Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  
Autor Téma: Turistika, plavání, cyklistika, vandry, čundry, spaní pod širákem v okolí Brna  (Přečteno 9456 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
kozlík
Host
2 0
« Odpověď #45 kdy: 13. Prosinec, 2012, 17:41:28 »

Zdravím, občas chodíme na turistické výlety po krajině, kdyby se chtěl někdo přidat je možnost i individuálně, pravda je, že ne vždy se sejdou jen samí striktní, ortodoxní makrobiotici, včera mě překvapilo, když jsme v podvečer rozdělali v přírodě oheň, že si někdo vytáhl z igelitky králíka (prý domácího), napíchl ho na klacek a začal si ho opékat (prý byl dobrý), nakonec jak se říká proti gustu...

Není se čeho obávat, zimní krajina má své kouzlo, není pravidlem, že bychom dělali oheň nebo že bychom se museli vracet zpátky za tmy i když světla máme pro případ potřeby dobrá. Určitě se dá domluvit pohodová procházka za svitu sluníčka, je to velmi příjemné pozorovat zasněženou přírodu, zasněženou cestu vždy někdo z nás prošlápne nebo se dá chodit po prošlapaných stezkách, případně pokud někdo máte sněžnice, není podmínkou, osobně zatím nepoužívám.

Pobytu v přírodě za každého ročního období i počasí zdar.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil WWW
2 0
« Odpověď #46 kdy: 27. Srpen, 2013, 09:09:34 »

Dam to s dovolenim sem. Takova zivotni motivace.

Jako poutník, který má zkušenosti s několikatýdenní pěší chůzí o samotě, vzkazuje čtenářům: musíme jít, chodit, být sami. Pak přicházejí myšlenky, vize. V autě je to jiné. Takhle je čas na přemýšlení. Je to krásné být sám, mít čas pro sebe, svůj čas… Je to taková malá škola života.

http://www.medjugorje.ws/cs/articles/walking-alone-school-life/

Ja kdyz jsem ruzne na dne v zivote, tak casto premyslim nekam jit a jit... tipuju, ze toto zna spousta lidi. Ted jeste to udelat Smiley
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #47 kdy: 27. Srpen, 2013, 12:59:53 »

Samota je postoj mysli. Člověk může být uprostřed světa, a přece zachovávat dokonalý klid mysli; takový člověk je vždy v samotě. Jiný může přebývat v lesích, ale přesto nebude schopen kontrolovat svou mysl. O něm nelze říci, že je v samotě. (To je z obrázkové knihy Moudrost ticha - Maharishi)
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #48 kdy: 26. Duben, 2014, 01:24:44 »

Vyskytla se nějaká poptávka po turistice:

1. http://pochod.vyskovnice.cz/index_ob.html

...a to ve variantě Rh+

2.http://brno9skal.vyskovnice.cz/

je to o něco drsnější varianta vyškovnického pochodu....

3. Jako pohodovější alternativa k 2:

http://www.czecot.cz/akce/258447_kyjovska-padesatka-memorial-mudr-jiriho-hlavace-2014

trenink na VP

V případě zájmu dejte vědět a můžeme doladit podrobnosti.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #49 kdy: 26. Duben, 2014, 08:55:52 »

No jasně, dálkové pochody, podle mě zbytečně extrémní akce.. je toho plný internet a znám dost nadšenců, kteří je plánují a podobní lidé jsou taky pro maratony apod.

Ale nepřijde ti to jako ten velký extrém pro tělo?

Už jsi kozlíku dal nějakou stovku? Kolik jsi šel nejvíc v kuse? Já asi 45 a mel jsem dost.. všechno nad tuhle vzdálenost je pro mě trápení, bolest. K čemu to nakonec vlastně je?

Taky jsem se chtěl hecnout, ono to vypadá v hlavě jako atraktivní výkon. Ale když bych o takových akcích nevěděl, tak si ujdu svých 30km za den v přírodě, vyspím se a jdu další den znovu a nejsem vyřízený a užiju si to asi víc Smiley

V podstatě ani nechápu, že to tolik lidí ujde, je to dost makačka... mě fakt přijde, že lidi jdou po extrémech. Z nic moc nedělání si dají 100km a mají dobrý pocit. Ale možná to vidím blbě a je to pro ně vážně super zážitek, bez velkého trpění.

Mimochodem, ta 2 a 3 se právě jde, jestli to chápu.
Zaznamenáno
kozlík
Host
0 0
« Odpověď #50 kdy: 27. Duben, 2014, 00:28:26 »

V podstatě jsem na tom stejně jako ty.
Zaznamenáno
Stran: 1 2 3 [4]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení