Stran: 1 2 [3]
  Tisk  
Autor Téma: PISKANIE V USIACH  (Přečteno 10215 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #30 kdy: 16. Březen, 2015, 22:03:45 »

Milá Vilso,
Mě by tak intuitivně napadlo, že by za tím mohla být čokoláda, kafe laté a podobné dobrůtky. Klidně i sojové smetany jakkoli oslazené. Anebo naopak mastné přesoleně věcičky.
Mně vždycky na "neřešitelné choroby" pomohlo "pročistit trubky a oživit a ozdravit krev" a pak zmizelo leccos.
A při akutních potížích, kdy už mi tělo mé prohřešky hodně vyčítalo,  "přesouvat" energii v těle pomocí zahřívání.
Třeba bych zkusila, jak by to reagovalo, kdybych si dala nohy a ruce do horký vody se solí nebo solný obklad na oblast ledvin a k tomu si dopřát nějaký voňavý vjem (třeba vůni včelího vosku).
Nebo naopak, jestli se cítíš přehřátě, tak zase různé ochlazování pomocí obkladů z brambor atp.
No, já jsem neúnavný pokusník  Grin a někdy ani nevím, čím jsem si vlastně pomohla. Důležitý je hledat a nevzdávat to.
Jinak je mi jasné, že studovat vysokou není žádná sranda. Ale věřím, že každý rébus má nějaké řešení.

Klidnou a tichou noc přeje Myšpule
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member
Pohlaví: Ženské

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #31 kdy: 16. Březen, 2015, 22:28:17 »

Ahoj myspule, dakujem za prispevok!:) no akoze strava v tom urcite hra tiez nejaku rolu. a verim ze nie malu. len neviem co z toho mi skodi. je to zlozite ale aspon sa teraz snazim vyhybat stresu. uvazujem aj o preruseni skoly  Roll Eyes na rok..... zda sa to mozno unahlene, ale moje zdravie mi nestoji za toto. a ked sa vyliecim sa vratim, ale uz poucena. len aby som sa vyliecila...! pevne verim, ze ano!!  Sparkle
Zaznamenáno
Vilsa
Full Member

266224368
Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #32 kdy: 17. Březen, 2015, 17:36:52 »

ahojte, tak mam novinku dnesnu. posledne dni som si zo zufalstva do toho ucha strkala palicky a kvapkala olivovy a kokosovy olej. bolo to stale horsie (to bzucanie/sustanie) a este som aj menej pocula. dnes mi to na ORL odsali (zabudla som spomenut ten olej) a bola prekvapena ta lekarka, ze preco to mam take mokvave. Si myslela ze zapal tej koze naokolo alebo co. No ja som si uvedomila, ze som jej zabudla povedat ze to je z toho oleja. Takze tie ATB nebudem brat (maju vedlajsi ucinok tinnitus  Look Round ) uvidime dnesnu noc, ci nebudem pocut nic, lebo ja uz si nahovaram, ze pocujem nieco, alebo pocujem nieco? ja uz neviem. objektivne len mozem povedat ze ked si aj zapcham usi, tak musim sa sustredit aby som nieco pocula, takze snad sa to straca/stratilo. plus ani doma pri beznom ramuse nic nepocujem, co predtym nebolo tak - pocula som to aj cez ramus.

tak drzte mi palce, snad to je prec nadobro, alebo aspon postupne bude na 100%  Love
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #33 kdy: 20. Březen, 2015, 16:41:54 »

Co se tyce stravy, tak ted je vubec nejvhodnejsi doba na jarni ocistu, tak proc si nehodit par pustiku nebo jen vyradit ty nejhorsi veci (mouka, cukr, chemie, komercni mlecne vyrobky)? Aspon na par dni, kdyz uz ne na dyl.
Zaznamenáno

Stran: 1 2 [3]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení