Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Co můžeme udělat pro svou energii vody. Ledviny, močové cesty a pohlavní orgány  (Přečteno 2221 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
aremi
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 18. Listopad, 2011, 22:09:31 »

Srdečné pozvání v sobotu 26.11.2011 v 8:30 hod. Na kurz, který se koná v mbk klubu na Hlinkách 17.

Celý kurz bude zaměřen na nové energetické období, kdy jsou aktivní ledviny, močové cesty, u žen celá gynekologie a u mužů prostata a pohlavní orgány.

Probereme i další spojitosti s těmito orgány jako je nedoslýchavost, proč máme stále strach a deprese, pískání a bolesti v uších, chlad v končetinách, proč jsme stále nerozhodní a pomalí a nechce se nám ráno vstávat a další problémy s tímto spojené.

Při přednášce probereme všechny možné varianty léčení oslabených orgánů a jak můžeme v tomto období na tyto orgány působit, jak potravinami, tak dalšími pomocnými
prostředky jako jsou masáže, obklady, moxování, meditace, akupresura  atd.

Po přednášce si uvaříme oběd, který bude zaměřen na posílení elementu vody. Vytvoříme si talíř, který uspokojí barevně, jak vaše smysly, tak  vaše orgány.

Po obědě Vám budou předvedeny masáže Do-In na posílení ledvin, močového měchýře a cviky na stažení pánevního dna, které dělájí velké problémy při udržení moči.
Na dobrovolnících ukážeme solné a zázvorové obklady.

Kurz bude zakončen výborným zdravým moučníkem.

Oběd: seitanová polévka s nudličkami a zeleninou
            Kroupový salát  s seitanovým řízkem- tofunéza
            Brokolice na páře
            Vodní pickles z květáku, mrkve, bílé ředkve a cibule
            Moučník: muffin- čokoládovo-oříškový s kousky jablka
            Nápoje: bancha, jablečný čaj, shizo čaj

Těšíme se na Vaši účast
Naďa Dospíšilová a Marie Kalvodová

Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 01. Leden, 2012, 18:37:23 »

Ahoj lidičky,
kdo jste byl na tomto kurzu, jak je to vlastně s nedoslýchavostí? Prý to má souvislost s ledvinami, ale já to mám asi ještě hlubší. Nosím sluchátka. Audiogram ukázal zlepšení, tak se doktorka divila, sluchátka mi tedy snížila, ale nosím je od svých pěti let. Správně bych je neměla sundavat a mít je pořád, ale já je nenosím, protože nechci.
A můžete připsat recept na ten zákusek?
Jarka
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení