Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Přednáška J. Průchové v Praze  (Přečteno 1605 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Kaminek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 16. Září, 2011, 21:00:25 »

Ahojte,
nebyl jste někdo na přednášce J. Průchové 14. 9. v Městské knihovně? Chystala jsem se tam, ale časově mi to nevyšlo..
Kdo jste byl, zkuste se podělit s dojmy..
díky, k.
Zaznamenáno
Tom.
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 17. Září, 2011, 08:56:06 »

a chystate se tu nekdo ted na individualni konzultace, nyni v nedeli na sporilove?
Zaznamenáno

Čím se naplníš, tím jsi
teena
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 19. Září, 2011, 13:01:49 »

Ahojky, já tam byla, ale málem na mě nezbylo místo - dostala jsem poslední vstupenku a za mnou bylo ještě asi 20lidí, co se tam už nedostalo (přišlo mi, že tam byl plný sál důchodců, z nichž někteří chodí snad na všechny přednášky v MK bez ohledu na to, co je tématem - pán vedle mě celou dobu prospal :-). Jinak bylo to zajímavý, ale pro pokročilejší makrobiotiky nic nového. Paní inženýrka první polovinu hovořila o pravidlech a zásadách Mb (jin a jang, ukazovala tabulku s potravinama, popisovala některé zdravotní problémy a co je způsobuje, popisovala proč nepít mléko a nejíst tropické ovoce). Pak hovořila o své knížce Dvě nové hrozby pro každého - Diabetes a hypoglykémie. Ukazovala fotky některých jídel, které vaří (kroupová kaše, kuba - ten nezapékat, jen smíchat uvařené kroupy s houbama apod.). Taky četla lékařskou zprávu někoho, kdo dělá MB asi 25 let a že má vitamin B12 v normě i všechny ostatní složky, stejně tak svůj zdravotní stav popisovala. Říkala, že s tou jógou, to není tak, že by byla proti ní (komu vyhovuje, ať jí dělá), že ona jí taky dělala dlouhou dobu, ale že jí nepomohla a jediný, co jí skutečně pomohlo, byla jen správná MB. A kritizovala, že se v současnosti hodně prosazují různé léčivé bylinky, kůry, meditace a půsty. V naší současný době na nás už ale bylinky nemůžou působit tak, jako na naše předky, kteří jedli čistou a přírodní stravu. A proto ani bylinky nám nepomůžou. A nakonec se rozloučila s časopisem Meduňka, že už dál do něj přispívat nebude a místo toho se bude věnovat studiu dalších MB knih.

Toť asi vše, co si pamatuju.
Zaznamenáno
Kaminek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 19. Září, 2011, 19:44:09 »

Ahoj teenko :-)

děkuju, takže jsem až zase tak o moc nepřišla :-)

Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení