Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  
Autor Téma: Co právě čtu  (Přečteno 17268 krát)
0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.
makroušek
Host
0 0
« kdy: 10. Listopad, 2011, 23:42:21 »

Broučci-Jan Karafiát

http://file016.mylivepage.com/chunk16/157788/1537/Jan%20Karafi%C3%A1t%20-%20Brou%C4%8Dci.pdf

nebo:
http://cs.wikisource.org/wiki/Brou%C4%8Dci

nebo:
http://file015.mylivepage.com/chunk15/119237/242/Karafi%C3%A1t%20Jan%20-%20Brou%C4%8Dci.zip?3440846005

A bylo jaro.... Smiley
Zaznamenáno
makroušek
Host
0 0
« Odpověď #1 kdy: 10. Listopad, 2011, 23:47:15 »

nebo:
http://knihy.abz.cz/prodej/broucci-5

Smiley
Zaznamenáno
Andrea
Full Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil Email
2 0
« Odpověď #2 kdy: 11. Listopad, 2011, 10:06:27 »

Sokrates od Dan Millman (a je to mazec .........)
Zaznamenáno

El
Host
1 0
« Odpověď #3 kdy: 11. Listopad, 2011, 11:38:57 »

Bonding-porodní radost od Miachealy Mrowetz ....  doporučuju těhulkám a nebo těm, které miminečko plánují..
Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #4 kdy: 11. Listopad, 2011, 16:19:22 »

aktuálně
Fritjof Capra: Tao fyziky
vše, co se mi dostane pod ruku od Osha Smiley
trocha prózy
Gustav Meyrink: Zelená tvář
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #5 kdy: 11. Listopad, 2011, 21:42:38 »

Já teď čtu Harryho Pottera, ale jinak čtu jen knihy manželů Tomášových a dalších lidí, kteří žili v pravdě.
Zaznamenáno
torquiose
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #6 kdy: 14. Listopad, 2011, 02:56:57 »

Ja vzdycky ctu nekolik knih najednou, podle toho na co mam naladu. Momentalne hlavne Loving What Is od Byron Kate. Taky mam rozectenou Home With God od Neale Donald Walsh. Moje posledni dve koupe byly Non-violent Communication (Marshall B. Rosenberg) a dnes jsem si objednala Sugar Blues (William Dufty)
Zaznamenáno

xylda
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #7 kdy: 14. Listopad, 2011, 08:33:13 »

Aktuálně čtu knihu Dianetika od L.R.Hubbarda, střídám to s orientální diagnostikou  a makrobiotika přírodní léčení od Kushiho, přípakdně to prokládám některou novější knížkou od J.Průchové.
Zaznamenáno
Jarda Stránský
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #8 kdy: 14. Listopad, 2011, 17:36:19 »

Ahojte. Dobrý nápad si psát o knížkách. Teď mnám na stole připravenou knížku Ken Kesey: Tak mě někdy napadá. - Náhodou mi na ni spočinuly oči v knihovně, když jsem se zahleděl "doblba". Četl jsem od něj několikrát Přelet na kukaččím hnízdem. Tak jsem zvědav jaké bude tohle.
A když, mi je ouvej vracím se ke knížce - Sophiina volba- a říkám si, že to co prožila ona, je proti mým starostem nic.
V létě jsem dostal od kamaráda - Tomáš Ketner : Transformace vědomí - . Vracím se k některým částem a zjišťuji jak funguje má mysl.
Pro potěšení a rozradostnění duše vždy pomůže James Heriot se svými knížkami ve kterých popisuje své zážitky při léčení zvířat
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #9 kdy: 14. Listopad, 2011, 19:39:06 »

Ahoj,
já čtu Pravda o mléce od paní Průchové. Jinak já sice se můžu podělit taky o knížky, ale poslouchám je ve zvukové podobě. Mám ráda Broučky, Němcovou či Erbena, Povídky malostranské od Jana Nerudy, Povídky z jedné a druhé kapsy od Čapka a samozřejmě pohádky, ty má snad rád každý.
Jarka
Zaznamenáno
Jarda Stránský
Full Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #10 kdy: 14. Listopad, 2011, 21:10:51 »

Ahoj Jarko,
pohádky mám také rád. Dnes se na ně dívám jinýma očima než v dětství. Nacházím v nich mnohá přirovnání v reálném světě. Například bojovat s drakem v reálu je boj se strachem druhých osob, který je brzdou, ba mnohdy nepřekonatelnou bariérou  bránící slušnosti, poctivosti, nevypočitatelnosti, férovosti,... v mezilidských vztazích a ztrpčuje nám zbytečně život. Často si i toho draka nosíme v sobě a nevíme o něm.  A na Rusalku ve známé opeře se dívám jako na přírodní živel, jež člověk chce jen využít pro svou potřebu a neuvědomuje si, že ta bytost má svou citlivou duši. Neumí ji naslouchat a chce ji silou těžkopádně zkrotit a nakonec se mu to vymstí. Mnohé se již nedá napravit, a má to katastrofické následky nejen pro něj, ale i pro další bytosti, kteří jsou v souladu s přírodou.
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
1 0
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopad, 2011, 22:27:30 »

Mulisch Harry - Objevení nebe
Zaznamenáno

Je nutné změnit pohled na člověka.
Protože on není ani pánem světa, ani sebe sama.
Je ovládán energiemi potravy.

GEORGES OHSAWA,
japonský badatel - dietolog a filosof
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #12 kdy: 27. Listopad, 2011, 22:49:08 »

Rudolf Steiner - Příroda a člověk

Moc zajímavé myšlenky o trávení bílkovin, tuků a sacharidů ze 30. let  Cool
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #13 kdy: 28. Listopad, 2011, 15:19:00 »

Ahoj,
Jesenko a Mišpule, jsou v knížkách, které čtete nějaké tabulky nebo obrázky? Ráda bych si je sehnala v digitální el. podobě. Potřebovala bych napsat, nakladatele, který to vydal.
Jarka
Zaznamenáno
jesenka
Jr. Member
**

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #14 kdy: 28. Listopad, 2011, 17:51:40 »

Ahoj Jarko, mnou doporučovaná kniha není nic o MB, je to velmi zvláštní román o přátelství, folozofii, náboženství,.. má skoro 750 stran, vydáno  nakladatelstvím Odeon
Zaznamenáno

Je nutné změnit pohled na člověka.
Protože on není ani pánem světa, ani sebe sama.
Je ovládán energiemi potravy.

GEORGES OHSAWA,
japonský badatel - dietolog a filosof
Stran: [1] 2 3 ... 7
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení