Stran: 1 ... 7 8 [9]
  Tisk  
Autor Téma: Citát,který mě oslovil  (Přečteno 19855 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
3 0
« Odpověď #120 kdy: 27. Září, 2014, 09:58:46 »

Ahoj,
Toto není citát, ale Zuzka Terešová dala na své stránky krásné povídání a já ho s dovolením přesunu i sem, abyste si ho mohli přečíst i vy, kteří Zuzčiny stránky neprohlížíte.

Jarka

Slečna čekala na letadlo na jednom velkém letišti a na to čekání si zakoupila nějakou knihu a balíček sušenek. Pohodlně sa usadila a začala číst. Na vedlejším sedadle,vedle balíčku sušenek, si jeden muž otevřel časopis a začal si také číst. Když si ona vzala první sušenku, muž si vzal také jednu. Cítila se jeho chováním pobouřeně, ale nic neřekla, myslíc si: “Ten je ale drzý! ” Pokaždé, když si ona vzala sušenku, muž udělala to samé. Štvalo jí to čím dál víc, ale nechtěla dělat výstup. Když už zůstala poslední sušenka, pomyslela si: “A co udělá ten debil teď?” Muž si vzal poslední sušenku, rozdělil jí na půl a dal jednu jí. Tak to už bylo příliš. Byla hrozně rozčílená! Potlačila zlost, popadla knihu a svoje věci a naštvaná odešla. Když se posadila na svoje sedadlo v letadle a otevřela tašku, s obrovským překvapením objevila svůj balíček sušenek zavřený a nedotknutý!!! Udělalo se jí zle! Nechápala, jak se mohla tak zmýlit... Zapomněla, že si svůj balíček sušenek nechala v tašce! Ten balíček sušenek, z  kterého jedla, patřil tomu muži a on se s ní bez problémů podělil, bez námitek a jakéhokoliv vysvětlování...zatímco ona se stále rozčilovala, domnívajíc se, že si drze bere její sušenky... A teď už neměla možnost, aby mu to vysvětlila, nebo se mu omluvila...

JSOU 4 VĚCI, KTERÉ SE UŽ NEDAJÍ NIKDY VRÁTIT:

Kámen ....když jste ho už hodili...
Slovo....když jste ho už vyslovili….
Příležitosť....když jste jí propásli….
A čas....který už uplynul….

Proto přemýšlejte než něco uděláte, važte slova, jež říkáte, chopte se příležitosti, když se naskytne a žijte...

„Neexistuje příznivý vítr pro toho, kdo neví, k jakému přístavu se plaví.“

Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #121 kdy: 13. Říjen, 2014, 01:56:46 »

In order to love who you are, you cannot hate the experiences that shaped you
Zaznamenáno

dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #122 kdy: 20. Říjen, 2014, 08:47:52 »

Ty a já jsme jedno. Nemůžu ti ublížit, aniž by jsem neranil i sebe.
Gándhí
Zaznamenáno
Stran: 1 ... 7 8 [9]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení