Anketa
Otázka: Souhlasíte s tím, aby se kompletní obsah diskusí na makrobiotika.info indexoval a kopíroval do fulltextových vyhledávačů jako je Google, Seznam a dalších?  (Hlasování ukončeno: 19. Únor, 2012, 17:54:30)
Ano, souhlasím a rozumím tomu - 9 (60%)
Nesouhlasím - 3 (20%)
Nevím, chci více informací - 3 (20%)
Celkem hlasů: 13

Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  
Autor Téma: Anketa - souhlasím/nesouhlasím s indexováním všech diskusí na Google, Seznamu,..  (Přečteno 7539 krát)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.
Ondrej
Full Member
Pohlaví: Mužské

Zobrazit profil
0 0
« kdy: 08. Únor, 2012, 17:54:30 »

Kdo máte chuť říct svůj názor, zcela za sebe, svobodně, s láskou a upřímností, vyjádřete se.

Řeč je o indexaci do veřejných globálních fulltextových robotů/databází, ale také propojení na Google Analytics.

« Poslední změna: 08. Únor, 2012, 17:56:11 od Ondrej » Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #1 kdy: 08. Únor, 2012, 18:11:24 »

Ondřeji,

neměl by takovou anketu otvírat Neon?

Nemám zájem řešit otázky o vedení tohoto fora S TEBOU.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #2 kdy: 08. Únor, 2012, 18:24:25 »

Ty jsi jako Pavel. Nebo jsi Pavel?
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #3 kdy: 08. Únor, 2012, 18:27:06 »

Pozorovatel TI nevědomky napsal, jak je možné rozbít a zničit toto fórum a TY postupuješ přesně podle jeho návodu!
Zaznamenáno
akdar
Newbie
*

Zobrazit profil
4 0
« Odpověď #4 kdy: 08. Únor, 2012, 18:33:18 »

prosím,není možné přeskočit posledních pět dní /přibližně / a pokračovat v tom,co tyto stránkypřinášely všem-předtím?Huh?

Zaznamenáno
akdar
Newbie
*

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #5 kdy: 08. Únor, 2012, 18:50:23 »

technicky opravdu nerozumím.... omlouvámse.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #6 kdy: 08. Únor, 2012, 19:00:47 »

Když jste s Neonem takoví kamarádi, proč ze mně zkoušíš jemným způsobem vytahovat o něm informace?
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #7 kdy: 08. Únor, 2012, 19:04:46 »

Nechci si s Tebou povídat ani po telefonu ani přes Skype. Vysvětli své úmysly veřejně.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #8 kdy: 08. Únor, 2012, 19:09:45 »

Vůbec se mi nelíbí, že tu vyrábíš nějakou anketu Neonovi za zády. Nebo o tom ví?
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #9 kdy: 08. Únor, 2012, 19:14:03 »

Co, ONDRO? Ví o tom Neon???
Zaznamenáno
sahaw
Sr. Member

Zobrazit profil WWW
0 0
« Odpověď #10 kdy: 08. Únor, 2012, 19:31:12 »

Souhlasim s akdarem. Proste preskocit.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #11 kdy: 08. Únor, 2012, 19:50:31 »

Kdybych proti Tobě měla cokoli osobního, nebudu to řešit veřejně, to není můj styl. Byl jsi to ty, kdo mi psal soukromou zprávu jako první. Už to, prosím, nedělej. Ani mě nezvi na Skype nebo k soukromému telefonátu.

Pokud k tomu budu mít důvod, ráda se Ti omluvím. Zatím ho nemám. Je mi líto. Můžeme si počkat.
Zaznamenáno
neon
Administrator
Hero Member

Zobrazit profil WWW
1 0
« Odpověď #12 kdy: 08. Únor, 2012, 19:55:54 »

Tož mě to přijde v pohodě ta anketa. Jako inponuje mému egu jak se mě hezky myš zastává, to říkám na rovinu, je to nějak příjemné.
Ale o to nejde. Ondrovi jde o dobrou věc, nevidím v tom problém.

Jen Ondro normálně i mě samotnému (a to mě živí SEO 13 let) nedochází asi úplně základní fakta, v čem je to tak nebezpečné.

Jestli jde teda o to, že tu sdílíme informace, za které bysme mohli třeba jít sedět, nebo být trestáni, jako že neočkujem děti apod.?
V tom vidíš to hlavní nebezpečí?

Asi to chápu a toto nebezpečí mě došlo v moment, kdy mě Pavel hrozil žalobou a že na mě bude hledat špínu na internetu, tak mi došlo, jaká je blbost všude se rozepisovat - napíšu třeba někde na permakulturní fórum, že bydlím na louce, kde mám dům, ale tváří se to jakože jen stodola na ohlášku.

Pořád si stojím za tím, že to riziko je lepší eliminovat každým z nás, tím že bude obeznámen, že si nese riziko, třeba nějakým takovým příkladem, aby se zamyslel co všechno sdíli a že je web otevřený ven, např. těm vyhledávačům, než přijít o možnost, aby z nich chodili denně noví lídé, a že jich je dost.

Jestli je to ze zákona potřeba, abych obeznámil každého uživatele, že je indexovaný web v google/seznam a další, tak to jsem nevěděl, nebo doteď nevím. Ty víš?

A i kdyby to v zákoně nebylo, tak uznávám, že je dobré to někde vysvětlit a napsat.. jak jsem řekl, nějakou krátkou story jako s tou loukou a stodolou třeba.

Ale to je můj pohled. Třeba když budeš mít jasnou vizi, tak to zaujme další a další.
Zaznamenáno
myspule
Sr. Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #13 kdy: 08. Únor, 2012, 20:04:13 »

Ondřeji,

nemůžu si pomoct, ale zase mi někoho připomínáš...

nejdřív tu rozjíždíš samostatnou akci, pak žádáš (ano, teď opravdu jemně) omluvu, zkoušíš na mě dělat bububu, že se vše indexuje na Google (co je mi do toho) a... -  mám připojit tu jemně manipulativní větičku ze soukromé zprávy, kterou jsi mi poslal, a ve které se zajímáš o Neonovu minulost?
Zaznamenáno
komár
Full Member

Zobrazit profil
0 0
« Odpověď #14 kdy: 08. Únor, 2012, 20:09:27 »

Myšpule, myslíš, že by se PavelM chystal na tuhle akcičku tři roky předem, kdy se sem zaregistroval jako Ondřej?
Nedělám si z toho dotazu srandu, jen mě tahle možnost příjde míň pravděpodobná, tak mě překvapila a začínám nad tím uvažovat....
Zaznamenáno
Stran: [1] 2 3 4
  Tisk  

Skočit na:  

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení