Stran: [1]
  Tisk  
Autor Téma: Názor na Pavla Máchu od anonymního uživatele bez osobní zkušenosti  (Přečteno 5227 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
magistr
Newbie
*

Zobrazit profil
1 0
« kdy: 04. Únor, 2012, 23:18:33 »

Dobrý den,

chtěl bych důrazně varovat před osobou Pavla Máchy, zejména opatrní buďte na sdělování citlivých, důvěrných informací této osobě, hrozí riziko zneužití, využití s možností vydírání, očerňování, stalking atp.
http://www.google.cz/search?hl=cs&source=hp&biw=&bih=&q=stalking&lr=&oq=stalking&aq=f&aqi=g10&aql=&gs_sm=e&gs_upl=622l2604l0l3019l8l8l0l1l1l0l203l1122l1.5.1l7l0

Dále bych chtěl důrazně upozornit na mimořádně vysokou opatrnost při osobním jednání s tímto člověkem.

Tato osoba má za sebou plejádu trestných činů, podvodů, manipulací, lží a v posledních letech je na útěku a skrývá se před policií. Vzhledem k tomu, že tento člověk má za sebou řadu podvodů, lží, různých machinací je vše popsáno zde:

(pozn. neona - odkaz, který byl v době uveřejnění volně dohledatelný v google, jsem na žádost Pavla a z lásky k němu cenzuroval, smazal, přišlo mi to jako nejlepší řešení, ale nejsem dokonalý, proto se omlouvám všem, kteří to vidí jinak - dost pochybuju, že někdo z nás opravdu ví, jestli informace na odkazu jsou pravdivé a je podle mě nefér rozšiřovat cizí, nepodložené, neosobní názory - je zde dostatek těch osobních, i v této krátké diskuzi s Pavlem a na mnoha jiných diskuzích na internetu, názor si můžem udělat sami, aniž by nám někdo něco podsouval - jsem pro sdělování jen těch osobních zkušenosti, v každém aspektu našeho života)

Pokud se v tomto vláknu občas objeví nějaký příspěvek, udrží se tato zpráva na hlavní stránce delší dobu a bude tak lépe, viditelněji informovat o tomto člověku, rozšíří, zvýší se tak čtenost a lepší dohledat i ze světové sítě zvané Internet.
Z důvodu informovanosti by bylo vhodné, pokusit se nějakou dobu udržet toto vlákno na hlavní stránce.
« Poslední změna: 07. Únor, 2012, 09:16:41 od neon » Zaznamenáno
Tykev obecná
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 04. Únor, 2012, 23:41:24 »

... a teď hledá spásu na makrobiotice, třebaže to tak nevypadá.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #2 kdy: 04. Únor, 2012, 23:47:49 »

magistr a jaka je tva osobni zkusenost s Pavlem?
Zaznamenáno
magistr
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 05. Únor, 2012, 00:02:10 »

Nemám zájem z důvodu své bezpečnosti a bezpečnosti svojí rodiny prozrazovat jakékoliv osobní informace, které by vedly k odhalení mé totožnosti u lidí, kteří mě znají.

Stránky, na které poskytuji odkazy, nejsou v mém vlastnictví a ani jsem je nevytvářel, přesto si myslím, že poskytují dostatečné indicie, nicméně osobní přístup je na každém, každopádně opatrnost doporučit při jednání s Pavlem mohu zcela jistě, dávám to sem zejména proto, aby lidé byli opatrní při sdělování svých osobních informací této osobě i v celkové důvěřivosti k tomuto člověku.
« Poslední změna: 05. Únor, 2012, 05:40:09 od magistr » Zaznamenáno
Ondrej
Full Member

Zobrazit profil
1 1
« Odpověď #4 kdy: 05. Únor, 2012, 01:11:12 »

magistr: neblázni, to tu jen taháš větší a větší nesmysly z googlu, které nemáš ověřené. mi to teda fér nepřijde

Buďme trochu soudní a nehodnoťme všechno z googlu za pravdu. Udělat z někoho zločince, kdo ve skutečnosti není, může být snadné a velmi těžko pak návratné. A když už, tak pojďme třeba na toto téma spolu diskutovat v obecné rovině. Anebo chce někdo z vás ta tvrzení z googlu řešit, soudit a hledat v tom pravdy, polopravdy, lži či výmysly a msty? A když se zmýlíte, přiznáte to, stáhnete, omluvíte se, zaplatíte za to...?

Copak něco Pavla tlačilo k tomu, aby zde psal pod svým jménem?

§ 11 Obč.Zák.  Fyzická osoba má právo na ochranu své osobnosti, zejména života a zdraví, občanské cti a lidské důstojnosti, jakož i soukromí, svého jména a projevů osobní povahy.
« Poslední změna: 05. Únor, 2012, 01:12:55 od Ondrej » Zaznamenáno
PavelM
Full Member

Zobrazit profil Email
0 2
« Odpověď #5 kdy: 05. Únor, 2012, 01:22:26 »

Klid kluci Tohle už je vyřešený, kdo je magistr vím - už to dostali i do televize mrkňe zde http://aeronoviny.cz/2012/02/01/vyzva-k-omluve-pred-podanim-zaloby-na-prezidenta-dvoraka/  Monetálně jsem o sobě nechal hlasovat, aby bylo jasně vidět co pan prezident Dvořák dokázal pomluvami za své volební období na mě napomlouvat. Pan prozident Dvořák je prosim   pěkně zedník ve vysoké letecké funkci a hrozně se mu nelíbí, že mu modří koukají pod  prsty Smiley
Můžete také hlasovat, pokud to bude proti mě tim líp, dostanu větší odškodné Smiley  http://aeronoviny.cz/2012/02/03/hlasovani-o-pavlu-machovi/

Neone nech to tu do rána a pak to smaž ať se to nedostane do google cache  a nemusíš běhat jako svědek po soudech..
Anyway, na diskuzi by mělo platit pravidlo slušnosti - pokud anonym, napadne  člověka registrovaného pod svým vlastním jménem, měl by to admin obratem smazat.   

« Poslední změna: 05. Únor, 2012, 02:20:38 od PavelM » Zaznamenáno

Prosím uživatele agarek, El,Myšpule, jesenka,Jitřenka,Ondrej, pozorovatel, torquiose,W, aby nereagovali na moje příspěvky. S jejich stylem projevu a způsobem jednání na tomto foru nesouhlasím, proto jejich příspěvky nečtu a nereaguji na ně. Děkuji.
agarek
Host
0 0
« Odpověď #6 kdy: 05. Únor, 2012, 02:22:20 »

Citace
Neone nech to tu do rána a pak to smaž ať se to nedostane do google cache  a nemusíš běhat jako svědek po soudech..
Anyway, na diskuzi by mělo platit pravidlo slušnosti - pokud anonym, napadne  člověka registrovaného pod svým vlastním jménem, měl by to admin obratem smazat.

V tom případě vzhledem k tomuto:

Citace
Jen takový závěrečný remix výrazů použitých PavlemM:

aspoň tu drž zobák...brum brum brum...TUPČE!...brum brum brum...místní makrobiotické slepice...brum brum brum...co sem sakra lezeš a vyřváváš...brum brum brum...ťuky ťuk na hlavičky?...brum brum brum...

s projevem na Tvé ubohé úrovni...brum brum brum...blbejm kecům zdejších teoretiků...brum brum brum...ukňučené štěně jako seš Ty...brum brum brum...

Kde bereš tu drzost hodnotit druhýho...brum brum brum...Vem si svoje slípky a šup s nima na nový ještě neposraný bidlo...brum brum brum...

Je tohle forum forem normálnich lidi nebo tupohlavců co si chtějí hrát na makrobiotiky?...brum brum brum...neobjektivní bláboly...brum brum brum...Slabá půda? Špatná setba?...brum brum brum...

tím větší iluzi v jeho hlavě vytvoříte...brum brum brum...budete nad ostatními lidmi..brum brum brum

By měl smazat celou diskuzi s tebou, protože to je jedna urážka za druhou, co jsi tady předváděl.
Zaznamenáno
PavelM
Full Member

Zobrazit profil Email
0 1
« Odpověď #7 kdy: 05. Únor, 2012, 02:25:17 »

Maminka tě nechá tak dlouho u počítače? Asi jí budu muset zavolat Very Happy 
Zaznamenáno

Prosím uživatele agarek, El,Myšpule, jesenka,Jitřenka,Ondrej, pozorovatel, torquiose,W, aby nereagovali na moje příspěvky. S jejich stylem projevu a způsobem jednání na tomto foru nesouhlasím, proto jejich příspěvky nečtu a nereaguji na ně. Děkuji.
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #8 kdy: 05. Únor, 2012, 08:59:13 »

Přátelé, mám vážně zmatek jak aplikovat onu svobodu slova na tomto webu.

A stojí přede mnou těžké rozhodnutí, jestli tohle na žádost Pavla smazat a nebo ne.

Můj názor je naprosto stejný, jako jej vyjádřil Ondra o pár řádků výše.

Neověřené informace a jsem si téměř jist, že jsou prezentovány jako pravda ve stejném duchu smýšlení, jako prezentovali lidé např. ohledně vlčích dětí, že děti jsou zaostalé, rodiče jsou nebezpeční šílenci apod.

Je mě jasné, že kdokoli jdoucí více alternativní cestou se mainstreamu nemůže v mnoha bodech zamlouvat a bude viděn jejich nevraživou optikou.
Já Pavla oddaně nezbožňuju, nelíbí se mi vůbec jeho nelaskavý styl vyjadřování, komunikace.

Ale zároveň cítím, že ty zkopírované informace o jeho osobě nejsou založené na pravdě a dostanem se do bodu odsuzování a tahání špíny na někoho.

Na mě by někdo dokázal vytáhnout také plno špíny z mé historie.

Ale jedna věc je mluvit z vlastní zkušenosti, druhá tupě přebírat informace.

Teď mi došlo možné řešení - minimálně tu nenechám zkopírovaný ten obsah webu, ale jen odkaz.
Odkazem se podle mě nic nekazí, protože ten odkaz lze vyhledat kdykoli v google, stejně jako nás k tomu často nabádal Pavel sám, abysme hledali odpovědi v google na mnohé témata.

Nebo dokázali byste poradit? Mohl bych to i na Pavlovu žádost smazat, pokud se tu nejedná o osobní zkušenosti, ale jen o kopie?

Já bych to z lásky k němu rád udělal.

Jen se na rovinu obávám reakce zdejšího publika - že cenzuruju.

Ano, cenzuroval bych, neověřené, nepodložené, neúplné informace - a z lásky bych tak cenzuroval vůči komukoli.

Vidím to blbě?
« Poslední změna: 05. Únor, 2012, 09:01:36 od neon » Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 1
« Odpověď #9 kdy: 05. Únor, 2012, 09:26:30 »

Jak čtu Pavla znovu, tak tam píše důležitou pointu:

Citace
pokud anonym, napadne  člověka registrovaného pod svým vlastním jménem, měl by to admin obratem smazat

Pavel Mácha je zde snad jako jediný, kdo vystupuje pod pravým jménem, reálnou identitou.

Byl napaden anonymem.

Trochu nefér, ne?

Ano, Pavel mluví slovně útočně, hrubě, vulgárně -  napadal on zde na foru někoho tak, že to směřovalo k hrozbám ze strany zákona?

Napadnout někoho slovní urážkou je podle mě lehce přehlédnutelná slovní prkotina.
Zaznamenáno
pozorovatel
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #10 kdy: 05. Únor, 2012, 09:31:01 »

Citace
neon:
Napadnout někoho slovní urážkou je podle mě lehce přehlédnutelná slovní prkotina.

Ne není to prkotina! Protože na diskuzním fóru nic jiného (pokud se neznáme osobně, abychom si to v kontaktu vyjasnili), než slova nemáme. A slovo je velmi mocné.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #11 kdy: 05. Únor, 2012, 09:37:35 »

Slovo je mocne, ale je to tak jednoduche, ze jen proste jedno vulgarni slov je tak mocne?

Neni mocne napriklad to, ze psychologicky neprimo napadam nekoho?
Muzu klidne pouzit slova hezka a zkonstruovat vse tak, aby byla osoba dotcena, vyprovokovana, rypnout presne do cerneho, do ega a pak napise neco neslusneho.

Kdo je na duchovni rovine ten spatny?
Jen ten, kdo se uchyli k slovnimu obratu?

Kdo si pamatuje diskuzi ve vlakne s Henrim.
Tak myspule tam napsala ve zkratce to (a ted to pisu v primem dopadu te jeji myslenky, ne  jak to presne napsala), ze v popelnici toho clovek objevi vice jak v Pavlovi.

Pro me to vyzniva uplne stejne, jen sikovne opsany vyraz, ze tento clovek je TUPEC.

Me neprijde nic proste tak jednoznacne.
Konkretnima slovama, vetnyma spojenima se ohaneji pravnici, rozumari.

Ja musim podle me skoncit u celkoveho dojmu, pocitu.
Zaznamenáno
PavelM
Full Member

Zobrazit profil Email
0 2
« Odpověď #12 kdy: 05. Únor, 2012, 09:43:44 »

Ano vidíš to blbě a hodně blbě.  Ještě než tu bylo vůbec tohle, naposal jsem Ti v "rozlučce" abys vyhazel lůzu v patičce, jestli tu chceš klid a mír. Kde bereš jistotu, že tím kdo sem nalepil okopírovanou exotopedii není zdejší W, agárek, nebo Myšpule? Ha? Jak vidíš u mě na serveru, lůza neváhá jít s otevřenou lží ani do televize. Ty se s tim teď trápíš a lůza si mne ruce, jak ti to tu pěkně nabořila a jakej seš vůl, že to tu pod rouškou lásky a ze strachu aby někdo neřekl že mažeš, raději  necháš.   Napsal jsem, že vím kdo jsou lidé - autoři těchto blábolů, ale nenapsal jsem že mám jistotu, že to také není útok od lůzy v patičce, útok z vnitřních struktur tohoto serveru - tedy lidí, kteří tě mají omotaného okolo prstu a klepou Ti po rameně, že dáváš prostor k tomu aby se tu mohli rvát. Co když je to třeba jen naštvanost, že jsem během několika málo dní objevil skutečnost, že na tomto serveru není o makrobiotice vůbec nic? Že jsem ukázal především zdejším makrobiotickým slepicím, že plácají blbosti, bez jakékoliv koncepce a že vlastně tu makrobiotickou koncepci nemá ani svět? Přemýšlej tímto směrem, lidé zde, kteří se makrobiotiky cítili léta a okolí je tak bralo, jsou teď pro srandu králíkům, protože jim samotným došlo, že tudy kudy jdou oni, cesta nevede..  

Anyway, situace je jaké je, napsal jsem Ti smaž to ráno ať se to nedostane do webcache  a hlídej si čistotu serveru a tím pádem i svoji. Z bohatých  zkušeností z jiných serverů můžu říci, že pokud to tu necháš, bude to pro Tebe znamenat spoustu problémů a tento pěkný server se propadne na dno žumpy, jen proto, že jsi chtěl dát prostor z lásky. Z nás dvou se stanou úderem poledne dvě úřední osoby, budeme si vykat a oslovovat se pane.  Proč? Protože k tomu musím zaujmout postoj. To znamená zadokumentovat to, nadělat printscreeny, vytahat o tobě data z cznicu, poslat Ti oficiální žádost o stažení těch informací, upozornit Tě, že se stáváš spolupachatelem, protože tím, že tu věci necháš, se podílíš na jejich šíření a souhlasíš s nimi.   Je to Tvůj server na Tvoje jméno v jurisdikci ČR. Skutečně chceš skočit po hlavě do žumpy?

Pro mě to nic neznamená, je to pro mě rutina. Kdyby to byl jiný server, nenapíšu ani řádek, jen To napíšu výzvu, zadokumentuji to a na viděnou na policii u výslechu a pár dní na to u soudu.  Skutečně potřebuješ ke svému dalšímu vývoji projít touto zkušeností?  Rozmysli si to, máš na to 3 hodiny..  
« Poslední změna: 05. Únor, 2012, 09:50:29 od PavelM » Zaznamenáno

neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #13 kdy: 05. Únor, 2012, 10:10:35 »

Pavle, jeste v rychlosti ubyhajicich 3 hod.

Dostal jsi me, ne laskou, ale dostal jsi me na zada diky memu strachu.

Bojim se tvych zalob.

Udelam co chces, do 3 hodin.

Jen bych byl rad, abys treba dale diskutoval na toto tema.

Tobe jde jen o smazani toho odkazu?
Nebo cele teto diskuze?
Kdyby tu ten odkaz nebyl, tak muzu tu nechat posledni prispevky?

Pozadujes po me i smazani tech patickaru, jinak me budes opet delat problemy?

Nebo ti jde jen o ten jediny odkaz a diskuzi kolem neho?

A pri registraci na tve forum ctu pravidla:

Zavazujete se nepřispívat na fórum pohoršujícím, hanlivým, nevhodným, vulgárním nebo jiným materiálem,

Proc jsi tady porusoval vlastni pravidla etiky?
Zaznamenáno
PavelM
Full Member

Zobrazit profil Email
0 1
« Odpověď #14 kdy: 07. Únor, 2012, 20:10:04 »

UŽ JE GAME OVER
Za  všechny pomluvy, na kterých tu stavíte, se jejich autor omluvil a monentálně řešíme odškodné ve částce deseti milonů korun

http://aeronoviny.cz/category/dvorak-soudy/

Sorry je to můj problém a můj game. Kdokoliv si tu teď může myslet cokoliv.  Pokud není schopen  vidět fakta, je mi ho opravdu líto..

« Poslední změna: 07. Únor, 2012, 20:15:22 od PavelM » Zaznamenáno

Stran: [1]
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení