodnout na společnou cestu  Smiley
Zaznamenáno

nezisková organizace zabývající se makrobiotickým životním stylem - www.makrobioklub.cz
Kamika
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 05. Říjen, 2011, 12:52:30 »

Brňáci jedou taky!!! Minimálně dva, já a kamarád Wink
Jsem zvědavá, koho známého tam potkáme Very Happy

Moc se těším, jsem si jistá, že to bude super akce z95 Potlesk
A děkuji hlavní organizátorce, že si dala tu práci najít nám vhodné místo a vše zajistit za co nejnižší cenu! Poklona
Zaznamenáno
makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 12. Říjen, 2011, 13:09:15 »

Ahoj,

rádi bychom uzavřeli počty a objednali suroviny. Je ještě někdo, kdo chce jet? Tak neváhejte a přihlašte se!!!  brokolice

Těšíme se na shledání!
Zaznamenáno

Kaťule
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #9 kdy: 12. Říjen, 2011, 23:43:18 »

Ahoj, hodně o tom uvažuju, budu to však vědět nejspíš až 18.10....Je ještě možné se v té době přihlásit?
Zaznamenáno
makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #10 kdy: 25. Říjen, 2011, 08:42:48 »

Kamarád jede až ze Slovenska přes Brno sám v autě, může někoho po cestě nabrat  hugs
Zaznamenáno

makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #11 kdy: 26. Říjen, 2011, 08:22:51 »

Uvolnilo se místo pro jednu mladou dámu  Grin Jede nás velká převaha mužů, tak bychom to potřebovali trochu vyrovnat, ať pánové mají s kým tančit   z131 V případě zájmu kontaktujte info@makrobioklub.cz
Zaznamenáno

Kamika
Host
4 0
« Odpověď #12 kdy: 31. Říjen, 2011, 13:15:13 »

Jako žena si nemohu stěžovat na převahu mladých mužů (15 z 25 účastníků Wink) ani na jejich taneční umění, které se projevilo hned dva večery - pozdní noci  Wink  po sobě, že se ještě dnes z toho potřebuji vyspat Very Happy..., ale kdo by odolal tanci... jak si asi mnozí všimli, já teda NE! dancing

Celá akce byla tak vydařená, jak už jsem dlouho, opravdu dlouho!!!, nezažila!  Banan

Díky všem účastníkům za atmosféru, povídání, procházky, hraní, zpívaní a tančení...
Díky Zdeňce a Mílovi, za zorganizování a naprosto super jídla (např. včera svíčková, jindy pečená dýně, gulášek, tempehy, skvělé sladké svačinky na výlety a lahodné obilniny).  chef
Díky Víťovi za jeho super vedení na výletech, druhému Víťovi za taneční produkci, Martinovi, Honzovi a Carlosovi za hraní na hudební nástroje a zpívání, Kačence za neúnavné masírování našich tělesných schránek Wink, ale dost se jmenováním, protože děkuji prostě všem, jelikož jsme se na všem podíleli společně a to na tom bylo krásné!  hugs grouphug
Doufám, že takových akcí bude více!!! music334  Potlesk53
« Poslední změna: 31. Říjen, 2011, 13:18:17 od Kamika » Zaznamenáno
renovator
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 02. Listopad, 2011, 12:05:13 »

Chci se přidat k pochvalám organizátorům... prodloužený víkend byl moc fajn! Doporučuju příště i těm, kteří jako já, předtím ještě s MBklubem nikde nebyli. Jídlo bylo povýšeno na umění, aktivity na radost a k tomu všemu pěkné prostředí a fajn lidé. Tongue
Díky všem!

A ještě údaje o obsahu různých vitamínů a minerálů v ovoci a zelenině, o kterých jsem se s některými z vás bavil.

Nepodařilo se mi najít údaje z české části studie, tak aspoň jeden souhrn z WHO (ta organizace, která šířila paniku s A/H1N1).
http://empatia.cz/skutecny-obsah-vitaminu-mineralu-v-ovoci-zelenine

"Ten s kytarou" :-)
« Poslední změna: 02. Listopad, 2011, 12:28:32 od renovator » Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #14 kdy: 02. Listopad, 2011, 15:59:10 »

Tech par dni uteklo rychlejc nez voda a dovolim si rici v leckterym smeru nezapomenutelny prodlouzeny vikend skoncil. Je az neskutecny, jak za techto par dni se muze tak zucastnena skupina lidi sblizit. Jak uz zde padlo- vubec to nebyla seslost dlouhodobych pratel, nekdo dokonce prijel s tim ze neznal nikoho a presto uz od prvnich minut zavladla fantasticka atmosfera, jako kdyz uz se vseci znaj dlouhou dobu- to se mi na tom moc libilo!

Mockrat chci timto vsem podekovat, nebot jsem si to vazne uzil- uz dlouho jsem se takto nenasmal a neuzil velmi uvolnenou atmosferu, ke ktere taktez zcela jiste prispelo vynikajici jidlo od 2vou sefkucharu (zdenka, mila)  Potlesk Banan

Takze jeste jednou diky moc vsem.  Srdce

« Poslední změna: 03. Listopad, 2011, 06:51:58 od Tom. » Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
Stran: [1] 2
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení