Stran: 1 2 [3] 4
  Tisk  
Autor Téma: Kloubní výživa pro vegetariána-poradíte ?  (Přečteno 8279 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Wl
Host
0 0
« Odpověď #30 kdy: 14. Říjen, 2011, 10:44:50 »

No vida a už je tu i odkaz: ). Kroupama myslím ječné kroupy. Jinak je to ale skoro jedno, na klouby má vliv spousta věci. Chemie v lécích, preparátech, potravinách, přebytky solí, překyselení těla,.... Kroupy samotné to nevytrhnou.
Vařit se dají různě, hlavně doměkka... ale neradím jíst jenom kroupy: ).

Je tu přeci jen ještě jedna věc, která je výborná na klouby - Tajči. To, oč v něm jde (uvolnění) se ale s kulturistikou trošku tluče: ). Možná tě začne zajímat až časem jestli vůbec.

Ocean: Oceáne, proč píšeš jako žena?
Energie: Nebo je vás tam snad víc? : )
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #31 kdy: 14. Říjen, 2011, 10:53:37 »

Moment...podívám se do trenek...kdepak,je tam...žádná žena nejsem....
V papiňáku uveřené jsou výborné....
Taichi Joga úžasné úžasné
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #32 kdy: 14. Říjen, 2011, 12:32:49 »

Mě to tady přijde, jako když si přijdu do prodejny koupit zimní gumy na auto a chci poradit, jaké jsou nejlepší. Prodavač mi začne místo toho vysvětlovat,  že mám kupovat kvalitní benzín, že není dobré jezdit rychle a ani pomalu, že mám v autě blbé potahy a měl bych si koupit lepší a ve finále mi řekne, abych v autě vůbec nejezdil a chodil radši pěšky, jak je to úžasné.

Já nechodím jen do posilovny, tady evidentně panuje názor, že činky jsou výtvor ďáblův a  kdo je zvedá, je nějaký perverzní úchyla s IQ 25-30.
Já nejen že cvičím v posilovně, také dělám jógu, samozřejmě i strečink a to hned několik druhů a také pravidelně běhám a do toho se ještě věnuji bojovým sportům. Mám VŠ vzdělání ekonomického směru. Takže tyhle Vaše doměnky a úvahy nad něčím, o čem nevíte ale zhola nic, jsou opravdu úsměvné.

Kroupy vyzkouším, protože mi chutnají,ale jak jsem psal, jde o prevenci a né o léčení.
Zaznamenáno
Wl
Host
3 0
« Odpověď #33 kdy: 14. Říjen, 2011, 12:46:08 »

Roland: Rolande.., ty si sice jdeš pro gumy na auto.... dobrá, potřebuješ je,.. ale proč chodíš pořád do DROGERIE?? : ).

Ach jo.
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #34 kdy: 14. Říjen, 2011, 12:50:31 »

Rolande: Bolí Tě klouby?
Nebo máš jen strach?
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #35 kdy: 14. Říjen, 2011, 12:59:37 »

Pokud kroupy nevhodně uvaříš,jsou tak dobré na dvě věci.Na nic a na průjem.
... Wink
Zaznamenáno
Wl
Host
1 0
« Odpověď #36 kdy: 14. Říjen, 2011, 13:07:23 »

Vidím, že jsi zkušený kuchař... Jak se dají uvařit kroupy, aby z nich měli strávníci průjem? : ) Fakt mě zajímá odpověď Wink
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #37 kdy: 14. Říjen, 2011, 13:25:19 »

Vidím, že jsi zkušený kuchař... Jak se dají uvařit kroupy, aby z nich měli strávníci průjem? : ) Fakt mě zajímá odpověď Wink

Když je uvaříš člověku, který má ně má alergii. Nebo když si je uvaříš s ananasem.  Wink
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #38 kdy: 14. Říjen, 2011, 13:25:44 »

Roland: Rolande.., ty si sice jdeš pro gumy na auto.... dobrá, potřebuješ je,.. ale proč chodíš pořád do DROGERIE?? : ).

Ach jo.

Takže MB se zabývá čím ? Aby člověk voněl ? To mě dostalo  Grin Já myslel, že jste o rovnováhu mezi jing a jang a místo toho....no nic
« Poslední změna: 14. Říjen, 2011, 14:13:43 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #39 kdy: 14. Říjen, 2011, 13:42:02 »

To je prosté...alespon 50 minut v papińáku s řasou kombu...
Určitě více vody pro konzistenci krémovou....z dúvodů k regeneraci klobů.Důkladně prožvýkat...
Průjmem myslím uvařené kroupy tak nevhodně (doba varu hrnec intenzita plamene) ,kterak nedojde ke správnému trávení vstřebávání....lidově vyločení....
A to už nemluvím o metabolismu,nebot je řízen geneticky.Vhodnost diagnostikování intolerance potravin je v tomto případě vhodná...
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #40 kdy: 14. Říjen, 2011, 14:00:23 »

Díky za recepty chlapi: ). Ten Palačinkův by mohl fungovat, ten tvůj nevím, nevím Oceáne: ).

Roland: Rolande, zabývá. Ale hlavně jseš v nesprávném obchodě. Proč prostě nevyužiješ Oceánovy rady?
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
2 1
« Odpověď #41 kdy: 14. Říjen, 2011, 14:18:42 »

Díky za recepty chlapi: ). Ten Palačinkův by mohl fungovat, ten tvůj nevím, nevím Oceáne: ).

Roland: Rolande, zabývá. Ale hlavně jseš v nesprávném obchodě. Proč prostě nevyužiješ Oceánovy rady?

No hlavně jsem v obchodě, kde je nápis autodoplňky, ale prodavač evidentně umí prodávat jen rohlíky a v autě jezdí pouze v létě a to v rozmezí 15-18 hod. a ještě k tomu na dvorku, pod dozorem otce.  Dokáže hodiny poutavě vyprávět oničem a hlavně obecně, ale nic pořádného neporadí. Jenomže ke smůle zákazníků je přesvědčen, ze jen on, je ten nejchytřejší. A to ještě vzadu sedí dalších 10, jemu podobných, se stejnou rétorikou. Tak OK, balím to, tady se už nic stejně nedozvím, papa a uvolněte se prosím  Grin
Zaznamenáno
Wl
Host
1 0
« Odpověď #42 kdy: 14. Říjen, 2011, 14:40:01 »

Nevděčníku...
Zaznamenáno
El
Host
1 0
« Odpověď #43 kdy: 14. Říjen, 2011, 14:41:12 »

Rolande, pokud něco o mb víš, tak proč se tu ptáš na doplňky výživy? My tady ti poradíme jak celkově upravit stravu, tak abys kloubům neškodil, nebo jim pomohl pokud už s nimi problém máš, ale žádné potravinové doplňky ti tu nikdo nedoporučí.. pro takové rady musíš na jiné forum..

Ocean ti radí správně...
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #44 kdy: 14. Říjen, 2011, 20:42:00 »

Drogerie, prdění, jezdění po dvorku, Rolande, Wl díky!!  Grin Rofl Smich
Zaznamenáno
Stran: 1 2 [3] 4