Stran: [1] 2 3 ... 37
  Tisk  
Autor Téma: Pražský sraz  (Přečteno 72121 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
0 0
« kdy: 21. Únor, 2007, 14:38:28 »

Zkusme se nějak domluvit na nějakém srazíku Já nejsem místní, tak by se hodilo, kdyby si to někdo vzal organizačně na sebe a nebo bude stačit, když začneme psát tipy,kde by jsme se mohli potkat a posedět, případně to tam zamluvit.
Udělat to tenhle víkend je asi brzo, že?
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 21. Únor, 2007, 15:06:20 »

No to je asi moc brzo, ne kazdy sleduje stranky pravidelne. Poptam se kamosek ohledne mista. No ted me napadlo, co takhle U Dzoudyho, je to prijemne mistecko na caj, i kdyz pro nas maji jen snad kukichu nebo hojichu. Ale zase je to tam fajn a ja se muzu cestou domu tam stavit a zeptat se, jestli jsou ochotni udelat rezervaci, asi nahore, ale sedi se tam na zemi, jestli vam to nevadi, jinak ty stolky, to bychom byli rozstrkani, uvidime ovsem take jaky bude zajem a kolik by se nas tak seslo.
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #2 kdy: 21. Únor, 2007, 20:51:59 »

To jsi jako myslel toto? http://www.udzoudyho.cz/udzoudyho.php
Zaznamenáno
coroner
Host
0 0
« Odpověď #3 kdy: 21. Únor, 2007, 20:58:46 »

Kdo se neinternetuje na orientu tak: http://www.udzoudyho.cz/udzoudyho.php?lng=cz&page= kontakt
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #4 kdy: 22. Únor, 2007, 10:33:18 »

No a nebo můžem využít již naplánovaného a zajetého srazu Biocentra a potkat se všichni tam. O tom jejich pravidelném setkávání jsem se dozvěděl více až dnes, takže pražáci to možná asi znáte a chodíte tam. Pořádá to Rosťa Beránek. Více info je na http://makrobio.cz/biocentrum.htm

Naše schůzky se konají každý druhý čtvrtek v měsících září až červen v 17hodin v Praze 1, Spálené ulici č.9. Na schůzce vždy uvítáme nové zájemce, zacvičíme si tělesná, dýchací či energetická cvičení, poreferujeme si o přednáškách, seminářích, výstavách, knihách a časopisech, které nás zaujaly. Na pořadu setkání je vždy přednáška na aktuální téma, připravená našimi členy nebo hosty, kteří se věnují příbuzným oborům. Schůzky jsou spojeny s ochutnávkou zdravých jídel. Hosté přispívají 30,-Kč, které jsou určeny na pronájem prostor.

Co vy na to? Já doufám budu v té době v Praze a dostavím se tam.
Zaznamenáno
Peta
Host
0 0
« Odpověď #5 kdy: 22. Únor, 2007, 11:53:31 »

Ano, myslela jsem presne U Dzoudyho, je to ono, ten odkaz, je tam prijemna cajovna. Ctrvrtky bohuzel nemuzu. Zatim tak enikdo nepise, kdo by se chtel pridat, tak uvidime, jak se to vyvrbi.
Zaznamenáno
Rosta
Newbie
*

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #6 kdy: 22. Únor, 2007, 14:25:21 »

Souhlasím.
Sraz bude v 17,00 hodin ve čtvrtek  8. 3. 2007.
Jak hezky načasováno, scůzka je v den žen.
Prosím ozvěte se, kdo přijde - mohla by být ochutnávka něco prima z italské kuchyně, potřebuji vědět kolik porcí.

Rosťa Beránek
Zaznamenáno

Rosťa
Rosťa
Host
0 0
« Odpověď #7 kdy: 27. Březen, 2007, 07:05:50 »

Zpráva pro všechny,
kteří chtějí nejen diskutovat o MB na netu,
ale se i sejít ONLINE.
Rosta

BIOCENTRUM – PRAHA
Občanské sdružení Biocentrum Praha sdružuje lidi, kteří došli k poznání, že svého tělesného i duchovního zdraví mohou dosáhnout promyšlenou životosprávou. Ta není nahodilá, ani se nezabývá jednotlivými výzkumy vědy, nýbrž je holistická a podepřená dálněvýchodní filosofií, která platí v makrokosmu i mikrokosmu po staletí. Nazývá se makrobiotikou, tedy v překladu velkolepým životem. Byť je veřejností pokládána za jeden z výživových systémů, zabývá se ve skutečnosti i dalšími cestami vedoucími k harmonii člověka. Patří sem speciální cvičení a pohyb vůbec, zejména v čistém prostředí, práce s energiemi, akupresura, stejně jako duchovní uvědomění včetně pokorného vztahu k naší planetě a celému vesmíru.

Členové sdružení se setkávají, aby si předávali zkušenosti získané praxí. To aby se vyhnuli civilizačním chorobám, pramenícím ze způsobu života nedbajícího na řád přírody. Přestože makrobiotika není jednotným návodem, ukazuje, jak žít s principy jin a jang výše zmíněné filosofie, i když lidé mají rozdílné konstituce a kondice, či životní situace.

Naše schůzky se konají každý druhý čtvrtek v měsících září až červen v 17hodin v Praze 1, Spálené ulici č.9. Na schůzce vždy uvítáme nové zájemce, zacvičíme si tělesná, dýchací či energetická cvičení, poreferujeme si o přednáškách, seminářích, výstavách, knihách a časopisech, které nás zaujaly. Na pořadu setkání je vždy přednáška na aktuální téma, připravená našimi členy nebo hosty, kteří se věnují příbuzným oborům. Schůzky jsou spojeny s ochutnávkou zdravých jídel. Hosté přispívají 30,-Kč, které jsou určeny na pronájem prostor.

Na schůzce je vítán každý, kdo usiluje o dosažení harmonie osobnosti a tím o udržení a upevnění zdraví. Najde zde i přátele, kteří jsou ochotni mu poradit. To vše vede k optimistickému pohledu do budoucna.

Anna Růžičková,  

jednatelka sdružení  

tel. 233 373 098  

Přednáší:
Eva JERSÁKOVÁ a Rostislav BERÁNEK, akreditovaní poradci zdravé výživy

Kde:
Spálená 9, Praha 1 – Metro B – Národní třída – potom pěšky asi 300 m směrem na Karlovo náměstí a po pravé ruce uvidíte dům č.p. 9 s tmavě hnědými velkými dveřmi. Není zde zvonek, zvoňte prosím mobilem na číslo 605 783 513

Kdy:
čtvrtek v 17 hod.

11. 1. 2007
8. 2. 2007
8. 3. 2007
12. 4. 2007
10. 5. 2007
14. 6. 2007
13. 9. 2007
11. 10. 2007
8. 11. 2007
13. 12. 2007
Cena:
30,- Kč vstupné.

Přihlášky:
prosím telefonicky na 605 783 513 – prosím jen od 11:00 do 14:00 hod.
Zaznamenáno
janik
Host
0 0
« Odpověď #8 kdy: 28. Březen, 2007, 08:43:50 »

budu tam!
Zaznamenáno
Káča
Host
0 0
« Odpověď #9 kdy: 06. Duben, 2007, 08:05:06 »

Pokud si dobře pamatuju, tak srazy se pořadají i přes web www.cajicek.cz, ale to asi všichni již znáte.
Zaznamenáno
had
Host
0 0
« Odpověď #10 kdy: 19. Duben, 2007, 19:44:01 »

jo jednou za čas se tam něco děle ale je to dost málo - mám pocit, že je to jen pro zákazníky, ale to fakt je jen můj dohad. Podle mě je to jen jednou za měsíc.
Zaznamenáno
pu erh
Host
0 0
« Odpověď #11 kdy: 20. Duben, 2007, 11:16:59 »

srazy se pořadají i přes web www.cajicek.cz
Zrovna od 7.4.-9.4.2007 byl sraz. bylo to u hradu Lipnice nad Sázavou. Kdy bude další to fakt netušim.
Zaznamenáno
Peta
Sr. Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #12 kdy: 18. Září, 2007, 20:53:30 »

Kdo ma cas a chut, tak navrhujeme se sejit v patek 21.9. okolo 12:30 v Praze v Lehke hlave na obed a na pokec. Dejte ale vedet, kdo by pripadne dorazil, kvuli rezervaci !
Zaznamenáno
Nena
Host
0 0
« Odpověď #13 kdy: 29. Září, 2007, 11:40:02 »

Ahoj, byla jsem mimo Prahu. Neplanuje se neco dalsiho? Diky.
Zaznamenáno
majkl
Host
0 0
« Odpověď #14 kdy: 13. Srpen, 2008, 07:35:26 »

Ahoj,

nezorganizujem v září zase nějakej sraz?
Taky jsem cosi zaslech, že Zrnění něco pořádá - nevíte něco o tom?

Michal
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 ... 37
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení