Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Mezi náma Chlapama 2.-4.12.2011  (Přečteno 2777 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
Bláhovi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
4 0
« kdy: 11. Říjen, 2011, 22:00:21 »

Ing. Dušan Bláha Vás zve na víkendový prožitkový seminář

Mezi  náma  Chlapama

aneb

Co nám táta neukázal

V mužském podporujícím kruhu nahlédneme do svého nitra a začneme narovnávat různá pokřivení způsobená naší výchovou v dětství (přemíra ženského vlivu) a podíváme se na svou opravdovou přirozenost. Možná zjistíme, že máme chlapskou duši, různé zvířecí instinkty a uvědomíme si permanentní masáž od našeho „nejlepšího přítele“ Ega. Třeba zažijeme svou Esenci.

Termín: 2.- 4.12. 2011

(Začátek v pátek v 19:00 večeří, konec v 13:00 v neděli obědem)

Místo: Moravec penzion „U Výletů“ (Vysočina)

Cena: 2 990,-

(seminář, ubytování, plná penze v makrobiotické Biokvalitě i se zeleninou, místní ubytovací poplatek) Maximálně 20 chlapů.

Přihlášku vyplňte na:
http://www.kvetzivota.cz/?page_id=84 ,platná po zaplacení nevratné zálohy 1000,- Kč na účet číslo: 2000153823/2010, variabilní symbol prosím uveďte číslo vašeho telefonu.

Více informací o mě i semináři na: www.kvetzivota.cz/?page_id=98 , nebo tel.: 777 087 611

Těším se na Vás
« Poslední změna: 28. Říjen, 2011, 13:35:55 od Bláhovi » Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 11. Říjen, 2011, 23:37:27 »

To zní dobře
Zaznamenáno
Bláhovi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #2 kdy: 17. Listopad, 2011, 09:57:03 »

Ahoj Iren,
lidé jsou zvědaví (paradoxně hlavně ženy) o čem je tento seminář? Tak to trochu rozepíšu s čím se bude pracovat.

Stejně jako ženy (Krása, zdraví a vitalita Ženy - www.kvetzivota.cz/?page_id=103) týden před tímto seminářem využijeme velkou podporu čisté kovové energie.  Bude kulminovat a svou směrovou povahou nám pomůže vstoupit do nejniternějšího osobního prostoru.

S využitím speciálních cvičení, tibetských a mužských slovansko-druidských meditací, chlapských rituálů, hypnózy, tranzu, fyzické práce, hudby, atd. v kombinaci s makro jídlem Honzy Tomečka (jídlo podporující mužskost) a vzájemné silné podpory chlapské sounáležitosti, pospolitosti rozkryjeme každý vlastní nitro.

Pomůžu chlapům pojmenovat, pochopit, přijmout, přetransformovat a poděkovat za základní principy fungování Muže na esenciální úrovni bytí (bez ega) v součinnosti s vědomou prací na jejich osobnosti (egu). Zkusíme narovnat to co v Nás s láskou nevědomě pokroutily otec a matka.

Jsem jen průvodce a moc se už těším na chlapské tvoření a vzájemné uvědomování si mužského místa v současném přerodovém období.

Iren a milé dámy, slibuji, že příští podzim uděláme čistě esenciální seminář o vztazích pro obě pohlaví společně. To bude energetický hukot.

"My Chlapy potřebujeme první poznat vlastní podstatu, být ve své síle, potom Vám máme co dát."

Bude-li tento seminář málo, tak uspořádám další, vše podle zájmu.

Měj se Iren a všichni ostatní krásně.

Dušan
www.kvetzivota.cz
Zaznamenáno
Bláhovi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #3 kdy: 29. Listopad, 2011, 14:02:16 »

Čau Chlapi,
v pátek začínáme večeří v 19h, přijet můžete už od 18h (uděláme administrativu).

Přesná adresa je:   
   penzion „U Výletů“
   Moravec 199

Vezmi určitě sebou:
Rovnou dřevěnou tyč délky přesně 107 cm a průměr 2-3 cm (nech si v Bauhausu uříznou násadu na hrábě), přezůvky, karimatku na cvičení, polštářek na meditační sezení, ručník, pohodlné oblečení raději teplejší, teplé oblečení pro pohyb venku, hudební nástroj (nemáš-li, tak dej luštěninu (obilí) do plechovky, zavři a vem sebou), kudlu na vaření, zástěru, psací potřeby a poznámkový blok.

Napište mi prosím kdo z Vás chrápe?

Na semináři jsou ještě volná místa.

Těším se na Vás.

Dušan
Zaznamenáno
Bláhovi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #4 kdy: 30. Listopad, 2011, 10:54:13 »

Pěkný den pánové,

Honza Tomeček (kuchař) mi před chvílí volal, že má "drsné eliminace". Z toho plyne, že si to vše uvaříme sami. Vemte si ostrý nůž a zástěru. V kuchyni bude pěkná mužská alchymie. Jestli někdo fotíte, tak vemte foťák.

Vařbě Zdar

Dušan
Zaznamenáno
Housenka
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 04. Prosinec, 2011, 15:40:51 »

Tak jsou tady už Chlapy?

Seminář Lenky jsem prošvihla, škoda že jsem tolik eliminovala. Asi jak Honza.  Sad
Slyšela jsem od holek, že to bylo nabitý a užily si to.

Zajímá mě jaký jste to měly Chlapy?

Já toho "svýho" nemohla dokopat, aby tam jel. Jsem jen zvědavá ženská.  cheer A taky chci doma Chlapa a ne tchána, nebo tchýni (ani svého otce) !!!

H.
Zaznamenáno
Bláhovi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #6 kdy: 07. Prosinec, 2011, 10:11:04 »

Čau Housenko,

vzdávám hold Chlapům co byli na semináři. Potkat se s "vlastním" egem je docela zážitek. Cením si jejich otevřenosti i odvaze poznat ho a dokonce s ním vědomě pracovat.

Ustály to víc než se ctí.

Meditovali, cvičili, naráželi do svých hradeb s následným ponořením do vlastních děr, pracovali, tančili, zpívali a probírali pánské věci.

Vše co se uvařilo, se také snědlo.

To je můj pohled z místa průvodce seminářem. Jsou to tak niterní prožitky, tak uvidím jestli sem ňákej CHLAP něco napíše.

Mě ta víkendová práce s touhle úžasnou mužskou skupinou velmi bavila a rozšířila mi další vnímání lidské podstaty.

Děkuji pánové

Dušan
Zaznamenáno
Wl
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 09. Prosinec, 2011, 14:17:53 »

tož chlopi, pochlapte se trochu a napište jak tam bylo. něco jste tam snad pochytili, ne? Wink
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #8 kdy: 10. Prosinec, 2011, 15:51:59 »

Ahoj,
no jasně, určitě si to všichni rádi přečteme, co pánové napíší. Musel to být hezký víkend.
Jarka
Zaznamenáno
seishi
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
3 0
« Odpověď #9 kdy: 11. Prosinec, 2011, 16:45:57 »

Ahojte všeci  Very Happy
..jako účastník akce musím reagovat na to,co se "tam" dělo a jak mě to celé ovlivnilo Smiley..
Dušo, byla to úžasná cesta do našeho podvědomí, kde jsme si sáhli do svojich sajrajtů a programů z dětství, které nám
rodiče a vůbec všeci nahráli.
Pro nás chlapy je důležité mít jakýsi denní řád a hlavně byt "tu a teď",...kamž se dá dostat pouze s "čistou" hlavou  Eek
Na mě po návratu reagovalo okolí,...hl. babské, velmi kladně a já zase reaguju jiným způsobem na okolí..
Všecko je jaksi čistější a musím si přiznat, že když člověk uvidí strukturu svojeho strachu, začne byt "zvídavý" a ne ustrašený Tongue
Zvláštní taky bylo vidět svoje "superego",které je pochopitelně nejlepší na světě Cool,...zahrané pro mě samého druhým člověkem....
Perfektní akce a Duško,klobouk dol :z131:e
Zaznamenáno
stoklin
Newbie
*

Zobrazit profil Email
3 0
« Odpověď #10 kdy: 12. Prosinec, 2011, 08:27:47 »

Zdá se, že tady máme hodně zvědavců... Ženy jsem ochoten omluvit, ty měly, pravda, menší (pohlavní) nevýhodu k zúčastnění se této akce. Ale chlapi, ti se měli pochlapit a přijet! Jako jeden z našeho zúčastněného kruhu taky přidám stručný pohled na věc...

Jak napovídala už pozvánka na tento chlapský víkend, jednalo se o prožitkový seminář.. a jak je známo, prožitky se dají jen těžko sdělit a předat. Navíc mám pocit, že někteří z nás prožívali věci, o které se zrovna netouží veřejně dělit. Takže musím zvědavce zklamat. Jednoho z účastníků dokonce sobotní průběh nas*al natolik, že se musel jít vyzuřit do kůlny za přítelkyní sekyrou : o)) Z toho, co jsem však viděl a cítil v neděli během zakončování našeho společně stráveného času a při odjezdu zpět do našich každodenních životů se dalo postřehnout, že všichni zúčastnění se cítili dobře a byli spokojení, něco se v nich hnulo...

A jak bych to shrnul já sám za sebe? Asi takhle: když jsem na víkend přijel a všechno se to začínalo rozbíhat, připadal jsem si tak trošku jako pokusná myška... a při odjezdu, po tom všem, co se událo, to jsem si pak připadal tak trochu jako pokusný potkan! Stačí? ;o)
Zaznamenáno
Iren
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 12. Prosinec, 2011, 15:16:48 »

No nazdar, to muselo být něco zásadního a přelomového. Stále to zní dobře! A hlavně gratuluju těm mužům, kteří našli odvahu se tam vydat, mají můj respekt a obdiv.
Zaznamenáno
seishi
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #12 kdy: 12. Prosinec, 2011, 20:24:29 »

Stokline, vyjádřils to moc hezky Cool
...a dodal bych,že závěr byl fakt famózní,...vnímám,že jsme odjížděli jako jiní chlapi, jiné
lidské bytosti Tongue
Iren, děkujeme všeci mockrát za to,co píšeš brokolice
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení