Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Silvestr na horách 2011  (Přečteno 1726 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
makrobioklub.cz
Jr. Member
**

Zobrazit profil WWW
2 0
« kdy: 12. Říjen, 2011, 20:47:02 »

Sparkle vanocni snehulak Sparkle vanocni snehulak Sparkle vanocni snehulak Sparkle
SILVESTR 2011 NA HORÁCH
Sparkle vanocni snehulak Sparkle vanocni snehulak Sparkle vanocni snehulak Sparkle

Termín: 27.(28.)12.2011 – 1.1.2012
Místo: Penzion Arnika, Deštné v Orlických horách
Začátek: 27.12.2011(Út) nebo 28.12.(St) od 16 hod.
Konec: 1.1.2012 (Ne) obědem

Přijeďte s námi strávit krásné dny na horách na konci roku a oslavíme spolu i Silvestra. Po úspěšném loňském roce jsme se opět rozhodli pro malou, téměř až rodinnou společnost milých lidí, v útulném, nově postaveném penzionu Arnika. Všechny pokoje jsou dvoulůžkové, dva trojlůžkové (jeden s možností přistýlky), s vlastním sociálním zařízením na pokoji. Pokoje jsou zařízené dřevěným nábytkem. K dispozici je i sauna za příplatek.
Lyžařský areál je asi 7min chůze od penzionu.

Po dohodě je možnost večerní přednášky s p. Milanem Dvořákem st. na zvolené téma a praktická ukázka použití tělových svíček s Janou Novákovou.

Přihlášky na www.makrobioklub.cz
Zaznamenáno

nezisková organizace zabývající se makrobiotickým životním stylem - www.makrobioklub.cz
Sim
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 19. Prosinec, 2011, 05:47:59 »

Prý je už obsazeno, škoda. Ohlasy loňských účastníků jsou super. Tak si to tam užijte a snad se budu moci zúčastnit příště  z95 Ten penzion vypadá veeeelmi dobře  Grin
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #2 kdy: 01. Leden, 2012, 18:26:05 »

Ahoj,
napište sem někdo, jak jste si to užili, co vše jste dělali a co mě také zajímá, co jste měli na stole k hodování na Silvestra a Nový rok. Zajímá mě to pro inspiraci.
Jarka
Zaznamenáno
MarekHappy
Newbie
*
Pohlaví: Mužské

evolution is solution

Zobrazit profil Email
7 0
« Odpověď #3 kdy: 02. Leden, 2012, 22:03:51 »

Zdravíčko,

...dlouho jsem váhal zda-li se akce zůčastnit... zpětně jsem moc rád, že jsem se rozhodl jet Wink

Nově opravenej penzion Arnika nás pohostil ve své vyhřáté náruči... celkem cca 18 účastníků +- pár ratolestí.

O bezvadnou administraci se starala Zdeňka, která spolu s Milanem a Janou vládla i kuchyni... věru povedená trojka (mňam... díky  Wink ).

Celkově vládla po celý pobyt pohodová / sváteční atmosféra... a až na občasné povzdechy "uf to jsem se přejed... nedělejte to tak dobrý" nebylo snad důvodů ke stěžování si.

Lyžaři si přišli na svý... byť to trochu dřelo... a i sauna přišla vhod.  Wink

Nové kontakty, kopec inspirace... no prostě sečteno a podrtrženo... těším se na další akce  Very Happy

PS: O silvestrovské večeři jsme měli polévku + obložený stůl dobrot alá pár druhů cukroví / suši-maki / kváskovej chleba s pomazánkou / jednohubky (tempeh / mrkev / polenta) ...   Wink
« Poslední změna: 02. Leden, 2012, 23:18:50 od MarekHappy » Zaznamenáno

Jitka Unčovská
Newbie
*

Zobrazit profil Email
5 0
« Odpověď #4 kdy: 07. Leden, 2012, 21:00:53 »

Už jsem se zúčastnila loňského Silvestra pořádaného MBK Dobruška a protože byl   ú ž a s n ý , nesměla jsem chybět ani letos. Zklamání se nedostavilo, takže není co dodat. Vše podstatné už napsal Marek. Jen snad, že počasí první dva dny nepřálo, ale to MBK, včele se Zdeňkou Pavlickou, ovlivnit nemohl. Jo a úžasná byla i novoroční, sice krátká, návštěva skoro kompletní rodiny Dvořákovic. Velmi potěšilo vidět tolik příjemných známých tváří na rozloučenou s Orlickými horami.
Zaznamenáno
Hanisek
Full Member

593846503
Zobrazit profil Email
5 0
« Odpověď #5 kdy: 07. Leden, 2012, 23:03:20 »

...A cítili jsme se naprosto jako doma....Zdenička s Mílou a Janou se o nás starali jak o vlastní...příští rok nesmím chybět!!! Wink
Zaznamenáno
Jitka Unčovská
Newbie
*

Zobrazit profil Email
3 0
« Odpověď #6 kdy: 08. Leden, 2012, 20:01:13 »

Jo, a taky jsem chtěla ještě dodat, že jsem se dnes přihlásila na další akci Makrobioklubu Dobruška a to na Lyžování v Peci pod Sněžkou, které bude od 25.1. do 3.3.2012. Sehnala jsem tři další účastnice a obsadíme hned jeden čtyřlůžkový pokoj a tím pádem máme  s u p e r   cenu tj. 3.490 Kč za os/ týden. Začíná se v sobotu večeří a končí další sobotu obědem. Cena je úžasná!!! Když si představím, že za tyto peníze budu mít nejen ubytování, ale i bezvadnou MB stravu 3x denně (vařit bude, myslím, opět Zdenka s Mílou Pavlických) a všechno se mi naservíruje až pod nos a já si budu hledět jen svého lyžování! No, co si mohu víc přát?!?  Loni jsem byla s MBK Dobruška na Lyžovačce ve Špindlu a nemělo to chybu Very Happy. Všichni, co jsme tam byli, jsme byli moc spokojeni. Jeden večer dokonce přijel Milan Dvořák st. a udělal nám přednášku. To je ale blbý slovo, lépe řečeno, krásně jsme si s ním popovídali a ledacos nového se dozvěděli. A Květuška Dvořáků nám přivezla zboží ze Sunfoodu, které jsme si objednali.
Nejsem teda žádný agitátor, ale děcka vážně, koukněte na www.makrobioklub.cz a kdo lyžujete, sbalte lyže, kdo nelyžujete, sbalte boty do sněhu, fakt to určitě bude stát za to!!
Mne na těchto akcích fascinuje také to, že dopředu nevím, kdo tam bude, ale vždycky je tam někdo ze známých a člověk má takovou radost z toho, že vidí známé tváře a z těch neznámých tváří se během pobytu stanou další tváře známé a jeden je rád, že je tak nějak mezi "svými".
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení