Stran: 1 [2]
  Tisk  
Autor Téma: Pavel Mácha, Dvořák  (Přečteno 4480 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
alphirk
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #15 kdy: 07. Únor, 2012, 21:30:40 »

Pokud nepřichází v úvahu druhá varianta, nabourání do webových stránek a umístění omluvy někým jiným.
Pokud, pokud a pokud .. pokud by ma prababa mela koule, byl by to muj pradedek:))).

Makrousku, ano, mimozemstani se nabourali do stranek a muze za to jiste Astar ci Altaj z Pleiades, a nebo taky nekdo jiny.
Nic, opatrujte se tu:).
« Poslední změna: 07. Únor, 2012, 21:36:22 od alphirk » Zaznamenáno
PavelM
Full Member

Zobrazit profil Email
0 1
« Odpověď #16 kdy: 07. Únor, 2012, 21:57:56 »

Nevím proč se tu řežete na téma, které je absolutně OT tohoto serveru a nad tím , zda to na webu bylo nebo nebylo. Podstatné je že mám od Dvořáka omluvu v mailu z jeho adresy a časem odeslání. Pokud web skutečně smazali, nemějte obavy, že se jich zítra neoptám. Buďte v klidu a řešte si tu svoje verze makrobiotiky Smiley Že to tam bylo viděl celý národ, do redakce přišlo milion gratulací od lidí, které jsem v životě neviděl a o nich neslyšel. Proč asi? Přečtěte si tohle a přemýšlejte o české povaze...

http://aeronoviny.cz/2012/02/07/to-70-strrte-si-sve-gratulace-nekam-to-30-uprime-dekujeme/

Zaznamenáno

Prosím uživatele agarek, El,Myšpule, jesenka,Jitřenka,Ondrej, pozorovatel, torquiose,W, aby nereagovali na moje příspěvky. S jejich stylem projevu a způsobem jednání na tomto foru nesouhlasím, proto jejich příspěvky nečtu a nereaguji na ně. Děkuji.
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
1 0
« Odpověď #17 kdy: 07. Únor, 2012, 22:05:27 »

Nic tu nenasvědčuje tomu, že bylo někdy něco takového na webu Aeroklubu.
Obrázek mě nepřesvědčil.
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení