Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Mlýnek na obilí - dárek k vánocům  (Přečteno 2729 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Nena
Host
0 0
« kdy: 29. Listopad, 2011, 16:35:09 »

Ahoj,

asi před dvěma roky jsme touto dobou koupili hromadně vločkovače (tehdy jich bylo asi dvacet, nabízela jsem to i zde na fóru) a letos jsme si s přáteli řekli, že bychom si chtěli koupit mlýnek na obilí a to ještě letos do vánoc. Chceme elektrický. Chtěla bych se optat jaké máte zkušenosti s vlastními elektrickými mlýnky?

Dostali jsme slušnou nabídku od Horáckého kovodružstva Třebíč. Máte někdo s těmito mlýnky zkušenost?

Dále se nám líbí salzburgský mlýnek http://www.mlynky-na-obili.cz/produkty-elektricke-domaci-mlynky-na-obili-korund-keramika-carina

Také jsme zkontaktovali firmu Hawos, ale zatím jsme nedostali odpověď.

Pokud byste prosím měli nějaké nápady či zkušenosti nebo se chtěli i přidat do hromadné objednávky mlýnku, tak mi prosím napište. Děkuji.  Kyticka
« Poslední změna: 19. Květen, 2019, 14:00:29 od neon » Zaznamenáno
yak
Newbie
*

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #1 kdy: 20. Září, 2012, 08:16:33 »

Ahoj,

asi už je pozdě, ale já bych se přidal k nějakému tomu hromadnému nákupu - jeden mlýnek. (příp. i vločkovač, ale zásadní je mlýnek)

Jestli je po všem, jen bych se rád zeptal, jakou jste to tenkrát dostali nabídku a jak jste si o ni řekli Smiley

Prodejní cena mlýnků je skutečně strašlivá (nejlevnější vyjde na mé dva invalidní důchody Sad )

Díky za info, prosím přímo e-mailem na medved (zavinac) samotar.tk, sem se asi zapomenu podívat
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení