Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Kloubní výživa pro vegetariána-poradíte ?  (Přečteno 8071 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #45 kdy: 19. Říjen, 2011, 11:31:04 »

Takže vážená MBéčka a ostatní, přípravek na klouby pro vegetariány se jmenuje .....chvíle napětí a je to konečně tady....TINKTURA z pupenů BOROVICE (je možno zakoupit i čaj). Výrobce Serafin-byliny s.r.o. www.serafinbyliny.cz  příznivě ovlivňuje kosti, chrupavky, podpůrný prostředek při artróze a osteroporéze...
« Poslední změna: 19. Říjen, 2011, 11:32:39 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #46 kdy: 19. Říjen, 2011, 12:33:41 »

Učinkovat tato tinktura bude však pouze....chvíle napětí aaaa pozor je to tady..... Možná...Ona účinkovat na tvé přetížené klouby milý Rolande dokonce i nebude ....Zatím jsi to nepochopil....
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #47 kdy: 19. Říjen, 2011, 12:45:45 »

fAhoj všichni,
v tinkturách se bohužel nevyznám. Možná, že pomůže, ale jen na nějakou dobu. Rolande, vyzkoušej a uvidíš, ale k tomu, aby tělo dobře fungovalo, je zapotřebí mít dobře poskládaný příjem stravy. Ty tu MB asi nechápeš.
Jarka
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 1
« Odpověď #48 kdy: 19. Říjen, 2011, 13:08:45 »

Učinkovat tato tinktura bude však pouze....chvíle napětí aaaa pozor je to tady..... Možná...Ona účinkovat na tvé přetížené klouby milý Rolande dokonce i nebude ....Zatím jsi to nepochopil....

Ty jenom plkáš a já jsem aspoň sehnal něco, co je k tomu určeno. Místo prázdného rozumování, já konám. Nežiji abych jedl, ale jím ,abych žil, víme Grin V tom dřevěném penále skončíme oba dva stejně a je jedno, zda já budu mít muskulaturu a ty zdravé ledviny. Nemoce jsou vlivem karmy a né stravy,ale to už je jiná kapitola, na jiné fórum, pro jiné duše. Nic jsem neřekl, není to hozená rukavice na flame, THE PEACE, produkt už mám a jsem spokojený. MBčkům zdar, ať Vám to chroupe Very Happy
Zaznamenáno
Niki
Jr. Member
**

Zobrazit profil
2 0
« Odpověď #49 kdy: 19. Říjen, 2011, 14:19:45 »

Rolande, ten pripravek ti mozna kratkodobe pomuze. Pokud ano, tak az ho prestanes brat problemy se projevi znovu. To je proc jsme tolik proti doplnkum, ucinkuji pouze povrchne a docasne. Neodstrani pricinu. At se ti to libi nebo ne. O pricinach toho tady bylo nadiskutovano az az, kazdy mame svoji pravdu a myslim, ze nema cenu se k tomu vracet.

Tvoje pravda se jmenuje tinktura. Ja ti ji neberu, proste je to tvoje pravda a nejspis jsi velmi stastny, ze jsi ji nasel.
Preju ti zdrave a promazane klouby  Wink
Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #50 kdy: 19. Říjen, 2011, 14:23:22 »

Myslím  to v dobrém...hledáš výživu na klouby,ale tinktura není výživa....
Nemoce nejsou zpúsobeny pouze vlivem karmy....
Zaznamenáno
Roland3
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #51 kdy: 19. Říjen, 2011, 14:50:21 »

Myslím  to v dobrém...hledáš výživu na klouby,ale tinktura není výživa....
Nemoce nejsou zpúsobeny pouze vlivem karmy....

Mě to tedy připomíná ping-pong.  Jistě, karma se podle tebe vztahuje jen na lidi co na ní věří a smrt čeká taky jen ty, kteří na ní věří. Člověk si přeci může vybrat, kam se narodí, jaké bude mít rodiče, podmníky, třeba si taky zastavit srdce na rok, nejít měsíc na záchod a podobně. Prostě plně ovládá vůj život a všechno může řídit a o všem rozhodovat. A nebo ne ?
Tak jo, zapni hlavu, lidské tělo je konstruované na 140 let a pokud by se dali nemoce ovlivnit, tak tu běhá hromada 140ti letých MBéček,ale opak je pravdou. Karma se vztahuje na každého, jako smrt, ať chce a nebo nechce a ať na ní věří a nebo je to Jája a věří ve své schopnosti, ale jak jsem psal, toto není debata pro Vás. Samozřemě MB je záslužnější než McD, ale o tom to přeci není. Do penálu půjdeš stejně. Tohle přeci není účel života, hromadit věci a mít skvělé zdraví. Nic s toho si sebou po smrti nevezmeš a proto to má ve skutečnosti cenu 0. Jedniou cenu má duchovní cesta...ale o tom až někdy příště, když je žák připraven, Mistr ze vždy objeví. Takže konec plkání, tímto bych si to dovolil uzavřít. Pokud má někdo na mě nějaký dotaz, prosím dále v poště. Děkuji a hezký den. THE END.
« Poslední změna: 19. Říjen, 2011, 14:52:26 od Roland3 » Zaznamenáno
oceanenergie
Full Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #52 kdy: 19. Říjen, 2011, 15:04:02 »

Jsi Karmou....
jsi velmi pyšný....
Zaznamenáno
midsummer
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #53 kdy: 19. Říjen, 2011, 15:17:55 »

Taky mám pocit, že si tu Roland3 jen tak tahá triko. Ze začátku to aspoň bylo zábavné. Teď už se divím, že tomu vůbec  věnujete energii...
Zaznamenáno

To, co lidé nazývají štěstím, je okamžik, když přestanou mít strach.
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení