Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: odpalované těsto  (Přečteno 2442 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« kdy: 20. Prosinec, 2011, 18:04:43 »

Ahoj,
jak by se v MB dělalo odpalované těsto? Tuším, že se dělá, ze žloutků, cukru, másla a mouky. Na Lenčiných stránkách jsou větrníky, ale diskuse u toho není moc živá, takže moc nevím, zda se to podařilo upéci a hlavně, jak to vypadalo. To bych nebyla já, aby mě nenapadla otázka.
Tak jsem zvědavá, co na to napíšete. Žloutkové věnečky jsem měla moc ráda, tak by teď nebyly žloutkové, ale jiné a plněné třeba jáhlovým, nebo kroupovým či vanilkovým nebo jiným naším krémem.
Jarka
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 21. Prosinec, 2011, 14:22:09 »

Nejsem si úplně jistá zda je to odpalované těsto, ale v Holandsku dělají v Institutu teď na Vánoce smažené koblihy s rozinkami a jablky...teď jsem v Čechách na svátky, ale zkusím zjistit, jaké je to těsto, až budu zpět.
Zaznamenáno
Zahradnice
Newbie
*
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW Email
0 0
« Odpověď #2 kdy: 21. Prosinec, 2011, 17:53:55 »

No tak to by mě moc zajímaly ty koblížky Smiley Jami jami Smiley
Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 21. Prosinec, 2011, 20:00:11 »

To je ode mně recept na větrníčky, asi, že? To byly doby pokusů  Very Happy .....no jo.
Dělala jsem je asi dvakrát nebo jednou dokonce? Look Round už si nevzpomínám, asi je to těsto potřeba rychle míchat Look Round  Very Happy
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #4 kdy: 22. Prosinec, 2011, 22:38:54 »

Ahoj Komáre,
třeba větrníčky někdy vyzkoušíš znovu a můžeš napsat Lence na stránky, jak se to povedlo. Když jsem je tam viděla a počítač mi to hlasovým výstupem četl, tak jsem si říkala, že to snad není možné, to nemůže jít.  Někdy je škoda, že s námi nediskutují i MB poradci, co i oni sami vyzkoušeli, aby se podělili. My když s mamkou nemáme něco vyzkoušeného, tak se do toho raději nepouštíme, i když jí dám recept i s diskuzí.  Jak tě Komáre, napadlo vyzkoušet ty větrníčky nebo jak tě prostě napadlo je udělat? Ty jsi věděla z čeho a jak na to půjdš? Ono v MB je přece jen těžší pečení. Aspoň někdy mi to tak připadá, zároveň vím, že se toho dá hodně vykouzlit a ty jsi určitě výborná kuchařka. Lenka Rojíková má ty tři malé kuchařky, pokud jste je už někdo měl v ruce.
Jarka
Zaznamenáno
dvorjar
Hero Member

Zobrazit profil Email
0 0
« Odpověď #5 kdy: 06. Únor, 2012, 16:16:23 »

Ahoj,
máme sice po vánocích, ale to nevadí.
Calarien, prozraď ten recept na ty koblížky s rozinkami a jablky, které dělají v Institutu na Vánoce. Zkus to zjistit od někoho.
Jarka
Zaznamenáno
Calarien
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 06. Únor, 2012, 20:52:14 »

No jo vidíš, zkusím to zjistit...
Zaznamenáno
Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na: