Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Kloubní výživa pro vegetariána-poradíte ?  (Přečteno 8113 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 11. Říjen, 2011, 08:26:16 »

Ahoj, potřeboval bych poradit kloubní výživu pro vegetariána. Nesmí obsahovat maso, produkty z masa, kostí, kůže a také žádná vajíčka. Je něco čistě přírodního ? Předem díky za radu.

EDIT/ přípravek je na straně 4 !!!!
« Poslední změna: 19. Říjen, 2011, 11:35:39 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Říjen, 2011, 11:58:29 »

Je to v celku lehké...obilniny,luštěniny,zelenina,semena i špetka mořských řas a.j.
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Říjen, 2011, 14:23:22 »

z ras je pro klouby obvzlast dobry agar agar
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Říjen, 2011, 14:59:28 »

Díky za reakce, řasu jím každý den ráno jako první jídlo, hned po proteinu a pak následuje kaše z 15% pšenice,15% ovsa,15% žita,15% ječné kroupy,15% jáhly,15% kukuřičná krupice, 10% kukuřičné klíčky (výrobce Nomina). Chodím 5x týdně do posilovny,  k tomu ještě běhám a cvičím Shorinji kempo, takže moje klouby dostávají zabrat řádně.

Jde mi o to, zda není přímo nějaký přípravek na to určený a k dostání...někde...
« Poslední změna: 11. Říjen, 2011, 15:01:30 od Roland3 » Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #4 kdy: 11. Říjen, 2011, 16:01:52 »

Driv jsem hodne sportovala a mela jsem problemy s kolenama a kyclema, cpala jsem se ruznyma doplnkama na klouby a stejne to stalo za prd. Je pravda, ze muj zpusob stravovani byl velmi daleko od makrobiotiky, ale myslim si, ze telo si samo rekne, kdy uz je to na nej prilis. Je pak jen na nas jestli se zacneme poslouchat.

Kazdy mame svuj limit a vhodnou stravou se ten limit urcite posunuje. Nez se zacnes ladovat doplnkama, zamyslela bych se spis nad tim, jestli svoje klouby moc nepretezujes...?
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 12. Říjen, 2011, 08:07:44 »

Lidově řečeno,přetížené klouby nebo potíže kloubního aparátu?Záněty degenerativní potíže. Užíváš léky? V rodině klouby dobrý?
A jinak proteinový nápoj je kontraproduktivní...Ahoj sportovče...K
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #6 kdy: 12. Říjen, 2011, 12:00:54 »

Díky, léky neužívám, nebyl jsem 12 let nemocný, nejsem fanatik do makrobiotiky, cvičím a proto musím používat proteiny, samozřejmě já nejsem žádný drobek a zvedám i slušné váhy, řekněme více než slušné. Je to můj koníček, nedělám to pro ego. Chci také ukázat, že to jde i bez steráčů, masa, vajíček a podobně. A ono to jde. Já, když se tady na něco zeptám, tak vždy dostanu nějakou mega egoistickou odpověď s mravokárným ponaučením, ale nic konktrétního.

Tak znova, je nějaký přírodní doplněk na regenareaci kloubů a šlach, který je možno někde zakoupit ? Stačí mi ano a název. To je jádro mého dotazu.

Předem děkuji za případnou odpoveď na můj dotaz. Hezký den.
« Poslední změna: 12. Říjen, 2011, 14:16:07 od Roland3 » Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #7 kdy: 12. Říjen, 2011, 13:12:42 »

Odpovedi na tvoji otazku jsi dostal. Nicmene pokud za spravnou odpoved povazujes pouze doplnek, tak podle meho nazoru, se ti odpovedi na tomto foru nedostane. Makrobiotika s doplnky stravy nepracuje, vse se snazime ziskavat z prirodnich zdroju v prirozene podobe, ne ve forme preparatu.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 12. Říjen, 2011, 14:07:02 »

Vždy to děláš pro Ego pro nic jiného jako tahat činky nejde...
Neexistuje žádný doplněk vyživující regenerující léčící již tak složitý kloubní aparát...
Nejsem fanatik do makrobiotiky,ale stravuji se makrobioticky velmi dlouho...
Je to v celku lehké...obilniny,luštěniny,zelenina,semena i špetka mořských řas a.j. zajistí dokonalou ochranu kloubů a nejen kloubů...
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #9 kdy: 12. Říjen, 2011, 14:14:02 »

Vždy to děláš pro Ego pro nic jiného jako tahat činky nejde...

Je to sport, jako každý jiný. Dělám to radost ze cvičení, nemám problém se zády a celkově se cítím velice dobře. Cvičím poctivě už řadu let a mám radost z výsledků. To, že je to na mě také vidět ve formě svalové hmoty, je produkt vedlejší. To je jako kdybych napsal, že děláš makrobiotiku jen pro své ego, aby jsi se předváděl, jak echt zdravě jíš a pod. Ale tohle nebylo předmětem dotazu, vyzkouším se zeptat u odborníků v Praze.  I tak díky za odpovědi.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #10 kdy: 12. Říjen, 2011, 14:24:16 »

Tak cvič pro radost aniž bys měl nárůst svalové hmoty... vždy je zastoupeno Ego....
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #11 kdy: 12. Říjen, 2011, 20:39:11 »

Ahoj Rolande,

snad Ti nebudu znít taky fanaticky :-) Kaše Nomina nejsou rozhodně jako plnohodnotná čerstvě uvařená obilovina. Ještě se dají použít jako nouzové řešení, když člověk nestíhá.
Strava nepotřebuje žádné doplňky pokud je pestrá- jak píše oceanenergie.

Zvedat činky je ale podle mého názoru nesmysl, není lepší dělat něco smysluplného? Myslím činnost díky které něco vytvoříš.. a svaly u toho budou růst taky a ještě k tomu porostou hezky souměrně  Wink
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 13. Říjen, 2011, 07:27:58 »

Děkuji za odpovědi, evidentně o posilování toho víte tolik, co já o sázení řekviček v Africe, takže díky za odpovědi a THE END.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 13. Říjen, 2011, 08:08:40 »

O posilování tu přeci nebyla řeč...nebo jóó...
Odpověd na svou otázku jsi dostal...
Jo a ředkvičky se nemusi tahat silou ze země...jemně...i bez Ega to jde...
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #14 kdy: 13. Říjen, 2011, 09:59:43 »

Ahoj lidičky,
Na začátku Roland popsal, že nejí mléko, vajíčka, ale ani nepoužívá kůže atd. Tak je to podle mě vegan, vegetariáni nejí jen maso, ale oblékají si nrmální oblečení tedy i z kůže, dočeho se oblékají vegani, to opravdu nevím, ale vím, dočetla jsem se na netu, že vegani odmítají i kosmetiku. Jakou tedy používají, nevím. Nicméně, jak ekli na fóru, pokud je MB pestrá, doplňky nepotřebuje. Já se snažím také dělat MB, a  taky nejsem fanatik. Proč by podle tebe měli být MB lidé fanatici? To opravdu nechápu.
Vždy, když někam jdeme s kamarády, tak si v restauraci taky něco dám blízké MB např, rýži a rybu. To  je podle tebe fantismus? Podle mě byl fanatismus t, kdybych si tvrdě stála za svým a odmítla bych od někoho to jídlo, prostě bych prosazovala jen a jen MB a to fakt nedělám. Takhle bych brala fanatismus já.
Přeberte si to, jak chcete.
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení