Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Breathariánství - Henri Monfort a další.  (Přečteno 6742 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 07. Květen, 2012, 12:13:20 »

Jasmuheen zanedlouho v Praze.
http://jelef.wbs.cz/Nase-akce.html
Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #16 kdy: 10. Říjen, 2012, 02:27:00 »

Žádný bhretarián dosud nebyl zkoumán vědecky objektivně, pokud je mi známo. Monfort se vCR vyjádřil, že by se takovému pokusu ani nepodrobil. Prahlad byl zkoumán doktorem, který je pro-pránický a jiné tam nepustili.

Já chápu že kdyz budu bhretarian, tak si take treba řeknu, at mi ostatni po.... p...l. Na druhe strane to vypada, že jsou bhretarianstvi labilní (vykoleji je nejaka kamera?), podvodníci a kdovico jeste? Kameru si do bytu nechal dat i JXD (hulic trávy) pred 15 lety tak proc ne nejaky bhretarian?

Jinak pokud nekdo pije stavy, tak prijima potravu. I to kafe ma pomerne hodne energie.

Pomerne hodne mě toto tema zajima, mel jsem v ruce vsech 5 knížek od Jasmuheen co vysly cesky (jedna je i na netu v pdf).
Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #17 kdy: 19. Říjen, 2012, 12:01:31 »

Nejíst a následky jangizace uvolňovat kávou, budiš. Je to ale divný nejíst a jestli se tomu dá vůbec věřit. Dnešní člověk jen tak něčemu neuvěří. Ale když se dá naučit chodit po vodě či různý praktiky, možná... Všechny potřebné věci získávat z prány, je to možné? To jako i krevní cukr, aby člověk mohl pracovat?? Jasně, to si běžný člověk nedokáže představit, jak jedinec bez potravy může fungovat?? Člověk tohle ani nepotřebuje, jediný smysl by to mělo, kdyby to pomohlo lidem, kteří nemají co jíst, protože každý osmý člověk na planetě má hlad. Ale dva roky přípravy je dlouhý proces.

Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #18 kdy: 20. Říjen, 2012, 22:34:38 »

Reakce na posledni vetu: no jiste, dnesni moďerni clovek chce vse hned, nejlip vcera (hypoteky, zadluzeni).
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #19 kdy: 09. Leden, 2013, 18:01:56 »

Koncem října byl v Praze, Hradci Králové a Táboře rakouský bretharián Walter "Omsa" Rohrmoser, který se mihnul v kultovním dokumentu o brethariánech "Na počátku bylo světlo". Nebyl na něm někdo?

http://www.cestyksobe.cz/navrat-k-jednoduchosti-ad1707/
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #20 kdy: 10. Leden, 2013, 08:32:31 »

On byl nakonec jenom v Táboře a potom ještě v Praze. V Hradci to zrušili pro malý zájem.
Omsa je výrazná nepřéhledutelná  Wink osobnost. Oproti Monfortovi takový zemitější typ. Jeho přednáška byla spíš o duchovnějších záležitostech než o tom, co konkrétně jí či nejí a je s ním i rozhovor třeba zde:
http://www.cestyksobe.cz/navrat-k-jednoduchosti-ad1707/
Mě se dost zamlouval.
« Poslední změna: 10. Leden, 2013, 08:34:51 od W » Zaznamenáno
torquiose
Hero Member
Pohlaví: Ženské

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #21 kdy: 10. Leden, 2013, 16:59:53 »

Nepripada vam legracni, ze existuje bretharian, ktery se jmenuje Prahlad?
Zaznamenáno

W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #22 kdy: 11. Leden, 2013, 11:05:58 »

Prahlad Jani. A něco jsi mi připomněla.
Když jsem viděl poprvé, v československém hudebním časopise, napsané jméno Peter Gabriel, myslel jsem si, že jde o slovenského hudebníka. Smiley
Zaznamenáno
Janek
Jr. Member
**

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #23 kdy: 13. Leden, 2013, 16:35:39 »

Anebo Karl Urban, znamy australsky herec :-) hele je to infantilni, resit jmena.
Zaznamenáno
W
Makrobioklub
Hero Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #24 kdy: 30. Červen, 2013, 10:37:37 »

Doba pokročila...  Smiley Následující ukázka je z Breathariánského kongresu a Anna Polozova tu vypráví, jak "přešla".
Je to samozřejmě zajímavé i pro angličtináře a ruštináře Wink

Něco o ní je možno si přečíst i zde.
http://www.breatharian.cz/topic/112-anna-polozova-vystoupen%C3%AD-na-kongresu/

Anička je docela sympatická bytost, že? Wink
« Poslední změna: 30. Červen, 2013, 10:42:11 od W » Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení