Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Kloubní výživa pro vegetariána-poradíte ?  (Přečteno 8211 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
2 2
« Odpověď #15 kdy: 13. Říjen, 2011, 10:13:59 »

Ahoj lidičky,
Na začátku Roland popsal, že nejí mléko, vajíčka, ale ani nepoužívá kůže atd. Tak je to podle mě vegan...

Hele ty jsi si něco po ránu šlehla ne ? Kde píši že nejím mléko, nepoužívám kůže a pod. ? Jednoduchá otázka směřovala POUZE na doplněk na regeneraci kloubů !!!! Ještě jednou POUZE dotaz na regeneraci kloubů !!!! Ještě nic ? Tak naposled POUZE NA REGENERACI KLOUBů !!!!
Místo odpovědi jsem se dočkal exibování některých jedinců, naprosto mimo téma s opětovným hodnocením něčeho, čemu nerozumí  atd. Já osobně nejsem makrobiotik a netoužím  jím být, neboť nehci být vychrtlí, věčně nafouklí a prdící jedinec, co se cítí být pomalu polobohem, protože on dělá všechno dobře a ty ostatní hlupáci ne a má potřebu tedy každého neustále poučovat a dokazovat, že není fanatik a jak dělá MB jen tak a vlastně o nic nejde a přitom opak je pravdou.
 Tyhle reakce jsou toho jasným důkazem a samozřejmě čekám, že se strhne vášnivé dokazování a vyvracení toho, co jsem napsal s přímo Goeblsovskou fanatičností.  Na můj dotaz měl reagovat POUZE, opakuji POUZE člověk, který mi může poradit nějaký produkt. Na nic jiného jsem se neptal a nezajímá mě také nic dalšího. Takže bude mít někdy tento topik konec a nebo se tu budou nestále předvádět další a další neegoističtí jedinci, kteří nejsou fanatiky o nic jim nejde a dělají MB jen tak a pod. ? PROČ ? A až dojdou argumenty můžete začít poukazovat na pravopis a  pod. To jsem si zase vybral web, potěš pánbů.

Takže závěrem POKUD neznáte příslušný přípravek, NIC NEPIŠTE, JDE JEN O TO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIC víc !!! NIC víc !! Fakt !!!
« Poslední změna: 13. Říjen, 2011, 10:17:54 od Roland3 » Zaznamenáno
Wl
Host
2 0
« Odpověď #16 kdy: 13. Říjen, 2011, 10:23:37 »

dvorjar: já si taky myslím, že je fajn, že Roland nechodí v kůžích... a i je mi sympatické, že je Vegan. když jí rostlinnou stravu, je určitě mnohem vyrovnanější, než by byl, kdyby ji nejedl: )))

Roland: ta červená je super : )
Zaznamenáno
Riva
Jr. Member
**

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #17 kdy: 13. Říjen, 2011, 10:38:17 »

Děcka, tady je fakt sranda Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #18 kdy: 13. Říjen, 2011, 10:49:25 »

Děcka, tady je fakt sranda Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

To je, jak v panoptiku  Very Happy
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #19 kdy: 13. Říjen, 2011, 10:53:05 »

Arnolde...Kloub je velmi složitý aparát a na každou jeho část regeneračně fungují rozdílné potraviny....
Makrobiotika je úžasná v uplatnění a ovlivnění vůbec všech kloubů na těle...
 Kostní aparát,chrupavka,kloubní pochva,šlachy,vazy,fascie,tíhové,váčky,cévní systém,lymfatický systém a nervový systém...Neexistuje doplněk...
Pokud trpíš na kolenní klouby jsi bez pokory.Pokud loketní,jsi agresivní...A to je to Ego...Chápeš?....
Odpusť mou upřímnost...Děkuji...Miluju Tě....
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #20 kdy: 13. Říjen, 2011, 12:54:24 »

Já osobně nejsem makrobiotik a netoužím  jím být, neboť nehci být vychrtlí, věčně nafouklí a prdící jedinec   Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #21 kdy: 13. Říjen, 2011, 13:05:52 »

JÁ TEDAAFÁÁÁKT NEPRDÍM...VOPRAVDU.... Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #22 kdy: 13. Říjen, 2011, 15:10:07 »

Nevěřím ! určitě kecáš  Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #23 kdy: 13. Říjen, 2011, 15:24:42 »

Arnolde...Kloub je velmi složitý aparát a na každou jeho část regeneračně fungují rozdílné potraviny....
Makrobiotika je úžasná v uplatnění a ovlivnění vůbec všech kloubů na těle...
 Kostní aparát,chrupavka,kloubní pochva,šlachy,vazy,fascie,tíhové,váčky,cévní systém,lymfatický systém a nervový systém...Neexistuje doplněk...
Pokud trpíš na kolenní klouby jsi bez pokory.Pokud loketní,jsi agresivní...A to je to Ego...Chápeš?....
Odpusť mou upřímnost...Děkuji...Miluju Tě....

Nic mě nebolí, jen jsem chtěl zahájit prevenci, aby mě něco nebolelo. Myslel jsem, že řasy jsou málo, protože cvičím opravdu hodně a ostatní kolem mě skuhrají a mě nějak pořád nic neni. Hezky jsi se rozepsala, ale vím zase prdlajs, hodnota odpovědi, až na tu zamilovanou sladkou tečku = 0. Takže takovej malej, makrobiotickej pšouk-samozřejmě zdravej, bez vedlejších účinků  Very Happy
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #24 kdy: 13. Říjen, 2011, 17:03:23 »

from Roland3 to oceanenergie: hezky jsi se rozepsala.... jako by na toto fórum chodily jen ženský.  Grin

Rolande, když mi bylo před deseti lety šestnáct a chodil jsem na sš, chodil jsem do posilovny jak nějakej fanatik, zvedal jsem čínky a tak, a pak jsem si kupoval proteinový nápoj, po kterým jsem nedošel ani domů, protože jsem z toho doplňu dostal mega-grandiózní-průjem... neber to sfinstvo, stejně to pro tvoje klouby je neznámá, si říkaj- Bóže, co je to zase za HC0-mň-fň-NP4OC neznámý molekuly, kam s tím? Do prdele... Ano, a potom vyloučit stolicí.

Zaznamenáno
El
Host
0 0
« Odpověď #25 kdy: 13. Říjen, 2011, 17:09:12 »

Tykvičko, já se tu dnes náramně bavím  Grin Grin Grin
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #26 kdy: 14. Říjen, 2011, 08:00:12 »

from Roland3 to oceanenergie: hezky jsi se rozepsala.... jako by na toto fórum chodily jen ženský.  Grin

Rolande, když mi bylo před deseti lety šestnáct a chodil jsem na sš, chodil jsem do posilovny jak nějakej fanatik

Jojo , takovejch jako jsi byl ty, jsou před létem plné posilovny. Pouze špatně zvedají těžké činky, to je celé. Za čas toho nechají, protože si vyčeprají zásoby glikogenu a je konec. Pak píší o posilování bláboly, různě po fórech, jak je to nanic atd. Jinak posilovat v 16 letech ,kdy není ukončen vývoj těla je opravdu hazard a máš stěstí, že to dopadlo jen takto. Já tenhle sport dělám opravdu dlouho a pouze max. 5% lidí, co potkávám, cvičí dobře a neničí si tělo. Ostatní neznají cviky, přetěžují tělo, nemají kvalitní výživu, nemají potřebnou dobu spánku atd. Cvičení je POUZE 20% úspěchu, ostatní je jídlo a spánek. Většina lidí necvičí dřepy, mrtvé tahy, tedy nejlepší vícekloubové cviky a nemají pevné nohy a střed těla. Tyhle "bicepsáři" většinou po pár týdnech, či měsících končí s tím, že je to všechno nanic. Dobře jim tak. Posilování je cesta ke zdravému tělu, bez bolestech v zádech atd., když se dělá správně a technicky. Síla přijde přirozeně s nárůstem hmoty. Pokud někdo přetěžuje tělo, zvedá váhy s dopomocí a kroutí se u toho jak žížala, tak si akorát zničí tělo a nic mu to nepřinese. Je to stejné, jako když se tady já zeptám na radu. Mraky teorie a rada žádná.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #27 kdy: 14. Říjen, 2011, 08:44:20 »

Však to je v pořádku...bereš to vážně poctivě tělesně propracovaně myslím tím tu posilku....
Jde o to že jsi odpověd na svou otázku již mnhokrát dostal...prostě nenexistuje universální doplněk na klouby...
Existuje pokora střídmost moudrost trpělivost jasnozřivost zdravá sebedůvěra láska....
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #28 kdy: 14. Říjen, 2011, 09:19:53 »

Roland: Rolande, ptáš se na špatném místě. Psal bys na vitariánské fórum kvůli nejchutnějším druhům mas nebo na půst.cz – co jíst při hladovkách?
  Tvůj donkichotský přístup a vybrané způsoby jsou mi však sympatické, tak ti poradím alespoň toto: Nehledej informace jen tak po fórech. Zjisti si spíš kdo se tu poradenstvím ohledně výživy zabývá profesionálně a na něj se obrať. Za radu budeš muset zaplatit a dlouhodobě ti nijak zvlášť nepomůže, ale alespoň dostaneš to, co chceš: ).
  Na závěr dvě “amatérské” informace:
- Tvůj vysněný Jeden preparát neexistuje.
- Jeden z “preparátů”, které mohou fungovat (když nejíš “Preparáty”), se jmenuje Kroupy.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #29 kdy: 14. Říjen, 2011, 09:47:48 »

Mno jo.Jenže jaké kroupy? Na trhu jsou špaldové nebo ječné....Pokud je kvalitně uvaříš v papináku s mořskou řasou...tak to jo... Jinak ti mohu potraviny makrobiotické vytestovat i klouby pokud jsou ve špatném zdravotním stavu... Najdeš mě na stránkách www.vasclovek.cz pod jménem Kamil Hodík
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení